:
كمينه:۱۰.۷۹°
بیشینه:۱۳.۹۹°
به‌روز شده در: ۰۵ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۸:۱۴
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از اقدامات بانک رفاه کارگران در حمایت از حوزه سلامت کشور قدردانی کرد.
کد خبر: ۱۹۹۸۸۱
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۷
اقتصادگردان- به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، دکتر سید صولت مرتضوی همزمان با سالروز ولادت با سعادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار، از اقدامات حمایتی بانک رفاه در حوزه سلامت به‌ویژه خدمات گسترده این بانک به قشر فداکار پرستار قدردانی کرد.  

لازم به ذکر است، بانک رفاه کارگران به‌عنوان بانک سلامت‌محور در سال‌های اخیر به‌ویژه در ایام شیوع بیماری کرونا سعی کرده است تا اقدامات حمایتی خود در حوزه سلامت را به نحو چشم‌گیری گسترش دهد و حمایت‌های‌ این بانک از قشر فداکار پرستار به عنوان یکی از اعضای مهم و تعیین‌کننده کادر درمان، از جمله این اقدامات بوده است.

گفتنی است، اهدای کمک‌های بلاعوض به دانشگاه‌های علوم پزشکی، مشارکت در ساخت بیمارستان در مناطق محروم کشور، توزیع بسته‌های بهداشتی و ضدعفونی‌کننده در مناطق حاشیه‌ای شهرهای بزرگ، حمایت از پویش‌های اجتماعی حوزه سلامت، ساخت مراکز بهداشتی و درمانی در مناطق کمتر توسعه‌یافته، حمایت تسهیلاتی از فعالان حوزه سلامت، مشارکت در اجرای طرح نسخ الکترونیک سازمان تامین اجتماعی، حمایت از واحدهای تولیدکننده ماسک و مواد ضدعفونی‌کننده و... ازجمله مهم‌ترین اقدامات سال‌های اخیر بانک رفاه کارگران به عنوان بانک سلامت‌محور در راستای حمایت از حوزه سلامت کشور است که با هدف ایفای نقش موثر در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی اجرایی شده است.
نام:
ایمیل:
* نظر: