:
كمينه:۲۵.۷۹°
بیشینه:۲۸.۹۹°
به‌روز شده در: ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۴
سازمان هواشناسی کشور با صدور اطلاعیه‌ای وضعیت جوی شهرهای پرتردد کشور طی ۵ و ۶ فروردین را تشریح و اعلام کرد که وضعیت جوی بیشتر این مناطق صاف تا قسمتی ابری خواهد بود.
کد خبر: ۲۰۴۱۸۱
تاریخ انتشار: ۰۴ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۰
اقتصادگردان- بر اساس اعلام سازمان هواشناسی، آسمان تهران فردا (۵ فروردین) کمی ابری تا قسمتی ابری، در برخی ساعات همراه با وزش باد و برای یکشنبه ( ۶ فروردین) نیز نیمه ابری، وزش باد و گاهی ابری و بارش پراکنده و در شب افزایش باد پیش‌بینی می‌شود.

وضعیت جوی اصفهان نیز در این دو روز ابری تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود و وضعیت جوی کرج نیز در این دو روز صاف تا قسمتی ابری خواهد بود.

آسمان گرگان فردا صاف تا قسمتی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد و مه رقیق خواهد بود و برای روز ۶ فروردین ماه صاف تا قسمتی ابری، گاهی افزایش ابر، درپاره‌ای نقاط مه آلود و وزش باد پیش‌بینی می‌شود. آسمان ساری صاف تا نیمه ابری گاهی افزایش ابر خواهد بود و آسمان شهر رشت طی دو روز آینده قسمتی ابری تا نیمه ابری و وزش باد با احتمال بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

آسمان تبریز نیز در این دو روز ( ۵ و ۶ فروردین ماه) نیمه ابری، گاهی همراه با وزش باد شدید را تجربه می‌کند و آسمان مشهد صاف تا کمی ابری گاهی همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

وضعیت جوی اهواز نیز در دو روز آینده صاف تا قسمتی ابری همراه با مه رقیق با غبارصبحگاهی در اواسط روز ابری همراه با احتمال بارش پراکنده باران خواهد بود. وضعیت جوی بندرعباس نیز صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

نام:
ایمیل:
* نظر: