:
كمينه:۲۰.۷۹°
بیشینه:۲۵.۹۹°
به‌روز شده در: ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۹
دلار و یورو در صرافی‌های بانکی ۲۰ تومان گران شد
قیمت فروش دلار یکشنبه، ۱۲ تیرماه ۱۴۰۱ در بازار بین 32350 تا 32380 تومان معامله شد و با اعلام هر اونس جهانی طلا به قیمت 1814 دلار، سکه به 15 میلیون و 750 هزار تومان رسید. از سوی دیگر، قیمت دلار توافقی در صرافی به 30704 تومان و دلار مسافرتی 27864 تومان اعلام شد
کد خبر: ۱۹۴۰۶۴
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۵
خبراقتصادی – محسن شمشیری
قیمت فروش دلار یکشنبه، ۱۲ تیرماه ۱۴۰۱ در بازار بین 32350 تا 32380 تومان معامله شد و با اعلام هر اونس جهانی طلا به قیمت 1814 دلار، سکه به 15 میلیون و 750 هزار تومان رسید. از سوی دیگر، قیمت دلار توافقی در صرافی به 30704 تومان و دلار مسافرتی 27864 تومان اعلام شد.

دلار در صرافی‌های بانکی با ۲۰ تومان افزایش نسبت به روز گذشته ۲۷ هزار و ۷۵۳ تومان معامله شد. نرخ فروش یورو  در صرافی‌های بانکی با ۲۰ تومان افزایش قیمت نسبت به روز گذشته ۲۸ هزار و ۶۸۲ تومان معامله شد.

قیمت خرید هر دلار توسط صرافی‌های بانکی  ۲۷ هزار و ۴۷۶ تومان و نرخ خرید هر یورو نیز ۲۸ هزار و ۳۹۷ تومان اعلام شد.علاوه بر این، بهای خرید دلار در بازار متشکل ارزی ۲۷ هزار و ۴۹۸ تومان و نرخ فروش آن ۲۷ هزار و ۷۴۸ تومان بود.این در حالی است که نرخ خرید یورو در این بازار ۲۸‌هزار و ۶۷۳ تومان و نرخ فروش آن نیز ۲۸ هزار و ۹۳۴ تومان اعلام شد.همچنین، در سامانه نیما در معاملات ، حواله یورو به قیمت ۲۶ هزار و ۸۸۱ تومان فروخته و حواله دلار به بهای ۲۵ هزار و ۷۷۹ تومان معامله شد.

قیمت سکه طرح جدید روز یکشنبه، ۱۲ تیرماه با ۳۰۰ هزار تومان افزایش قیمت نسبت به روز گذشته به ۱۵ میلیون و ۳۳۰ هزار تومان رسید.
قیمت هر قطعه سکه طرح جدید در ساعت ۱۴ و ۴۰ دقیقه  با ۳۰۰ هزار تومان افزایش قیمت نسبت به روز گذشته به ۱۵ میلیون و ۳۳۰ هزار تومان رسید.سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز با قیمت ۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان معامله شد.
همچنین  نیم‌سکه هشت میلیون و ۳۷۰ هزار تومان، ربع‌سکه پنج میلیون و ۳۷۰ هزار تومان و سکه یک گرمی سه میلیون و ۱۰۰ تومان قیمت خورد.
علاوه بر این، در بازار طلا نیز نرخ هر گرم طلای ۱۸ عیار به یک میلیون و ۴۳۰ هزار تومان رسید و قیمت هر مثقال طلا ۶ میلیون و ۱۹۵ هزار تومان شد.قیمت اُنس جهانی طلا با توجه به تعطیلی بازارهای جهانی بدون تغییر بها یک‌هزار و ۸۱۳ دلار و ۵۰ سنت بود.
نام:
ایمیل:
* نظر: