:
كمينه:۱۰.۷۹°
بیشینه:۱۲.۵۹°
به‌روز شده در: ۰۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۸
استاندار کردستان:
استاندار کردستان گفت: معلمان ذخایر معنوی و فرهنگی جامعه هستند و باید از تجربیات اررشمند آنان در بخش‌های مختلف به ویژه آموزش استفاده کرد.
کد خبر: ۱۸۴۴۴۰
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۴
اقتصادگردان- اسماعیل زارعی کوشا عصر پنجشنبه در مراسم تجلیل از استاد "عزت‌الله انتصامی"(معلم پیشکسوت در قروه) و "ثریا مطهرنیا"( معلم خیر و کاندیدای برترین معلم جهان از سوی یونیسف) در قروه اظهار داشت: نسل‌های مختلف مرهون از خودگذشتگی و جانفشانی معلمان هستند و باید همیشه قدردان تلاش آنان بود.

وی معلمان را پرورش دهنده نسل آینده کشور توصیف و اضافه کرد: هر کسی در مسیر کسب علم و دانش و نیز پیشرفت زندگی خود مدیون زحمات بی دریغ معلمان است.

استاندار کردستان بر لزوم تکریم معلمان و فرهنگیان به ویژه در دوران بازنشستگی تاکید کرد و ادامه داد: اگر معلمین نبودند قطعا انسان به مقام تعالی و پیشرفت در جنبه‌های مختلف نمی‌رسید.

زارعی کوشا یادآور شد: معلمان و فرهنگیان بازنشسته دارای تجربیات ارزنده بوده و ما باید سعی کنیم از این تجارب ارزشمند به درستی و بهترین شیوه بهره‌مند شویم.

در این آیین از زحمات معلم پیشکسوت و بازنشسته قروه ای " عزت‌الله انتصامی" و نامزد بهترین معلم جهان " ثریا مطهرنیا" با اهدای لوح تقدیر شد.

جایزه جهانی بهترین معلم، یک جایزه نفیس است که توسط بنیاد "وارکی" وابسته به یونسکو به معلمی اهدا می‌شود که سهم قابل توجهی را در این حرفه داشته‌ است. "ثریا مطهرنیا" آموزگار کردستانی اهل بیجار هم در جمع ۱۰ معلم برتر جهان، نامزد این رقابت شده است.

شهرستان قروه در ۹۰ کیلومتری شرق سنندج مرکز استان کردستان واقع شده است.
نام:
ایمیل:
* نظر: