:
كمينه:۲۱.۷۹°
بیشینه:۲۴.۹۹°
به‌روز شده در: ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۹
شرکت ایلیا نوین سازه میبد با حضور ویدئو کنفرانسی رییس جمهوری و تسهیلات بانک صنعت و معدن به بهره برداری رسید.
کد خبر: ۱۹۴۱۳۲
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۵
اقتصادگردان- به گزارش روابط عمومی بانک صنعت و معدن، در مراسم افتتاح طرح یاد شده معاون عمرانی استاندار، فرماندار میبد و مدیر بانک صنعت و معدن استان یزد نیز حضور داشتند.
طرح مذکور با سرمایه گذاری به مبلغ 13میلیون و859 هزار و 220 یورو و مبلغ 614 میلیارد ریال جهت تولید انواع بلوک های سبک AAC و ملات خشک در شهرک صنعتی جهان آباد میبد واقع در استان یزد اجرا و راه اندازی گردیده است.
بانک صنعت و معدن با پرداخت تسهیلات ارزی به مبلغ 11میلیون و 534 هزار و 915 یورو از محل منابع ارزی صندوق توسعه ملی (حدود 83 درصد سرمایه گذاری ارزی طرح) و همچنین مبلغ 200 میلیارد ریال تسهیلات ریالی ( حدود 32 درصد سرمایه گذاری ریالی طرح) از منابع داخلی خود، این طرح را تأمین مالی نموده است.
همچنین این بانک همزمان با راه اندازی و بهره برداری از طرح مزبور با پرداخت تسهیلات به مبلغ 250 میلیارد ریال از منابع داخلی بانک، سرمایه در گردش مورد نیاز شرکت را نیز تأمین نموده است.
ظرفیت تولید این شرکت 243 هزار متر مکعب انواع بلوک های سبک AAC و همچنین 12 هزار و 240 تن ملات خشک بوده و با اجرای این طرح برای حدود 120 نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد شده است.
نام:
ایمیل:
* نظر: