:
كمينه:۲۰.۷۹°
بیشینه:۲۵.۹۹°
به‌روز شده در: ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۹
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به طرح استیضاح وزیر صمت گفت: به نظر اینجانب اگر یک فرصت شش ماهه به وزیر داده شود می‌تواند بسیاری از مشکلات را سر و سامان دهد.
کد خبر: ۱۹۳۹۲۲
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۱
اقتصادگردان- یعقوب رضازاده نماینده سلماس در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرگزاری تسنیم با اشاره به طرح استیضاح سیدرضا فاطمی امین وزیر صنعت معدن و تجارت در مجلس گفت: اینجانب طرح مذکور را امضا نکرده و با آن مخالف هستم.

وی با بیان اینکه باید فرصت بیشتری به وزیره صمت داد، گفت: ایشان برنامه های خوبی برای تحول در حوزه صنعت، معدن و تجارت دارد و باید فرصت بیشتری به وی داده شود تا این برنامه ها را اجرایی کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: البته در این زمینه نمایندگان مجلس هم می توانند همکاری لازم را داشته باشند تا کارها به خوبی پیش برورد.

رضازاده اضافه کرد: در شرایط فعلی استیضاح وزیر صنعت به نفع دولت و کشور نیست.

وی خطاب به نمایندگان مجلس که به دنبال استیضاح وزیر صمت هستند، گفت: نمایندگان می‌توانند با دعوت وزیر به صحن و کمیسیون های مجلس نظرات و برنامه های وزیر را گوش بدهند و اگر خود راهکاری برای حل مشکلات دارند ارائه کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: به نظر اینجانب اگر یک فرصت شش ماهه به وزیر داده شود می‌تواند بسیاری از مشکلات را سر و سامان دهد.
نام:
ایمیل:
* نظر: