:
كمينه:۱۶.۷۹°
بیشینه:۱۹.۹۹°
به‌روز شده در: ۰۳ مهر ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۹
قائم مقام وزیر علوم طی حکمی دکتر «روح الله قاسمیان» را به عنوان عضو جدید کمیته تدوین برنامه هفتم توسعه در نظام آموزش عالی منصوب کرد.
کد خبر: ۱۹۵۴۱۱
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۵
اقتصادگردان- به گزارش روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، به نقل از جام جم آنلاین، دکتر «وحید حدادی اصل» قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس مرکز همکاری‌های بین‌المللی این وزارتخانه، دکتر «روح الله قاسمیان» عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی را به عنوان عضو این کمیته منصوب کرد.
در این حکم آمده است :
«با عنایت به پیشنهاد دبیر محترم کارگروه همکاری‌های بین‌المللی کمیته تدوین برنامه هفتم توسعه در نظام آموزش عالی و نظر به مراتب تعهد، تخصص و سوابق علمی و اجرایی جناب‌عالی، به سمت عضو کارگروه همکاری‌های بین‌المللی کمیته مذکور منصوب می‌شوید. امید است با استعانت از خداوند متعال و ضمن حضور فعال و مؤثر در جلسات و ارائه نظرات ارزشمند خود، سهمی اثرگذار در تدوین برنامه هفتم توسعه کشور در حوزه بین‌المللی‌سازی آموزش عالی و ارتقای دیپلماسی علمی و فناوری کشورمان داشته باشید.»
لازم به ذکر است که روح الله قاسمیان فارغ التحصیل دکترای رشته روابط بین‌الملل در دانشگاه گیلان، عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی و یکی از تحلیلگران ارشد حوزه علوم سیاسی و روابط بین‌الملل محسوب می‌شود.
وی دارای مقالات و تحقیقات متنوعی در این حوزه می‌باشد.
گفتنی است قاسمیان از دی ماه ۱۴۰۰ به‌عنوان مشاور مدیرعامل و رئیس اداره کل روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران مشغول به فعالیت است.
نام:
ایمیل:
* نظر: