:
كمينه:۱۴.۷۹°
بیشینه:۱۷.۹۹°
به‌روز شده در: ۱۰ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۵
تعداد نظرات: ۱۶۸۷ نظر
جزییات عملیات جنگی اسراییل علیه ایران برای نخستین بار اعلام شد. کانال 10 اسراییل روز گذشته طی برنامه ای نتایج بررسی های چند هفته ای در مورد طرح عملیات نظامی علیه تاسیسات هسته ای ایران را که در برگیرنده اظهارات چندین تن از افسران بلند پایه ارتش اسراییل می باشد، پخش کرده است.
کد خبر: ۱۳۹۵
تاریخ انتشار: ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۱ - ۱۷:۵۳رسانه های داخلی ایران نوشتند: توهمات و اصرار حمله نظامی به ایران بالاخره اسراییل را مجبور کرد تا تهدیدها و به خیال خود فشار هایش را بر علیه ایران بیشتر کند و با شروع جنگ روانی اغاز کننده این حملات باشد.

به گزارش بولتن نیوز از شعبه سیاسی روزنامه ینی مساوات،  جزییات عملیات جنگی اسراییل علیه ایران برای نخستین بار اعلام شد. کانال 10 اسراییل روز گذشته طی برنامه ای نتایج بررسی های چند هفته ای در مورد طرح عملیات نظامی علیه تاسیسات هسته ای ایران را که در برگیرنده اظهارات چندین تن از افسران بلند پایه ارتش اسراییل می باشد، پخش کرده است.  به گزارش این کانال تلویزیونی، اسراییل تا 23 آوریل برای مشخص شدن نتیجه تلاش های دیپلماتیک بین المللی در راستای منصرف کردن ایران از بلندپروازی های هسته ای صبر خواهد کرد.گفتنی است که دور دوم مذاکرات ایران و کشورهای گروه 5+1 در مورد برنامه هسته ای ایران در سوم خرداد 91 یا 23 آوریل در بغداد برگزار خواهد شد. به گزارش این کانال تلویزیونی اسراییل، چنانچه این مذاکرات نتیجه ای داشته باشد، در آنصورت دستور حمله به تاسیسات هسته ای ایران داده خواهد شد. در این عملیات دهها فروند شکاری ـ بمب افکن، هواپیماهای حامل سوخت، هواپیماهای جنگ الکترونی و بالگردهای امداد شرکت خواهند کرد و هواپیماهای مدرن سازی شده ی ـ اف 15 آی» نیز نقش تعیین کننده در این عملیات خواهند داشت که بمبهای ضد اهداف زیر زمینی را حمل خواهند کرد. گفته میشود که این هواپیماها به حال آماده باش و مسلح در آشیانه ها منتظر فرمان حمله اند. در این عملیات از هواپیماهای شناسایی بدون خلبان « ایتان» نیز استفاده خواهد شد و خانواده های خلبانانی که در این عملیات شرکت خواهند کرد، در مناطق امن و دور از پایگاههای نظامی اسکان داده شده اند.

در این گزارش اعلام شده که اسراییل قدرت از بین بردن کامل توان هسته ای ایران را ندارد و به همین دلیل نیز نیروهای اسراییلی طرح «تهاجم کوتاه مدت و حرفه ای» علیه ایران را تهیه کرده اند. به بار آمدن تلفات نیز در این عملیات پیش بینی شده است. یک افسر ارشد نیروی هوایی اسراییل میگوید که تعدادی از خلبانانی که در این عملیات شرکت خواهند کرد، دیگر باز نخواهند گشت. اسراییل همچنین به این مساله نیز توجه دارد که به دنبال آغاز عملیات علیه ایران، حملات گروههای تندرو و در راس آنها حزب الله لبنان به اسراییل آغاز خواهد شد که ممکن است از 30 سال گذشته به این سو شدیدترین جنگی باشد که در شمال اسراییل در میگیرد.

منابع غربی نیز در این اثنا گزارش می دهند که اسراییل به آمریکا ضمانت داده است تا وقتی مذاکرات گروه 6 با تهران ادامه دارد، عملیات نظامی را آغاز نکند. این در حالی است که مقامات اسراییلی دادن چنین ضمانتی را تکذیب می کنند و متعاقب آویگدور لیبرمن وزیر خارجه اسراییل، اهود باراک وزیر دفاع آن کشور نیز اعلام کرده است که اسراییل چنین ضمانتی به آمریکا نداده است. وی با بیان اینکه انتظار حصول نتیجه ای از مذاکرات با ایران را ندارد، گفته است: «اطمینان داریم که آمریکا سعی در متوقف کردن فعالیتهای هسته ای ایران دارد، ولی امکان حل دیپلماتیک این مساله تمام شده است». وی همچنین با این عنوان که علاوه بر امنیت اسراییل، امنیت جهانی را نیز مد توجه دارند، گفته است که اسراییل عجله ای برای شروع عملیات جنگی ندارند.

گفتنی است که چندی پیش مجله آمریکایی فارین پالیسی با استناد به مقامات امنیتی و دیپلماتهای آمریکایی از وجود طرح توافق مخفی بین تل آویو و باکو برای استفاده اسراییل از اراضی آذربایجان در عملیات علیه ایران گزارش داده بود. نهاد ریاست جمهوری آذربایجان نیز این خبر را کذب و بهتان خوانده است. الهام علی اف رییس جمهوری آذربایجان نیز در جلسه هیات وزیران که 16 آوریل ( 28 فروردین ماه) برگزار شد، با اشاره به این موضوع و بدون آنکه نامی از کسی ببرد، تصریح کرده است که آذربایجان هرگز اجازه استفاده از اراضی خود علیه کشور همسایه را نخواهد داد. وی همچنین با تعبیر درج چنین گزارشاتی در مطبوعات خارجی بعنوان بخشی از هجمه خبری علیه آذربایجان، گفته است: « نیروهایی وجود دارند که درصدد برهم زدن اوضاع منطقه و رو در رو قرار دادن آذربایجان با همسایگانش هستند و در این راستا به تخریبات خبری متوسل می شوند...».

در اینحال، ارمنستان نیز خود را برای مقابله با آثار اقتصادی ناشی از نهاجم احتمالی علیه ایران آماده میکند. تیگران سرکیسیان نخست وزیر ارمنستان در مصاحبه با روزنامه « نزاویسیمایا گازتا» چاپ مسکو گفته است که کشورش مشغول ذخیره کردن ارزاق، سوخت و سایر مایحتاج ضروری است که دست کم بتواند 3 ماه پاسخگوی نیازهای ارمنستان باشد. وی گفته است: « 20 درصد مبادلات اقتصادی ارمنستان با ایران است که در صورت شروع عملیات جنگی علیه ایران، ارمنستان در زمینه مبادلات با مشکلات زیادی مواجه خواهد شد. ارمنستان خط لوله مشترک گاز و شبکه فشار قوی انتقال نیرو با ایران است. جهانگردان ایرانی به ارمنستان سرازیر میشوند و ایران در ارمنستان بانکها و سرمایه گذاریهایی دارد. به این دلیل نیز خودمان را برای هر احتمالی در هر زمینه ای آماده میکنیم».

گفتنی است که در تاریخ اعلام شده از سوی اسراییل برای آغاز عملیات جنگی علیه ایران، مسابقه آوازخوانی « یوروویژن» در آذربایجان برگزار خواهد شد.


نيويورك‌تايمز: اسرائيل اصلاً توان حمله به ايران را ندارد


دو هفته پس از بيانات رهبر معظم انقلاب در نماز جمعه‌ي 14 بهمن تهران و در حالي‌كه معادله "تهديد" به‌مثابه ابزار عمليات رواني عليه ايران در ادبيات امريكا و به‌ويژه رژيم صهيونيستي شد، روزنامه نيويورك‌تايمز كه در ميان روزنامه‌هاي امريكايي دست اول‌ترين گزارش‌ها را در حوزه دفاعي و هسته‌اي ايران منتشر مي‌كند، با انتشار گزارشي به بررسي اين موضوع از نگاه كارشناسان و مقام‌هاي نظامي امريكا پرداخت كه اسرائيل اساساً توان حمله‌ي نظامي به ايران را ندارد.

به گزارش رجانيوز، اهميت اين گزارش در حالي‌ست كه تا پيش از بيانات رهبر معظم انقلاب در نمازجمعه‌ي تهران، برجسته كردن تهديد اسرائيل و غيرقابل پيش‌بيني نشان دادن آن، به يكي از دستور كارهاي ثابت رسانه‌ها و مقام‌هاي غربي به‌ويژه امريكايي‌ها تبديل شده بود. بر اساس اين راهبرد، رژيم صهيونيستي به‌عنوان رژيمي معرفي مي‌شد كه در معرض تهديد مستقيم ايران قرار دارد و به‌عنوان اقدام بازدارنده، ممكن است به ايران حمله كند.

در اين زمينه، يك روز پيش از خطبه‌هاي روز 14 بهمن رهبري، لئون پانه‌تا وزير دفاع امريكا حتي براي حمله اسرائيل به ايران، زمان احتمالي را نيز عنوان كرد و گفت كه از بهار تا تير ماه سال آينده، زمان حمله‌ي احتمالي خواهد بود.

اما طرح صريح راهبرد "تهديد در مقابل تهديد و حتي تحريم" از سوي رهبر معظم انقلاب در نمازجمعه، به‌طور كلي ادبيات و رويكرد تبليغاتي غرب و رژيم صهيونيستي را تغيير داد، به‌طوري كه اوباما دو روز بعد در گفت‌وگو با شبكه NBC تأكيد كرد كه اسرائيل برنامه‌اي براي حمله‌ي نظامي به ايران ندارد، همچنين نتانياهو نيز در جلسه وزيران كابينه‌اش خطاب به اين وزيران و ژنرال‌هاي ارتش اظهارنظر در مورد حمله به ايران را ممنوع كرد. همچنين ساركوزي رئيس‌جمهور فرانسه نيز صراحتاً حمله به ايران را "راه‌حل نامناسب" خواند.

نكته‌ي جالب اينكه، اكنون روزنامه نيويورك‌تايمز پا را از اين هم فراتر گذاشته و پس از پايين كشيدن فيتيله تهديد ايران به حمله‌ي نظامي، اكنون اين رسانه‌ي تأثيرگذار به صراحت، حتي ادعاي توان حمله به ايران را يك بلوف مي‌خواند.

اسرائيل برای حمله به تاسیسات اتمی ایران به دست کم ۱۰۰ هواپیما نیاز دارد. کارشناسان امریکایی معتقدند که این کشور توانایی لازم برای انجام چنین عملیاتی را ندارد.

روزنامه نیویورک تایمز، با چند کارشناس نظامی امریکایی در مورد توانایی نظامی لازم برای ویران‌سازی تاسیسات اتمی ایران مصاحبه کرده است. پرسش‌های کانونی گزارش "نیویورک تایمز" این است که عملیاتی که با هدف تخریب تاسیسات اتمی ایران صورت گیرد، به چه برنامه و تجهیزاتی نیازمند است و آیا اسرائيل قادر به انجام چنین عملیاتی هست یا نه.

بنا بر گزارش "نیویورک تایمز"، کارشناسان نظامی آمریکایی بر این نظرند که حمله به تاسیسات اتمی ایران برای نیروی هوایی اسرائيل به منزله آزمونی بسیار دشوار است: خلبانان مجبور خواهند بود بیش از ۱۶۰۰ کیلومتر بر فراز خاک ایران پرواز کنند، باید در میان راه سوخت‌گیری کنند، از پدافند هوایی نیروی نظامی ایران عبور کنند و هم‌زمان چند تاسیسات اتمی زیرزمینی ایران را مورد حمله قرار دهند.بغداد پس از اصابت بمب سنگرشکن در ۲۸ مارس ۲۰۰۳

به گزارش این روزنامه، کارشناسان امنیتی آمریکایی برآورد می‌کنند که اسرائيل مجبور خواهد بود برای انجام چنین مأموریتی دست‌کم ۱۰۰ هواپیما را راهی ایران سازد.

روزنامه نيويورك تايمز مي‌نويسد: «تام دانیلون مشاور امنیت ملی در امریکا روز یکشنبه در اورشلیم با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائيل، دیدار کرد. طبق گزارش‌های رسانه‌های اسرائيلی، او درصدد است اسرائيل را متقاعد سازد كه از حمله به ایران چشم بپوشد و نخست امکان دهد تا تحریم‌ها، تاثیر خود را نشان دهند.»

اما به گزارش "نیویورک تایمز"، برخی کارشناسان امریکایی مطمئن نیستند که اسرائيل اصلا توانایی نظامی انجام چنین حمله‌ای را دارا باشد. همچنین روشن نیست که بمب‌های آمریکایی سنگر‌شکنی که اسرائيل در اختیار دارد، به قدر کافی قوی باشند که بتوانند به تاسیسات حفاظتی زیرزمینی عمیق ایران آسیب وارد کنند.

برای ویران‌سازی چند هفته وقت لازم است

"نیویورک تایمز" می‌نویسد كه این نگرانی وجود دارد که در صورت حمله هوایی ناموفق اسرائيل، امریکا به داخل کشمکش کشیده شود. به نظر کارشناسان، حتی اگر حجم بالایی از سلاح‌های زرادخانه آمریکا هم به کار گرفته شود، چندین هفته طول می‌کشد تا تاسیسات اتمی ایران ویران شوند. به گفته کارشناسان، در مورد احتمال عملیات انتقامی ایران هم نگرانی بزرگی وجود دارد.

ژنرال دپتولا به نیویورک تایمز گفت: «تنها یک ابرقدرت وجود دارد که توانایی انجام چنین عملیاتی را دارد.» وی افزود: «اسرائيل برای انجام حمله‌های دستچین در اینجا و آنجا خوب است.»

گفتني است رهبر معظم انقلاب در خطبه‌هاي نماز جمعه 14 بهمن تهران تأكيد كردند:

«يك جمله هم راجع به اين تهديدهاى آمريكا عرض بكنيم. مرتباً تهديد مي‌كنند؛ تهديد به اين زبان: همه‌ى گزينه‌ها روى ميز است! يعنى حتّى گزينه‌ى جنگ. اين، تهديد به جنگ است با اين زبان. خب، اين تهديد به جنگ، به ضرر آمريكاست؛ خود جنگ، ده برابر به ضرر آمريكاست. چرا اين تهديدها به ضرر آمريكاست؟ به خاطر اينكه خود اين تهديدها نشان‌دهنده‌ى عجز آمريكا از مقابله‌ى منطقى و مقابله‌ى گفتمانى است؛ يك گفتمانى در مقابل گفتمان جمهورى اسلامى ندارند؛ نمي‌توانند در ميدان مقابله‌ى فكرى و منطقى، براى خودشان غلبه‌اى ايجاد كنند؛ مجبور مي‌شوند توسل به زور و تشبث به زور بكنند.

اين معنايش اين است كه آمريكا جز زور، هيچ منطقى ندارد؛ جز خون‌ريزى، هيچ راهى براى پيش‌برد خود ندارد. اين، اعتبار آمريكا را بيش از آنچه كه تاكنون شكسته است، در چشم ملت‌ها و در چشم ملت خودش خواهد شكست؛ اين همان چيزى است كه سرنوشت رژيم‌ها را معين مي‌كند. آن رژيمى، آن نظامى كه اعتبارش در چشم مردم خودش بشكند، سرنوشتش معلوم است؛ مثل رژيم شوروى سابق. اتفاقاً بعضى از صاحب‌نظران غربى همين چند روز قبل گفتند كه امروز وضع آمريكا و غرب شبيه وضع شوروى سابق در سال‌هاى اواخر دهه‌ى 80 ميلادى است كه منجر به سقوط شد.

يعنى وقتى يك رژيمى، يك نظامى از لحاظ گفتمان، از لحاظ منطق، در چشم مردم خودش ساقط بشود، ديگر اميدى به بقاى اين رژيم نيست. لذا هرچه تهديد كنند، به ضررشان است. البته آنها و ديگران بدانند -مي‌دانند هم - كه ما هم در برابر تهديد به جنگ و تهديد به تحريم نفتى، تهديدهايى داريم كه در وقت خودش، آن وقتى كه لازم باشد، ان‌شاء اللَّه اعمال خواهد شد.»

شوي تلويزيوني اسرائيل به‌دنبال عصبانيت از دست برتر ايران در استانبول
یکی از شبکه‌های تلویزیونی اصلی در اسرائیل، به‌دنبال دست برتر ايران در مذاكرات "استانبول 2" به انتشار يك شوي تلويزيوني با عنوان جزئیات مفصل درباره حمله احتمالی اسرائیل به ایران درصورت شکست مذاکرات هسته‌ای و تحریم‌ها دست زد.

به گزارش رجانيوز، نكته جالب در اين شوي تبليغاتي كه صرفاً نشان مي‌دهد هدف از پخش آن، عمليات رواني براي ترساندن غربي‌ها از عواقب چنين اقدامي براي اقتصادهاي آن‌هاست، اذعان به اين مسئله است كه ارتش اسرائيل از خسارت‌هاي زياد چنين عملياتي اطلاع دارد و همچنين مي‌داند كه اين حمله نمي‌تواند كل برنامه هسته‌اي ايران را منهدم كند.

اين گزارش در شرايطي منتشر مي‌شود كه ماه گذشته زماني كه نتانياهو براي ديدار با اوباما به كاخ سفيد رفت، به او گفته شد كه اولويت اصلي دولت امريكا جلوگيري از هر گونه تنش است كه مي‌تواند افزايش قيمت نفت را به‌دنبال داشته باشد كه اين مسئله كاملاً به ضرر اوباما است.

رژيم صهيونيستي با ايجاد فضاي رواني تهديد نظامي عليه كشورمان مي‌كوشد يك بازي دو نبش را به پيش ببرد تا هم جامعه جهاني از اميدواري به ادامه گفت‌وگوها با ايران منصرف شود و به همان روش قبلي افزودن بر تحريم‌ها (كه هزينه‌هاي آن مستقيم به مردم اروپا وارد مي‌شود نه ساكنان سرزمين‌هاي اشغالي) ادامه دهد و هم رژيم صهيونيستي در صورت رو به جلو بودن گفت‌وگوها در انزواي بيشتري قرار نگيرد.

در اين زمينه، به نظر مي‌رسد اظهارات اخير اوباما نيز مبني بر اينكه پنجره ديپلماسي براي ايران رو به بسته شدن است، در واقع به منظور آرام كردن مقام‌هاي تل‌آويو و جدي نشان دادن كاخ سفيد در مهار ايران هسته‌اي عنوان شده است،‌ اين در حالي است كه بر خلاف اين ادبيات گستاخانه، ديپلمات‌ها از فضاي مذاكرات استانبول2 برآورد ديگري دارند و عنوان مي‌كنند كه حق هسته‌اي ايران در اين مذاكرات به رسميت شناخته شده است.

اما نكته قابل توجه در مورد باج‌خواهي‌هاي رژيم صهيونيستي در راهبرد تهديد به حمله عليه ايران، گزارش دو ماه پيش روزنامه نيويورك تايمز است. اين روزنامه كه معمولاً پيش‌تاز انتشار گزارش‌هاي دفاعي و امنيتي مربوط به ايران در ميان روزنامه‌هاي امريكايي است، اوايل اسفند ماه جاري و دو هفته پس از بيانات صريح رهبر معظم انقلاب در نمازجمعه 14 بهمن تهران و تأكيد ايشان بر راهبرد "تهديد در مقابل تهديد و تحريم" گزارشي منتشر كرد و با يادآوري جزئيات و محاسبات نشان داد كه رژيم صهيونيستي اساساً نمي‌تواند به ايران حمله كند.

نيويورك‌تايمز: اسرائيل اصلاً توان حمله به ايران را ندارد

بر اساس گزارشي كه وب‌سایت خبری تایمز اسرائیل منتشر كرده، «کانال خبری ۱۰» رژيم صهيونيستي در شوي تلويزيوني كه هفته گذشته پخش کرده است، با خلبانان و افرادی که در جنگ احتمالی اسرائیل علیه ایران شرکت خواهند کرد، مصاحبه کرده است.

اين خبرنگار با تاکید بر این که نیروی هوایی اسرائیل «ظرفیت نابودی تمام تأسیسات هسته‌ای ایران را ندارد» به نقل از یک خلبان مورد نظر خود افزوده است: حمله به ایران مانند حمله اسرائیل به راکتور هسته‌ای «اوسیراک» عراق در سال ۱۹۸۱ یا حمله اسرائیل به نیروگاه هسته‌ای سوریه در سال ۲۰۰۷ نخواهد بود. نتیجه این حمله نیز قطعی نخواهد بود. اما نیروی هوایی اسرائیل باید مطمئن شود که به صورت حرفه‌ای ظاهر خواهد شد.

بن دیوید به نقل از برخی افسران و خلبانان نیروی هوایی اسرائیل از خسارات حمله احتمالی اسرائیل علیه ایران سخن گفته و این که امکان دارد برخی از آن‌ها از این ماموریت بازنگردند. طبق این گزارش گفته می‌شود که نیروی هوایی اسرائیل نگران سیستم‌های پیشرفته ضدهواپیما (اس ای) است که به گفته آن‌ها روسیه به کشورهای منطقه (خاورمیانه) فروخته است؛ ایران و سوریه دارای سیستم‌های «اس ای ۲۲» و «اس ای ۱۷» هستند. براساس این گزارش این سیستم‌های ضدهواپیمای ساخت روسیه که ایران و سوریه در اختیار دارند، همان مدل‌های قدیمی‌تر «اف-۱۵» است که قدرت پروازشان بالاتر از قدرت پرواز هواپیماهای اسرائیل است و به همین دلیل، به راحتی هدف حمله قرار خواهند گرفت.

یک خلبان اسرائیلی به بن دیوید گفته است که نیروی هوایی اسرائیل درعین حال هواپیمای بدون سرنشین «ایتان» دارد که گفته می‌شود قادر به پرواز به ایران است و قادر به انجام تمام کارهایی است که به آن فرمان داده می‌شود. الون بن دیوید نیز در تائید این سخنان اعلام کرده است که این حمله موجب تحریک به بروز جنگ در مناطق شمالی اسرائیل و پرتاب موشک ازسوی حزب‌الله لبنان خواهد شد و پس از آن هیچ جای اسرائیل در صلح و آرامش نخواهد ماند. طبق این گزارش به خلبانان اسرائیلی گفته شده که درصورت حمله به ایران و بروز جنگ، خانواده‌های خود را به مکان‌هایی مشخص و دور از پایگاه‌ها ببرند تا از حملات در امان بمانند.
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۷۰۷
در انتظار بررسی: ۱۰
انتشار یافته: ۱۶۸۷
اویس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۵
122
334
بسم الله الذی اقوا من کل السواریخ
به نام خدایی که قوی تر از تمامی موشک هاست
با سلام و عرض خسته نباشید میخواستم بگم که..........
..............خدا همیشه با ماست و خواهد بود.
گور پدر اسرائیلی ها و آمریکایی ها
مدیر پایگاه مخاطبان گرامی خبراقتصادی
از آن جا که بسیاری از مخاطبان این خبر، در مورد مسائلی غیر از رابطه ایران و اسرائیل و... نظر داده اند و تمایل دارند که در محیطی دیگر در مورد مسائل اقتصادی و عمومی نظر بدهند. آدرس زیر را با شماره خبر 5300 را در بخش پیشنهاد سردبیر در نظر گرفته ایم و تقاضاداریم که در مورد مسائل دیگر به این خبر مراجعه فرمایید. به امید سربلندی ایران و ایرانی و برقراری صلح و عدالت و توسعه، دموکراسی و رفاه و.... و رضای خداوند متعال

http://khabareghtesadi.com/fa/news/5300
پاسخ ها
اهوازی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۴ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۴
میشه لطف کنی بفرمایی این رو ازکجااوردی!
حمید
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۲۶ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۷
برادر عزیز موشک به عربی صاروخ نوشته میشه نه ساروخ و دیگه اینکه اقوا من کل شئ مناسبتره
نادر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۰۰ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۴
اميدوارم جنگي در نگيره!
محمد ندری
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۵۵ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۳
سلام به همه آریاییها
آمریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند دائما از ایران دلهره و لرز دارد دیگر آمریکا را قدرت ندانید
اینو بدونید که روسیه به کل جهان قوا تر است اسرائیل که دم آمریکاست آیا میشود خود آمریکا بلرزد اما دمش نلرزد
فرض ما بر اینست که اسرائیل با حمایت امریکا حمله کند به نظر شما ایران ناتوان است؟
فرض کنیم ناتوانست-روسیه پشت ایران است چین و ژاپن عقده از آمریکا دارد آیا باز هم آمریکا با اسرائیل میتونه به ایران دم تکان بده
اگر آمریکا بر ایران پیروز شود بهای سنگینی برای خودش وجهان دارد چه برسد که بخواهد شکست بخورد
سيد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۵۱ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۹
اسرائيل با 600 هواپيماي F22 (چند نسل بعد از بالاترين هواپيما هاي ايران ّF18) بالاترين قدرت هوايي جهان رو داره خدا نكنه كه بخواد حمله كنه و الا ايران رو شخم ميزنه...
محسن
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۵۲ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۹
آخه سيد جان اين 600 f2 در جنگ با حزب الله خونه خالشون بودن؟
مهدی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۱۱ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۷
سید جون برفرزم که ایران رو شخم بزنه ایرانم با موشکاش اونجا رو شخم می زنه البته زود تر از اون
هیچکس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۰۵ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۳
یه ضرب المثل چینی هست که میگه اونکه زیاد حرف میزنه کمتر عمل میکنه ما تا حالا از این حرفای پوچ و واهی زیاد شنیدیم ولی کو عمل پس این نشون میده که اگه میتونستید تا حالا حمله میکردید
شما نتونستید لبنان رو شکست بدید حالا میخوای به ایران حمله کنید
دوزار بده اش به همین خیال باش
مينا
| Iran, Islamic Republic of |
۰۴:۲۳ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۸
ما خانمها مثل هميشه در صخنه ايم و از مردم دفاع خواهيم كرد...
من كه عهد مي بندم پشت جبهه با اراده و مصصم و مجاهدانه غذا درست كنم...
فدایی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۲ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۲
هموطنای گلم: در حال حاظر در هیچ جای دنیا جنگ گزینه ی خوبی نیست چه برسه به اینکه حالا بخوان با ایرانی جنگ کنن که حسابشو پس داده!
ما تو دوران جنگ ایرانو عراقم عقب بودیم نسبت به الان خیلیم عقب بودیم چون ارتشمون سست شده بود ولی حالا چی؟ ارتش با قدرت تر و سپاه قوی تر که این به نفع همه هم هست در مورد تجهیزاتم اولا الله وکیلی کدوممون اطلاع دقیق داریم پس نباید دست کم بگیریم در مورد اینهم که گفتن اسراییل هواپیماهاش قوی تره خوب درسته ولی راهبرد نظامی ایرانم ساخت موشکه اگه برید یکم راجع به شهاب 3 تحقیق کنید یا دهلاویه میفهمید چی میگم. تازه نظامیان ایران خیلی دلیرانه دفاع میکنن که این خودش یه نقطه مثبته! با همت من و شما انشا الله ایران از گزند دشمنان مصونه!
حسین از اصفهان
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۱/۱۲/۲۲
سلام به تمام هموطنان.وا قعا از بی تدبیری امریکا و اسرائیل تعجب میکنم.تمام دنیا 8 سال با ما جنگیدند و هیچ کاری نتوانستند بکنند.اینها هیچ کاری نمی توانند بکنند.اخطار به اسرائیل و امریکا . نگذارید از داخل به شما ضربه بزنیم .خودتون میدونید که ما میتونیم.
می مانیم با ولایت تا شهادت.
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۴۰ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۷
اقا شما که میگی اسرائیل هواپیماهایی f22داره وچند نسل از هواپیماهای ما بالا تره،مگه اونا RQ170 نداشتن که هیچ کشوری نداشت.ولی ما این هواپیماشونم گرفتیم.اسرائیل اگه بخواد به ایران حمله کنه،تو 48 ساعت اول جنگ نصف اسرائیل نابود میشه.پس هیچ کاری نمیتونه کنه ....
مدیر پایگاه از کلمات مناسب استفاده کنید زیرا مخاطبان ما از هر سن و سالی هستند و پیر و جوان و زن و مرد و نوجوان. همین حرف هارا می توان محکم گفت اما مودبانه
مرتضی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۹ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۹
اقای ادمین......من دوست دارم هرچی از دهنم در بیاد به این امریکاو اسرائیل بگم.
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۲/۰۸/۱۷
آقا نادر؛جهت اطلاعت باید بگم فاصله ایران تا اسراییل حدود 1700 کیلومتره .الآن موشک با برد 2000 کیلومتر داریم.یعنی اسراییل نابود است.پس مطمین باش جنگ نمیشه.اکر هم بشه "ما تا آخر ایستاده ایم"
مدیر پایگاه دعا کنید هیچ جنگی را شاهد نباشیم چون رفاه و آسایش و زندگی مردم منطقه به هم می ریزد و در صلح است که پیشرفت حاصل می شود. البته در صورت هر ماجراجویی در منطقه، ملت ایران از خوددفاع خواهد کرد و در طول تاریخ، ملت ایران در حالت دفاع بوده و همیشه پیگیر صلح و عدالت بوده است....
ناشناس
| United States |
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۰۵
من با اینکه موافق این صحبتهای دوستان در مورد نابودی آمریکا و اسرائیل نیستم ولی به نظرم بهتره که دوستان هم حقیقت رو با مطالعه به دست بیارن! آقای عزیز کی میگه اسرائیل F22 داره؟ نداره برادر جان!
امیرحسام
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۶/۲۰
خدا کنه جنگ جهانی بشه
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۲ - ۱۳۹۱/۰۲/۳۱
84
247
إذا جاء نصر الله والفتح ورأيت الناس يدخلون في دين الله أفواجا فسبح بحمد ربك واستغفره إنه كان توابا.
پاسخ ها
عباس
| United States |
۱۸:۰۴ - ۱۳۹۱/۰۹/۳۰
واعدولهم مستطعتم من قوه
اسرائیل امدنش باخودشه ولی رفتن باخودش نیست
فدایی
| United States |
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۱/۱۱/۲۶
به نام خداوند بخشنده ومهربان
و در کتاب خبر دادیم که شما بنی اسرائیل دو بار حتما" در زمین فساد وخونریزی میکنید وتسلط وسرکشی سخت ظالمانه مییا بید [4]پس جون وقت انتقام اول فرا رسدبندگان سخت جنگجو ونیرومند خود را بر شما {چون بخت النصر}برانگیزیم تا انجا که در درون خانه هایی شما جستوجو کنندواین وعده {انتقام} حتمی خواهد بود[5] ان گاه شما را به روی ان ها بر گردانیم وبر انها غلبه دهیم وبه مال وفرزندان نیرومند مدد بخشیم وعده شما را بسیار گردانیم[6] وشما بنی اسرائیل اگر نیکی واحسان کردید به خود کردید و اگر بدی وستم کردید باز به خود کردید وان گاه وقت {انتقام ظلم} دیگر شما فرا رسید تا اثر بیچارگی وخوف واندوه به رخسار شما ظاهر شود و به مسجد بیت المقدس مانند بار اول در ایند و به هر جه رسند نا بود ساخته بهر کس تسلط یاببند به سختی هلاک گردانند[7]
قران کریم سوره الاسراء
سجاد حسین زاده
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۱
آمریکا و اسراییل هیچ غلطی نمیتونن بکنن
وحید ص یک ایرانی....
| Iran, Islamic Republic of |
۰۴:۵۷ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۴
ببینید دوستان در این شکی نیست اسراییل از حمایت کشور های دیگه از جمله آمریکا برخورداره و در مجموع دشمنان ایران قدرت نظامی بالایی دارند اما در جنگ مهم شروع جنگ نیست مهم پایان و به عبارت صحیح تر مهم نتیجه بدست آمده بعد از جنگه- به نظرتون بر فرض ممکن اسراییل حمله کنه و یه جایی رو هم خراب کنه(قطعاً موافقید که قدرت نابودی سطح وسیعی از ایران رو نداره ) بعد از اون چی؟
آیا ایران سکوت خواهد کرد؟ قضیه ایران با کشور های دیگه متفاوته که به راحتی مورد تجاوز نظامی قرار میگیرند و حداکثر به یک بیانیه در اعتراض به اون حمله بسنده میکنند،بدون شک اینجور نخواهد بود و قدرت ایران خیلی فرا تر از اون چیزیه که فکرشو بکنید چرا؟ چون ایران صرفاً به تسلیحات وابسته نیست (تسلیحات مهمند ولی کافی نیستند) واکنش ایران و حمله ایران که متکیست بر قدرت عقیدتی بالا و خیلی خودمونی بخوام بگم متکیست بر غیرت ایرانی ، هیچ جایی رو تو دنیا واسه دشمنان امن نخواهد گذاشت. علاوه بر این این رو هم دوست و دشمن واقفند که ایران از لحاظ تسلیحات نظامی از جمله داشتن موشک های قدرتمند جنگی و تدافعی در سطح بسیار بالایی قرار داره. جنگ اصلاً گزینه عاقلانه ای نیست، امیدوارم این تصمیم اشتباه رو نگیرند چون در صورت حمله نظامی به کشور ما، این فقط موشک و هواپیما نیست بلکه دشمن ما خودشو با 75 میلیون انسان باغیرت مواجه کرده که پیرو ولایت و راه صحیح هستند و قدرتشون از میلیون ها موشکو و هواپیماو نقشه خبیثانه دشمن بالاتر و برتره.
جانم فدای رهبرم ، راهم ، دینم، انسانیت
هانیه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۲
101
341
بیان ما منتظریم مطمئن باشن مثل خودشون ازشون پذیرایی میکنیم
پاسخ ها
پرويز
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۵
سلام اره مامنتظريم 8سال درمقابل اون همه كشوروايساديم اين اسرائيل هم روش باچندتاديگه بياند بابا درسته باكري ها شهيد شدند ولي باشهادتشان باكري ساختند اگه ميشه بگيد بياند ياعلي نصرالمن الله وفته القريب
poi
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۹
هانیه راست میگه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۱۵ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
آره عقلمون تا همين قد جواب ميده كه دفاع كنيم نه اينكه از جنگ جلوگيري كنيم آخه چقدر ديگه بايد عقب بيفتيم؟با جنگ فقط ما ايم كه نابود ميشيم ...
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۱
اولا مگه مهمونه که اینجور دعوتش می کنی دوماً از کجا معلوم پیروز بشیم سوماً برفرض پیروز بشیم چی میشه خوب چهارماً اصلا مگه بیکاریم بهش فکر کنیم
شاهیندژی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۵ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۹
ناشناس ومحمد اگهاسراییل بیاد حتما شکست میخوره اینها از یه حماس شکست میخوران ایران که جای خود دارد اما درباره جنگ عزیز دلم ما باکسی جنگ نداریم ولی اگه کسی چشم طمع به مالو ناموس ما داشته باشه خر خرشو میجوییم
مهدی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۳۷ - ۱۳۹۱/۱۰/۱۴
یکی از کله گنده های خود اسراییل گفته الان ایران 1000موشک قفل شده روی اسراییل داره حالا بازم جرأت می کنند حمله کنند.
الناز 17 ساله
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۰۹ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۷
آره عزیزم هرچی که میگی همون میشه گلم از طرف دوست خوبت الناز .
وحید
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۶
کجا بیان؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۶ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۳
103
299
آمریکا و اسراییل ... زیادی می خورن.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۶ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۲
امریکا و اسرائیل هیچ غلطی نمیکنند
مرتضی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۸ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۹
جنگگگگگگگگگ جنگگگگگگ تا پیروزی.....شربتم میخوریم....خیلی خشمزست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۱
امریکا واسراییل هیچ غلطی نمیتونن بکنن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۲۱ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۳
دمت گرم خوشم امود
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۷
124
283
اسراِئیل چیست!آیا عددیست
پاسخ ها
سشقش
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۷
می اید و اعداد پشتیبانش را هم می بینی
فرهاد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۳ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۷
فکر کنم حشرست
عادل
| United States |
۲۱:۳۲ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۱
اسراِئیل که عددی نیست ...
سامان
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۵۴ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۷
بروکانال مستندبهت میگه اسرائیل چیه.......
جهانی
| United States |
۱۶:۵۷ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۴
من نمیدونم تحصیلات و نوع رشته آدم هایی مثل شما چیست
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۵:۴۰ - ۱۳۹۱/۱۲/۲۱
نمیدونم چرا ایرانیا همه نظر هاشون طرف اسرائیل رو میگیرن ولی نظر هایی که از خارج کشوره همه میگن هیچ غلطی نمیکنه ؟
واقعا جنگ روانی اثر کرده ؟
محمدعسکری
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۲/۰۶/۰۹
اسرائیل عددی هم نیست که بشه گذاشت زیر رادیکال جذرشو گرفت.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۷ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۸
114
281
به نام خدا اسراييل هيچ غلطي نمي تواند بكند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۱۸ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۵
تکبیر
بسيجي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۲ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۸
142
233
بسم الله الرحمن الرحيم
ما همان نسل جوانيم كه ثابت كرديم
در ره عشق جگر دارتر از صد مرديم ...

ما بسيجيان و فدائيان ولايت با تمام قوا و تا آخرين قطره خون آماده دفاع از آرمان هاي انقلاب اسلامي و تماميت ارضي مملكت اسلامي خود هستيم .

((صهيونيست ها بياين ما منتظريم))
پاسخ ها
من
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۰
چه جو گیری میشه این بسیجی
عمار
| Iran, Islamic Republic of |
۰۶:۲۲ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۶
جو گیر نشده داداش . این شجاعتش رو نشون می دهد و غیرتش رو . تو هم می تونی اینطوری باش
بابک
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۵ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۳
شجاعت تونم دیدیم با سرکوب هم وطنت با سرکوب همشهریت با سرکوب همسایت وقتی ... اعتراض میکنند
بنده ی خدا
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۷ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۸
مابسیجی ها مخلص همه ی مردم ایران هستیم ولی به حدش...به خدا ما همه رو دوست داریم معدود افرادی پیدا میشن که از مقامشون سوئ استفاده کنن....
خطاب به بابک.
بسیجی ترین ترین ها
| United Kingdom |
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
چرا جنگ بشه
به خدا میشه جنگ نشه
حتی اگه تمام مردم ایران از سن 18 تا 100 سالگی چه زن چه مرد رنجر باشن به جنگ برن
بازم وضعیتمون بهتر نمیشه
-باید قبل جنگ اتش بس بدیم چاره اینه
با جنگ به صلح نمیرسیم به ارامش نمیرسیم
نباید هزاران بیگناه بمیرن
هزاران نفر جوان مرگ بشن
حتی اگه به امید خدا تو جنگ کسی نمیره ایران هم پیروز بشه , مشکل اقتصادی که پیش میاد........
ما توشرایط جنگ نیستیم
نباید دوباره زمان به عقب برگرده
kjk
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۶
تکبیر
ممد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۶
راس میگه خووو.
ولی شهادت آرزوی هر جوونیه.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۹
پادشاها لشکر توفيق همراه تواند/خيز اگر بر عزم تسخير جهان ره مي کني

با چنين جاه و جلال از پيشگاه سلطنت/آگهي و خدمت دل هاي آگه مي کني
با فريب اين خم زنگار گون نيل فام/کار بر وفق مراد صبغه الله مي کني
عاشق شهادت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۸ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۰
116
179
با سلام اولا که اسراییل توان انجام چنین غلط بزرگی را ندارد چون اگه داشت تا حالا انجام داده بود و ثانیا اشکال ندارد بیاید ما منتظرش هستیم به خصوص افرادی مثل ما که از با زماند ه های جنگ هستیم و در شوق وصال به دوستان شهیدمان لحظه شماری میکنیم .اسراییل مطمئن باشد اگر جنگ را شروع کند از صفحه روزگار محوش میکنیم اتفاقا اسراییل با اینکار هم خودش را نابود میکند وهم ایران اسلامی را ابرقدرت تمام عیار جهان خواهد کرد اون وقت تمام دنیا میفهمند که ایران اسلامی واقعا ابرقدرت هست و این یک بلف نیست
پاسخ ها
آريا
| United States |
۱۶:۱۵ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۱
تمام اسرائيليها با تمام قدرت وتوان نظامي وپيشرفته ترين بمبها ضعيف ترند از اراده و قدرت وشجاعت يك نوجوان مثل حسين فهميده .و ما هزاران حسين فهميده داريم .و آماده ايم تا جان فداي رهبر و وطن كنيم.
اسیا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۷ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۱
آریا خان بیا ایران و جانت رو فدا کن/
مهمان
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۰۳ - ۱۳۹۱/۰۷/۳۰
آریا خان در ایران هستند و با vpn سایت گردی میکنند !
arefeh
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۴ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۷
درسته منم شهادت رو دوست دارم.
ولی اگه توفیق نداشتیم...چیکارکنیم؟؟؟؟؟؟
من اصلا نمی تونم عزیزانم رو از دست بدم.یعنی نمی تونم ببینم...
بهزاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۰ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۰
88
220
اسرائیل هیچ غلطی نمی تواند بکند....تا اخرین قطره خونمان از ایران دفاع میکنیم
پاسخ ها
امین
| United States |
۱۵:۱۹ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۰
افرین
بنده خدا
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۸ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۸
موافقم
عزیز
| - |
۰۰:۰۹ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۱
چرا اینقدر این فعل غلطی نمی کند را به کار می گیرید؟
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۶ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۶
همین که برادر بهزاد گفت.
تا آخرید قطره ی خونی که در بدن دارم از مالو ناموس ایران اسلام ی دفاع خواهم کرد و به هیچ کشوری اجازه نخواهیم که چنین جسارت هایی را .. خداوند تا وقتی که این کشور های غاصب دست از سر ما بر نمیدارن سایه ی رهبر معظم(آیت الله خامنه ای )رو بالای سر ملت ایران کم نکنه.
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۳ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۲
78
202
اسرائیل حرف الکی زیاد می زنه!!!!!
پاسخ ها
مسعود
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۴۰ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۹
والا بعد میگن خانمها پرحرفن!
سجاد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۴ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۷
آمریکا و اسراییل برای ما مثل دوتا جوجه هستند که دارن مثل بزرگ تر ها قود قود می کنند
یک خواننده زیر زمینی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۵
شما همتون چون هیشه یک بهونه ای برای ترسیدن دارید هیچوقت پیشرفت نمیکنید بااین همه دغدغه فکری(شما اول کشورتون رو درست کنید بعد مواظب باشید کسی نیاد بگیرتش)
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۳ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۲
130
174
ولی اگر حمله کرد با این رجز خونی ها نمیشه جلوش وایسادها.
پاسخ ها
مصطفي
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۷ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۲
اسرائيل در جنگ 33 روزه جلوي حزب ا... كه توان يك تيپ نيروهاي مسلح كشور ايران رو نداره ، نتونست دوام بياره ، حالا چه طوري ميخواد به ايران حمله كنه ؟؟؟؟؟؟
علی منتظر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۶ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۸
ما تا اخر ایستاده ایم
رهبر ما ان کودک 13 ساله ای ست که با نارنجک .............
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۵ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۷
ببخشید اما توی جنگ 33 روزه نزدیک به 1000 نفر لبنانی کشته شدند در حالی که نزدیک به 40 نفر اسرائیلی کشته شدن.خسارت وارد به اسرائیل نزدیک چند ملیون دلار بوده و به لبنان چند ملیون دلار.ایا شما اسم اینو پیروزی میذارید؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۹ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۱
اسرائیل اسمشه و پشتش کل دنیا حمله می کنند.اینو تا الان متوجه نشدید؟
منتظر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۵
كل دنيا هه هه
به نظرت اين كل دنيا كه گفتي همونايي نيستن كه بعد از انقلاب اون موقعي كه ايران نسبت به الانش هيچي نداشت شكست خوردن
يادت نره اين انقلاب بي صاحاب نيست
اقامون بالا سرشه
اين همه جنگ و تحريم همش مززس
كسي زورش به اين انقلاب نميرسه . اين دنيا اخرش مردنه
خوشا به حاله كسي كه با شهادت اخرت خودشو خوش رقم بزنه
اقا گفته كسي كه واسش دعا كنه بي جواب نميمونه
واسه ظهور اقا صلوات يادت نره
الهم صل الا محمد و ال محمد
سجاد
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۸
اگر اون حمله کرد تنها نمیاد داداشی که تو بتونی جلوش وایسی!
سجاد
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۸
اولای انقلاب همه انقلابی بودند. درضمن اون موقع نه مانتوی تنگ بود و نه...
س ج
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۵۲ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۹
باید درنظر بگیری حزب ا... فقط پیاده نظام و چند تا موشک داشت . نه تانک ونه جنگنده داشت . حالا باز هم پیروزی نیست؟
arefeh
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۷
علی آقا منم با شما موافقم... ولی باید به خدا توکل کرد.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۵۵ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۹
کاملا با هاتون موافقم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۹
علی توکه خوب امار میدی لطفا بگو اسراییل چندمین گارد ویژه دنیا رو داره لطفا بگو اسراییل با کمک چه کشورهیی به لبنان حمله کرد
محمد حسین حیدری
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۳ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۸
ببخشید علی اقا شما که میگین اینقدر لبنانی کشته شدن و اینقدر خسارت به لبنان وارد شد این رو پیروزی برای اسرائیل میدونی چون ادم بیشتر کشت ؟ پس با این حساب بگو امام حسین تو جنگ با یزید شکست خورد چون شهید شد اما چرا مردم طرفدارامام حسین هستند؟
........... وقتی متجاوز از سرزمینت دور میکنی این پیروزیه برای تو هرچند هزاران نفر را از دست داده باشی
وقتی سربازان تیپ گولا نی گریه می کنند
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۲ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۷
یکی از تیپ های کوماندویی معروف اسرائیل که این رژیم تبلیغ بسیاری روی آن انجام می دهد، تیپ معروف گولا نی است که به ادعای مقامات اسرائیلی، هر نظامی عضو این تیپ برابر با ۱۳ نظامی معمولی توان دارد. هنگامی که در جریان جنگ ۳۳ روزه ارتش اسرائیل با بن بست نفوذ به داخل لبنان مواجه شد، از این تیپ کمک گرفت و چند گردان آن راهی مرزهای شمالی فلسطین اشغالی شدند. نظامیان متکبر این تیپ هنگامی که به سمت خاک لبنان حرکت می کردند در برابر دوربین های تلویزیونی به گونه ای حرکت می کردند که گویی تا ساعتی دیگر سرنوشت جنگ رقم خواهد خورد. اما تنها باید ساعتی صبر می کردی تا صدای گریه این نخبه های نظامی را می شنیدی و نحوه بازگشت آنها را از منطقه جنگی مشاهد می کردی. آنچه دوربین های تلویزیونی آن روزها نشان دادند از هم پاشیدن سازمان رزم این تیپ کارکشته اسرائیلی در برابر رزمندگان لبنانی بود. این تیپ در نبردهای سنگین با نیروهای مقاومت در چند منطقه مرزی از جمله مرکبا، عیتاالشعب، مارون الراس، بنت جبیل و الطیبه جنگید و در تمام این مناطق متحمل شکست شد. نبرد سنگین رزمندگان مقاومت با این نظامیان در آن روزها باعث اعتراف فرماندهان نظامی این تیپ به قدرت جنگی لبنانی ها شد. یوئاف مرداخای از فرماندهان تیپ گولا نی گفت: باید اعتراف کنم که نیروهای حزب الله قهرمانانه می جنگند. نیروهای حزب الله در روستای مرکبا در بخش غربی مرز جنوب لبنان نبردی شجاعانه به نمایش گذاشتند و با مهارت جنگیدند. البته این تمام ماجرا نبود، هنگامی که نیروهای تیپ گولا نی با حمایت تانک ها و آتش توپخانه و حمایت هوایی برای تصرف بنت جبیل حرکت کردند، روزهای سختی را در پیش داشتند. در نبرد بنت جبیل ۳۵ تن از این نظامیان کشته و ده ها تن از آنها زخمی شدند. گردانی که عازم نبرد در این منطقه بود به گفته شاهدان عینی تنها با چند ده تن رزمنده لبنانی مواجه شد. این تیپ سه بار تلا ش کرد تا شهر بنت جبیل را که به گفته آنها پایتخت حزب الله بود، تصرف کند، اما هر بار که دست به حمله می زد چاره ای جز عقب نشینی و فرار از مهلکه نداشت. به گفته برخی از فرماندهان این تیپ ضرباتی که در جنگ ۳۳ روزه بر پیکر آنها وارد شد هنوز هم بازسازی نشده است.
کمال زارع صبا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۳/۲۲
سلام ان شاالله ما همه حیدری هستیم تا اخرین نفس در برابر دشمنان علی و ال علی ایستادهایم
سعید ک
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۵ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۲
68
118
اصلا اسرائیل در حد و اندازه تهدید ایران نیست از لحاظ هیچ قانون نظامی اسرائیل توان مقابله با ایران را ندارد همان سربازان ما در حزب اله دخل اسرائیل را با بی امکاناتی آوردند وای به روزی که آنها تجهیزات جدید تر هم از ایران بگیرند
ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست
عرض خود میبری و زحمت ما میداری
علي رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۱ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۵
56
175
اسرائيل چیزی نیست که . ايران رو عشقه
پاسخ ها
مسعود
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۴۵ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۹
صد رد صد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۰
دمت گرم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۰ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۹
ما رهبری مثل سید علی داریم که اگه به مردم ایران لبیک بگه مردم پای پیاده تا اسراییل لشگر کشی مییکنن
سینا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۹ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۵
83
127
بیادکه خوب میاد- منکه آماده ام برای استقبال- عجب هواپیماهای خوشکلی دارن جون میده برای ترکیدن- از اسرائیل که نه از بابای اسرائیل هم نمیترسیم-رهبرا ! از توبه یک اشارت ازما به سر دویدن
پاسخ ها
هخامنش
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۱
میخوامت
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۰
دمت گرم
م.ش
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۸ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۸
دمت گرم.
مرگ یک بار شیون هم یک بار .وچه جان دادنی بهتر از شهادت.
امیر علی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۱۳ - ۱۳۹۱/۱۱/۲۲
ای ول.......... اونا برا ما یک تکه کبریتم نیستن
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۰ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۸
48
123
با سلام.خود اسراییل هم میدونه که توان لازم برای جنگ نظامی با ایران رو نداره.بنابراین این صحبتها چیزی نیست جز یک جنگ روانی تمام عیار بر علیه ایران.یا علی
؟؟؟؟
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۸
80
122
تورو خدا بس کنین این رجز خونی ها رو! یکم دور و برتون رو نگاه کنین!
من 1 دختر 21 ساله ام اما به قرآن اعصاب جنگ رو ندارم....
پاسخ ها
آفرا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۸ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۹
هیچ کس اعصاب جنگ رو نداره........
مصطفي
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۲
دختر خانم 21 ساله ،نكنه براي اينكه شما اعصاب ندارين ، امريكا و اسرائيل هر غلطي خواست كنه ، ما بايد بگيم چشم . امروز ميگن نبايد دانش هسته اي داشته باشيم ، فردا ميگن مسسئولين كشورتون ما بايد انتخاب كنيم ، بعدش ميگن اتباع ما هر غلطي تو كشورتون كردن نبايد كاري كنيد و بعدش نواميس ما رو .......، باز هم اعصاب نداري
دکتر جهانیان
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۲۵ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۶
مصطفی تو چرا جواب همه رو میدی !!! ما دوست نداریم بجنگیم چرا به جای دیگران تصمیم می گیری . برو اسرائیل همشون بگیر به رگبار.....
مارال
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۰۴ - ۱۳۹۱/۰۵/۳۰
دکتر جان، ضمن احترام به جنابعالی، ما قصد جنگ نداریم. اونا میخوان بجنگن. ما دفاع میکنیم که توی دینمون واجبه
بذار بیان حال همشونو میگیریم
نستوه
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۱/۰۵/۳۰
کسانی که نمی خواهند بجنگند چرا تشریف نمی برند اسراییل پیش آقایان ابرقدرتها ؟؟
تازه از شمااستقبال هم می کنن
مدیر پایگاه از مخاطبان گرامی تقاضا داریم که حرمت هموطنان خود را حفظ کنند و به نظر دیگران احترام بگذارند. متن پیام تندتر از این بود و ما آن را اصلاح کردیم. با این حال در این شرایط این گونه کلمات را به کار بردن موجب همدلی نمی شود. به خاطر داشته باشید که بسیاری از منتقدان در شرایط سخت جنگ و سازندگی کشور در کنار مردم بوده اند و بسیار موثر تر از افراد عادی عمل کرده اند. تیغ جراحی یک پزشک بسیاری از سربازان این کشور را نجات داده است هرچند انتقادهایی را وارد کرده اند که آن هم در جای خود سازنده بوده است. در نتیجه به کار بردن کلمات انتقادی نباید با موضع گیری و پیشنهاد خارج شدن هموطنان ما از کشور همراه باشد. کلامی بفرمایید که ایران را به عظمت و عزت راهنما باشد و در جایگاهی که مردم جهان از ما انتظار دارند عمل کنیم. نتیجه تمام همراهی ها و همدلی های مردم ایران، تاکنون این کشور را از شر بدی ها و خطرات عمده مصون نگه داشته است...
جنگ
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۶
منم نمیخوام بجنگم هیچکس دوست نداره بجنگه اما یه چیزایی هستن که ادم واسش جونم میده این که حالا جنگه اما اگه شروع نشه بهتره اگه اسرائیل تمامیت ارضیش به خطر بیفته اونوقت سلاح های اتمی اسرائیل میاد وسط که.....
مسعود
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۴۹ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۹
خب نگاه کردیم آسمون صافه همه چی هم خوبه اما این صدای ویزویز این پشه حس آدمو بهم میزنه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۲ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۹
فكر كنم مصطفي اعصاب نداره
arefeh
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۷
آی قربون دهنت...
من هرچقر هم شهادت و دوست داشته باشم.از جنگ و خون خون ریزی بیزارم
م.ش
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۰۶ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۸
من حرف مصطفی رو قبول دارم.
حرف ما ایران و لبنان و فلسطین نیست حرف ما حق است حتی اگر در داخل کشور هم کسی حق رو پایمال کنه باید جلوش وایستاد.اگه میخوای عاقبت خوبی داشته باشی با دیده حق تصمیم بگیر نه بر اساس منافع شخصی.
ارمین
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۲
حیف مثبت اشتباهی که برا تو زدم...
چون تو اعصاب نداریا ..............................
راوري از مشهد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۳ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۸
93
99
براي محو اسرائيل ما 24 ساعت زمان بيشتر نمي خواهيم .
چرا اسرائيل حمله نمي كند كه پرونده اش را ببنديم !!!؟؟؟
ما به دنبال بهانه ايم براي محو اسرائيل .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۰۱ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۱
خواب دیدی خیر باشه
tajrobe
| Norway |
۱۹:۱۰ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۷
nashod dige?
iran ziyadi be khodsh mibale?
dar amal bayad sabt kard na harf?
محمد 1375
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۵ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۷
ایول داری داداشی تا آخرش بات هستم.
راستی آقای ناشناس میدونی .... کیا بودن آدمای بی معرفتی که به کشورشون خیانت می کنند.
يك ايراني
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۱۸ - ۱۳۹۱/۰۹/۰۶
اسرائيل زودترحمله كن چون منتظراون روزهستيم تاهمتون رو بريزيم توي آب تبغ پيش بيني خودتون
رضا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۱۰ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۱
من میگم اگه جنگ بشه هر دو ضرر میکنن پس همون بهتر بزارند هم ما زندگی کنیم هم خودشون اونا با غزه دوام نیاوردند بعد با ایران میخوان دوام بیارند.
کیوان اسکندری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۲ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۸
46
88
این غرشهای ضعیف بیشتر برای خندیدن است تاجنگیدن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۱
43
84
واقعا برای این دوستان جنگ طلب متاسفم ، من یه ایرانیم که حاضرم جونمو برای ذره ای از این وطن فدا کنم ولی این مال زمانیه که هدف جنگ والا باشه ...
پاسخ ها
مصطفي
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۹ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۲
آقاي ایرانی که حاضري جونتو برای ذره ای از این وطن فدا کني ، اولا" از اين چه مقدس تر كه كساني كه بمب هسته اي دارند و عضو سازمانهاي مرتبط هم نيستن به ما ميگن نبايد دانش هسته اي داشته باشيد ،دوما" تو اين كشور هيچ كس جنگ طلب نيست ، اما اگه كسي به اين مملكت چپ نگاه كنه ، عليرغم همه مشكلاتي مثل بيكاري ، گراني و ... چشاش همين جوونهاي تو خيابون كه بعضي ها هيچي حسابشون نمي كنند در ميارن ،هشت سال دفاع جانانه اين مردم را اونو ديدند والا تا حالا صد بار حمله مي كردند .
نستوه ایرانی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۰۴ - ۱۳۹۱/۰۵/۳۰
جنگ همیشه بد بوده و خرابی و عقب ماندگی به بار می آورد
اما من هم با آقا مصطفی موافقم
هیچ هدفی بالاتر از دفاع از ایدئولوژی، تمامیت ارضی و خواسته های مشروع یک ملت نیست. حال ممکن است برخی از دوستان اعلام کنند که این موارد ایدئولوژی ما نیست و ما فن آوری هسته ای و ... نمی خواهیم ولی می خواهیم راحت زندگی کنیم.
حرف درستی است ولی باید این را هم مد نظر داشت که اگر امروز نداشتن دانش هسته ای را قبول کنیم، فردا نداشتن دانش فضایی، پس فردا نداشتن دانش علوم طبیعی ( که خود ما ایرنی ها پایه گذار اکثر آن ها بودیم - کتاب قانون ابن سینا ) و روزهای بعد هر لحظه چیز دیگری طلب خواهند کرد و ما بایستی برای داشتن یک زندگی راحت همه را قبول کنیم.
اگر شما در محله خود فرد شرور و قلدری داشته باشید که با وجود اینکه کاری به کار او ندارید، او هر روز مزاحم شما و خانواده تان می شود، آیا با او به صرف اینکه قلدر است برخورد نمی کنید؟
هر عقل سلیمی در این دنیا حرف زور را بر نمی تابد.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۴۰ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۳
منم با اقا مصطفي ونستوه ايراني موافقم...
فرهاد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۶ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۷
مصطفی جون کلامت حق
rahim
| United States |
۱۵:۴۱ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۷
ma jang talab nistim ama jang ba doshman vagti moaser khahad bod ke dar kharej az marz bashad na jeloye darbe khane
صبور
| Canada |
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۱
سلام،هموطنان عزیزآیا چارچوب فکری شمافقط حول وحوش جنگ ودفاع فیزیکی و امثالهم می چرخد؟آیا آموزه های دینی ما همینهاست؟من باناشناس موافقم.جنگ همیشه درسنت پیامبرآخرین گزینه ها بوده است.کمی فکرکنید.آیا مانمی توانیم به شیوه ی ژاپنی هاپوزه ی ابرقدرتهارابه خاک بمالیم.این جه تفکری است که مادنبال می کنیم؟اینها واکنشهای هیجانی بیش نیست!کسب علم کنید.این وضعیت علم و دانش و معیشت درکشورماست.وجود دشمن رابپذیریدولی لزوما لازم نیست قبولشان کنید.رودر رو مبارزه فکری کنید.دائم غلطی نمی تواندبکند،ما خون می دهیم و اینگونه صحبتهاکار به جایی نمی برد.ما درتحریم سختی قرارگرفته ایم وقبل ازاینکه دیگر نتوانیم تبعات آن راجبران کنیم بایدکاری کرد.خوب نگاه کنید تاخوب فکرکنید و.......
ناشناس
| France |
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۶
ببخشید اگه نخوایم تو کشورمون جنگ بشه باید کی و ببینیم
12345
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۸ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۷
اگه نمیخوای جنگ بشه برو به اسرائیل زبان نفهم بگو.
رضا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۱۲ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۱
باید اسرائیل رو ببینی
مريم
| Iran, Islamic Republic of |
۰۴:۲۸ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۸
يعني چه؟!!! تو كدوم جنگ به هم وطنان مونث تجاوز...نشده؟ مثلا اگر عده اي بگن هدف اين جنگ والا نيست شما مي شيني كه به خواهر و دختر خاله و دختر همسايه و...هتك حرمت و...بشه؟؟؟؟
م.ش
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۱۰ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۸
بازم مصطفی.
مهران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۲ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۲
37
59
اوه اوه ترسیدیم!
پشه کی جولان کند جائی که باد صرصر است
سرباز سید علی
|
Switzerland
|
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۲
62
72
از سرباز سید علی به دشمن خیلی منتظرم که هرچی زودتر نفلتون کنم اسرائیل یکم از این همه گنده گویی های بی جا دست بردار
پاسخ ها
رضا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۱۴ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۱
بازم دمت گرم از امریکا این حرف رو میزنی ولی بیا ایران بعد این حرف رو بزن
بهی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۰۳ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۱
اولین موشک که بخوره تو نیروگاه بوشهر یک عده که رجز میخونین الفرار . ...
مدیر پایگاه کلی گویی نکنید این طور نیست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۷
بوشهر رو بوشهری ها نگه میدارن خیالتان راحت بوشهر سرزمین رییس علی دلواری است
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۶
29
94
جنگ شوخی نیست
پاسخ ها
مصطفي
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۰ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۲
ما هم شوخي نداريم و فقط در صورت لزوم از وطنمون دفاع مي كنيم ، ما بچه هاي محرم و عاشوراييم
صبور
| Canada |
۱۲:۰۸ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۱
سلام
مصطفی جان آیاپیام عاشورافقط شمشیرکشیدن و خون ریختن بود؟نه!پیام پیام آزادگی بود.تقیه باید کرد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۰۳ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۱
ما هم بچه رمضان و تاسوعا هستیم اما جنگ نمی خواهیم
سید محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۴
کی گفته جنگ شوخیه؟هیچ کس با جنگ موافق نیست.اینو بهتون بگم که اونا خیلی وقته جنگ تمام عیاری رو با ما شروع کردن.تحریمها رو نمیبینید تهدیدها رو چی مواد مخدر صنعتی رو که به جو جوونا انداختن.اونا میخوان مقاومت ملت ایران رو بشکنن.اما بحول قوه الهی سی سال نتونستن از این به بعد هم نمیتونن.در دین ما کسی که ظلم میکنه با کسی که ظلم و زور رو قبول میکنه هیچ فرقی نداره.مرگ با عزت بهتر از زندگی با ذلت است.
رضا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۱۴ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۱
تنها فهمیدی
حامد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۳
29
74
ما هرچقدم از وضع الان کشورمون ناراضی باشیم. جونمونم میدیم و نمیذاریم کسی نگاه چپ ب کشورمون کنه
ابراهیم واحدی
|
Netherlands
|
۲۲:۴۶ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۰
25
65
salam.man na basijiyam na hezbollahi.vali age be iran hamle beshe az tarafe esrail va amrica to safe aval be ghasde shahadat mijangam
پاسخ ها
سینا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۷
احسنت - احسنت به شما جوانمرد مسلمان و آزاده
نستوه
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۴ - ۱۳۹۱/۰۵/۳۰
واقعا نشان دادی که یک ایرانی هستی
پیروز باشی ایرانی
زنده باشی مرد
الینا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۳
از طرف اسرائیل و امریکا؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مرتضی
| United Kingdom |
۰۲:۳۲ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۴
ایول جوانمرد
مریم
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۵ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۲
نشان دادی که با غیرتی
رهگذر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۱/۱۱/۲۱
ببین آب قطعه!
akbar
|
Netherlands
|
۰۶:۳۷ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۳
25
83
بابا من از زمانی که ابتدایی بودم اینا همش میگفتن امروز حمله میکنیم فردا حمله میکنیم الان فوق لیسانسم گرفتم اسرائیل باید با دبه آب فعلا جلوی خودسوزی شهروندانه محترمشو بگیره
پاسخ ها
مريم
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۷ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۵
دقيقا درست ميگي
رضا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۱۶ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۱
خسته نباشی .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۰۹ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۶
احسنت. آجرک الله
عرفان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۶ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۴
22
55
جنگ برای هر دو طرف بده برای ما بد وبرای اونا بدتر
خداکنه جنگ نشه
وجیهه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۴
21
54
سنگ بزرگ نشانه نزدن است
پاسخ ها
امیر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۱ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۶
آره واقعا همین طوره جنگ خانمان سوزه
مرتضی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۰ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۵
15
67
جانم فدای ایران و ایرانی
پاسخ ها
اذری وبا هزاران افتخار ایرانی الاصل
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۷ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۶
نکته مهم ...پان ترک ها وپان عرب ها از اسراییلی ها بدترند.با اساس ایران مشکل دارندو منتظر فرصت تضعیف دولت مرکزی ایران در موقع جنگ با اسراییل ...به هوش باشیم....کسانی که هی جنگ جنگ میکنند گویا حواسشان به همسایگان خائن وفرصت طلب ایران همانند باکو وانکاراوعربستان و...نیست ظاهرا..که کشوری به بزرگی ایران را در کنار خود نمیتوانند تحمل کنند
مدیر پایگاه آفرین رقبا و دشمنان تنها در یک نقطه حاضر نیستند باید هوشیاری و تدبیر داشته باشیم
سرباز علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۴ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۸
19
54
آمریکا و اسرائیل اگر یک درصد هم احتمال میدادند که با حمله به ایران به اهدافشان میرسند در مدت این 33سال این کار را انجام داده بودند
پاسخ ها
یاسین
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۱
علی آقاحرف شمابوی عقل میده ولی اسراییل ازاسلام می ترسه عقل رونمیشه در صهیونیست گشت.گشتم نبود نگرد نیست.اونوقت مگه یادتون رفته عراق باچراق سبز امریکا به ایران حمله کرد.
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۰ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۸
16
64
فقط کافیه کسی بخواد ذره ای به خاک ایران تعرض کنه جان ومالمون فدای ایرانه حالا اون دشمن میخواد از داخل باشه یاخارج
پاسخ ها
سرباز آریایی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۵۱ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۹
این است نژاد پاک آریایی و میدونین افتخار ما ایرانیا چیه ؟ که با این همه تنوع قومییتی کنار همیم بدون تنش و... چون همه به این اصل اعتقاد داریم چو ایران و ایرانی نباشد تن من مباد...
کریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۷ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۰
15
45
شتر درخواب بیند پنبه دانه گهی لپلپ خورد گه دانه دانه اونا تا حالا نتونستند کاری بکنن بعدش هم نخواهند توانست تا غیرت ایرانی هست کسی قدرت مقابل با ایران را نخواهد داشت...
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۲۵ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۳
20
41
اصلا اسراییل عددی هست که ایران بخواد تو ماشین حساب حسابش کنه
ایرانی ام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۸ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۳
18
33
آنهاازجنگ 30ساله ویتنام-ازمبارزات مردم کوبا-ازنبردنیروهای مقاومت سایرخلقهاو....ازقیام مردم ایران درس نگرفته اند؟باباخیلی خنگ اند....
مریمو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۶ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۳
26
28
غلط کرده من اینجام اصلا نترسید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۰۸ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۹
جنابعالي ؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۱ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۹
ببخشید شما بمب اتمی هستید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۵۲ - ۱۳۹۱/۱۲/۱۰
شما بفرما غذاتونو درست كنيد تازه تو جنگ خواستي كمك كني يه وقت تفنگو به جاي كفگير اشتباه نگيري خودتو بزني
سعیدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۸ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۴
17
30
ما تا آخر هستیم ...
مردش نیستن . اگه می تونن بیان
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۵۳ - ۱۳۹۱/۱۲/۱۰
عقلت همينه ديگه
شیرین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۹ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۴
15
22
حالا یکی بگه دقیقا کی حمله میکنه؟
پاسخ ها
منتظر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۵ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۵
حمله ميكنن . زمانش معلوم نيست
ولي بد جور شكست ميخورن
اين دنيا كه ديگه ...
شهادت شده يه عقده
تبریز
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۲ - ۱۳۹۱/۰۹/۰۴
شیرین تو امده باش اینها احتمالا وقتی گل نی بیرون اومد حمله کنن
کاشف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۵۳ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۴
16
31
بابا این همه گفتین اسرائیل ولی یکی نگفت این کلمه اسم یه خوردنیه ؟ یا اسباب بازیه؟یا سواریه ؟پشه ای چیزیه ؟
آخشاند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۱۱ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۵
31
32
خب اگه بازی کامپیوتریتون تموم شد، والدین محترم رو ببوسید و بخوابید گلابیای خوشگل. ..... اگر خیلی عاقلیم بریم ببینیم چرا با ما فقط لج افتادن. خواهشا این شعارها رو تموم کنید.
پاسخ ها
روشنا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۲ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۲
میدونی چرا چون از اسلام میترسن و از مسلمان و از ایرانی گیر دادن به ما چون میدونن در اخرم ما پیروزیم ودارن همه ی زورشونو میزنن که هیچ غلطیم نمیتونن بکن مم از جنگ میترسم و بدم میاد ولی اگه ب خاکم تعرض بشه جونمو میخوام چیکار تا زنده بمونم چیو ببینم این همه کثیفی دنیارو نه یک ایرانی واقعی از هر قومیتی این حرفو نمیزنه
رضا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۱ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۳
هموطنای عزیزاگه یه کم به اظهارنظرهای دشمنان دقت کنیم همه چیز روشن میشه.اسراییلی ها نه هم زبان ما هستن نه هم مذهبن با ما نه از ما خوششون میاد پس چرا حمله نمیکنن؟جوابش خیلی ساده و منطقیه.چون از ما میترسن.درضمن خوده اسراییلی ها با تمام تبلیغات کاذبشون به قدرت ما اذعان دارن پس چرا بعضی ازهموطنهای عزیز و گل"کشورشون و از همه مهم تر قدرت شیعه رو دست کم میگیرن.بیایید باوجود تمام مشکلاتی که هست دست به دست هم بدیم وکشورمون روبسازیم.دوای تمام دردهای کشورم عزیزمون هم دلی و برادریه.یه سوال دوستانه ازتمام کاربر های سایت دارم.لطفا با انصاف وروح حق طلبانه پاسخ بدید.آیاخیلی سخته که به ماهیت زورگویی وزیاده طلبی اسراییل پی ببریم؟آیا جنایت های صهیونیست ها رو در صبرا وشتیلا ندیدید؟آیا پروتوکل های نژادپرستانه صهیونیست ها رو نخوندید؟درضمن این برادر کوچک شما یه توصیه دوستانه به همه جوونا میخواد بکنه و اون اینه که هرعقیده ای که دارید محترمه ولی اگه درقضاوت هامون منصانه و انسانی به مسایل نگاه کنیم پاسخ های زیبایی از روح وباطنمون دریافت میکنیم.با آرزوی سربلندی اسلام وایران.والسلام.
rahim
| United States |
۱۵:۴۶ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۷
agevshoma ham golame gosh be farmane anha bashid ba shoma ham kari nakhahand dasht
ایران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۲ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۵
22
32
اسراییل مانند یک مورچه در برابر ما است
پاسخ ها
صبور
| Canada |
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۱
عزیزم،فعلاکه قدرت اقتصادی دنیا دست همین مورچه هاست.مااگرحرفی هم داریم باید دراقتصاد بزنیم.ماباید با اقتصادقویمون ابرقدرتهارو به زانودربیاریم.ماباید فرهنگمون رو اصلاح کنیم.دینمون رو بهتربشناسیم.هزارو یک درد دیگه که اگردرست بشه،قدرت هسته ای خودش با التماس میاد سراغمون.
برادر امین
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۱۹ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۶
صبور گرامی. رسول اکرم هم زمان ظهور قدرت اقتصادی نبود ولی با ایمان کامل و پشتوانه ی مالک و مدبر امور هستی ظفر یافت.
ایران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۹ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۵
21
30
اسراییل در مقابل ایران عددی نیست
پاسخ ها
احسنت
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۰۰ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۹
وقتی حمله کردند اونوقت میفهمی عددی هستن یا نیستند
شاهیندژی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۸/۳۰
اقای احسنت اگرهم حمله کرد می بریمش زیر رادیکال جزرشو میگریم
یک پسر شهر مقاومت(دزفول خوزستان)
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۱/۱۰/۱۸
بابا ایران یه چیزایی داره که اسراییل وامریکا حمله نمیکنن .قبل ازاینکه هواپیماهای بی سرنشین امریکا رو بنشونیم کسی فکرشو میکرد که کشورمون این قدرتو داشته باشه که امریکاهم نمیدونست.پس مطمئن باش ایران یه چیزایی داره که ازاسلحه های امریکا قویتره.مگرنه امریکا تاحالا امون نداده بود.
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۷ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۵
18
29
بنام خدای حسین علیه السلام

خودشون در تحقیقاتشون به این نتیجه رسیدن که :تا وقتی که اسم بچه هامون رو حسین وابوالفضل وعلی بذاریم اونا کاری از دستشون بر نمیاد براشون متاسفم در قرن 21 هنوز افکار برده داری درسر دارن البته برده داری مدرن .با شعار چیزی ثابت نمی شه زودتر بیان که دین مونو به آقامون اباعبداله ادا کنیم اما باید اسم اسراییل رو از لیست کشورهای دنیا خط بزنن....
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۴:۲۱ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۹
هما نطور که عرب در صدد بود نام ایران را از لیست ....
سهیل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۹ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۵
20
32
اگر ایرانی هستی بجنگ تا بدانند در مقابل ایران هیچی نیستن
پاسخ ها
صادق
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۴۲ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۱
داداشي درباره ي يچيز حرف بزنيد كه ارزش داشته باشه اخه اسراعيل ...... موضوع بهتري نداشتيد
فرزند ایران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۴ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۵
22
29
اسراییل هیچ غلطی نمی تواند بکند این را قبلا پدرانمان ثابت کردن والان نوبت ماست
پاسخ ها
شهريار
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۶ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۸
فقط به اسراييل بگين يه روزي حمله كنه كه ما امتحان فيزيك داشته باشيم،فقط پنج شنبه جمعه نباشه چون من ميرم استخر
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۳
نمیشه لیست کسایی راکه میخان اینو ثابت کنن بشون بدین که دست از سر بقیه مردم بیچاره بردارن؟
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۶
9
44
حالا جدی جدی داره میاد؟؟؟
اگه میاد بگید سر راه دوتا نونم بگیره :دی
پاسخ ها
شهريار
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۸ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۸
بابا اين تاريخي كه اسراييل براي حمله انتخاب كرده كه ميشه بهار... داداش ما درس و مشق داريم بهش بگين تابستون حمله كنه كه ما بتونيم باهاش بجنگيم
علیرضا
|
United States
|
۱۵:۱۹ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۶
11
33
اسرائیل یا هر کشور دیگری حق حمله و زورگوئی به ایران عزیز را ندارد . مسلم است که در صورت هر رفتار احمقانه ای از سمت اسرائیل پاسخ مناسب با اشد شرایط داده خواهد شد آن هم توسط مردم شریف و یکدل ایران زمین .
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۷
ey kash be jaye maskhare kardan kami ham az iranian kharej az keshvar yad begirim ke eshge be sarzmino az yad nabordeand
احسان
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۳
ناشناس عزیز اگه از یاد نبرده بودن که کشور دیگه رو ترجیح نمیدادن
حپلي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۳ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۶
9
21
جنگ طلب نباشید.
مدیر پایگاه دوستان و مخاطبان گرامی. عده زیادی از خوانندگان به این موضوع اسرائیل و جنگ پرداختند اما با پوزش برخی مطالب با کلمات و واژه هایی نوشته شده که نمی توان منتشر کرد. لطفا به این واژه ها نپردازید تا ما هم قادر به انتشار آن باشیم.
این نظرات زمانی می تواند مفید باشد که میزان مخالفت یا موافقت و جدی بودن نظرات حتی به صورت طنز و خنده مطرح شود. البته شعار هم اگر به صورت جدی مطرح شود نشان دهنده دیدگاه افراد است. آن چه مسلم است هیچ کس از جنگ استقبال نمی کند اما آیا می توان از کنار این موضوع گذشت؟ چگونه می توانیم با پرهیز از جنگ و یا در جنگ کمترین خسارت را شاهد باشیم و از منافع ملی ایران به مفهوم همه ایرانیان حمایت کنیم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۲۹ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۹
من واقعا شگفت زده شدم که شما به ایران میگین جنگ طلب این همه تهدید و حمله رو یا نمیبینید یا خودتونو زدین به ندیدن کسی که داره مورد تهدید و حمله قرار میگیره و حقوق بینلمللیش منع میشه ایران هستش عزیز هموطن در صورتی که متجاوزین خودشون کارنامه ننگین استفاده از بمب اتم و حمله به کشورهای مختلف البته بدون دلیل رو دارن چطور غیرتتون اجازه میده به ما بگین جنگ طلب متاسفم براتون ما اگر ضرورت ایجاب کنه دفاع خواهیم کرد و تو کاناممون خبری از حمله و کشت و کشتار نیست همیشه دفاع کردیم و میکنیم
اصغری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۸ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۶
17
24
....احتیاجی بشعار نیست .در ضمن تا وقتی سوریه و حزب الله هست حمله ای از طرف اسراییل در کار نیست...
ali
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۴ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۶
12
24
..... نباید بذارن جنگ بشه . اسراییل حمله کنه قراره جنگ الکترونیکی کنه ... باید به هزینه های جنگ هم آگاه باشیم....
پاسخ ها
نستوه
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۶ - ۱۳۹۱/۰۵/۳۰
من با نظر علی آقا موافق هستم
حتی الامکان باید از وقوع جنگ جلوگیری بشود .هزینه های جنگ کمر شکن خواهد بود.
اما نکته ای هم هست و آن اینکه در صورت وقوع هر تهدید و یا تهاجمی به سمت ایران نبایستی به بهانه هزینه ها و خطرات از زیر بار مسوولیت شانه خالی کرد.
غرور ملی و شرافت انسانی ملت ایران ارزش هر هزینه ای را دارد.
ناشناس
| Canada |
۱۲:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۱
نستوه جان،به شرط آنکه این حفظ این غرورملی و...که به قیمت گزافی به دست میاد،منجربه بقاءکسانی که اینگونه تفکرات شریف ملت ایران رادست آویزصعودخودشون به قله های اقتصادی قرارمی دن نشود.اسراییل درون را فراموش نکنید.
یاهو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۶
16
21
خدا کند جنگی نشه وگرنه معاش مردم سخت می شه
الانه تو شرایط صلح و آرامش کسانی هستن که به زحمت امرار معاش میکنن
اینقدر آرزوی جنگ نکنین
پاسخ ها
اکرم
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۲
ببخشیدا کسی ارزوی جنگ نکرده تو جنگ که حلوا خیرات نمیکنن که میگی بهمون حمله کردن دست رو دست بزاریم هیچی نگیم ببخشیدا اونا میخوان جنگو شروع کنن نه ما مثل اینکه اشتباه متوجه شدین
مجید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۶ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۷
7
17
آیا ایران قدرتی در حد روسیه یا شوروی سابقه که امریکا و اسراییل جنگ سرد راه بندازن و جرات حمله نداشته باشن. شرایط ایران هم با زمان انقلاب فرق کرده....
البته نمیشه از قدرت ایمان و اسلام چشم پوشی کرد که خیلی جاها همه معادلات رو بهم میریزه. اما در عین حال باید با دقت به تهدیدها و ماجراجویی ها جواب بدیم
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۲ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۷
8
13
دوستان شجاع و جنگجو و شهادت طلب قبل از این که جنگی شروع بشه به همراهی گروه های مختلف توجه بفرمایید. به سوابق تاریخی مراجعه کنید و مخاطرات و ملاحظات را تدبیر کنید. تدبیر کنید
دفاع از ایران زمین مقدس است اما دفاع تنها در مقابله با دشمن در میدان جنگ نیست به ابزارهای دیگر نیز توجه بفرمایید
عباس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۱ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۷
9
12
درسته که ما تازه از جنگ 8 سال دفاع مقدس بیرون اومدیم و با سختیهای آن دوران تا کردیم ولی این رو دشمنان این مرزو بوم بدانند که هیچوقت اجازه نمیدهیم که زره ای از خاک این کشور مورد تهاجم قرار گیرد
بنده خود جنگ را راه حل اساسی نمیدانم چون باعث زیان زدن به کشورمان میشود اما اگر بخواهند دستی به سوی کشور و ملتمان دراز کنند جوابی دندان شکن خواهند دید همانطور که قبلا مردم این سرزمین برای جهانیان ثابت کردند
سید محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۲۴ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۷
15
23
برای رسیدن روزی که شیاطین(اسراییل و...)نابود شوند لحظه شماری میکنیم...
پاسخ ها
برادر امین
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۲۳ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۶
ااسلام علیک یا اباصالح المهدی
آلیس الصبح بقریب
مهناز خانوم
|
Germany
|
۰۵:۳۷ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۷
14
26
اسرائیل بگو بزرگتر بیاد...
پاسخ ها
الناز
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۳
آخه مهناز جون اگه بزرگترش بیاد که نمیذاره تو اینجا بشینی شعر بگی! برو دعا کن که نیاد...
احسان
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۹ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۳
اسرائیل خودش بزرگتر آمریکا و چین و سوریه و ...است . ولی نمیتونه روبرو ایمان ایرانی ها باشه.
ارسلان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۴ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۷
16
20
به گفته امام(ره)اسراییل هیج غطی نمیتواند بکند.
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۱۵:۵۴ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۷
elnaz khanom bozargtar az onesham omde dar jange irano arag 55 keshvar hemayte taslihati az arag mikardan vali dar barabare sharaf va geyrate irani sare taslim forod avardand age in kar sorat nemigereft be jaye pedaraneman salibiha va arab dar khanehayeman bodand
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۸ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۷
17
21
.... اسرائیل هیچ غلطی نمیتونه بکنه
عظیمی
|
France
|
۱۸:۳۴ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۷
21
19
ما منتظریم این لکه ننگ رو از رو زمین برداریم
ما جوانان وطن بی صبرانه منتظریم
پاسخ ها
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۳۰ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
ای گل گفتی قربون دهنت
سینا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۷
22
23
اسراییل با این کار عجلش رو جلو میندازه - ما هم زودتر میریم قدس پشت سر رهبر نماز میخونیم . جنگ- جنگ تا پیروزی
ایران منش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۷ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۸
15
19
سلام بمیرم برای این خاک که هر کسی به خودش اجازه میده به ژاندارم منطقه حمله کنه. اما دوستان این جنگ با جنگ عراق فرف داره دقت داشته باشین.
پاسخ ها
آزیتا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۱۶ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۱
دلتون به چی خوشه
سید
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۶ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۷
عراق فقط یه واسطه بود.
ما عملاَ داشتیم با خیلی از کشور ها از جمله آمریکا و اسراییل می جنگیدیم،ایران منش جان.
مدیر پایگاه سید گرامی، ضمن تشکر از جنابعالی از مشارکت شما در این بحث ها، لازم است خدمت شما عرض کنیم، که تمام دوستانی که مخالف جنگ هستند یا نسبت به عواقب آن هشدار می دهند و مسائل اقتصادی را مقدم می دانند و معتقدند که جنگ با عراق در دفاع 8 سال کشور، متفاوت از شرایط امروز حضور اسرائیل و آمریکاست، دغدغه های جدی و درست خود را مطرح کرده اند و البته همان افراد به وقتش از هموطن خود به شکل های مختلف حضور در سنگرها، ساخت و ساز، سازندگی، کمک به پشت جبهه، و... حضور خواهند داشت.
بنابراین،باید در شرایط کنونی، موضوع مذاکره، دیپلماسی، صلح، و بهبوداقتصاد را دراولویت قرار دهیم امادر صورت لزوم دفاع خواهیم کردوهمه مردم و مخاطبان مخالف جنگ ما در کنار شماخواهندبود.
پس قبل از جنگ، باید راهکارهای عزت و مصلحت کشور رادنبال کنیم.
بازهم تشکر کنیم از نکات جالبی که مطرح می کنید....
saeed
|
Netherlands
|
۰۲:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۸
8
14
.................................
پاسخ ها
نیما
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۳۶ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۰
من با نظر شما کاملا موافقم!؟!
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۱ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۸
15
18
عجب اگر می آید پس بذارین بیاید چونکه اولا - با حزب الله دوما - جندالله سوما تسویه حسابش با روح الله است پس ترس نداشته باشید
امین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۷ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۸
10
18
خدا کنه جنگ نشه ........
حامد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۵ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۸
24
23
خدایا تا انقلاب مهدی از این حکومت خمینی به رهبری خامنه ای به عدالت احمدی به خون این همه بسیجی محافظت بفرما
اعظم
|
United States
|
۱۵:۳۴ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۸
15
20
وای بر کسانی که در آرزوی جنگ باشند.....
پاسخ ها
نستوه
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۴۶ - ۱۳۹۱/۰۵/۳۰
سرکار خانم
هیچکس در آرزوی جنگ نیست
تمامی دوستان صرفا آمادگی خود را به رخ رصدگرهای اینترنتی صهیونیست می کشند.
مطمئن باشید همگی می دانند که جنگ عواقب شدید و زیانباری دارد ولی عواقب سرسپردگی به مراتب زیانبارتر است.
تمامی دوستان فقط اعلام آمادگی کرده اند که حتی در صورت وقوع جنگ از کیان ایران و ایرانی دفاع خواهند نمود.
سید
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۲۳ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۷
جنگیدن با دفاع کردن فرق داره، هیچکس جنگ رو دوست نداره اما وقتی کسی به کشور ما تجاوز کنه با تمام قوا باید دفاع کرد.
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۰ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۹
20
24
اسرائیل باید از صحنه روزگار محو شود
کریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۱ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۹
22
14
شک نکنید صهیونیست اگه واقعا توان نظامی علیه ایران داشت مثه تهدید های به عراق و افغانستان فاصله ی تهیدید تا جنگ 24 ساعت بیشتر بطول نمی انجامید. الان ایران ، ایرانه 30 ساله پیش نیست و یک ابر قدرت در منطقه ی خاورمیانه هستش ما با موشک های شهاب اسرائیل رو با خاک یکسان میکنیم
باهوش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۸ - ۱۳۹۱/۰۵/۳۰
18
8
این حرفها را کشورهای عربی برای ترساندن ایران به اربابانشان خط میدهند و اول کسی که از جنگ می ترسد ضرر کند آنها هستند چون ایران که از قطر وعربستان نمی گذرد
آخشاند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۳۷ - ۱۳۹۱/۰۵/۳۰
7
19
بابا ای ولله خوش تیپا، رعناها، دلاورا، جنگجوها، شوالیه ها، رستمها، سهرابها، عاقلا، شجاعها، توروخدا نگید نمیدونید اسرائیل چرت زیاد میگه. بقول دوستمون ‏AKBAR‏ که گفت ما ازبچگی میشنویم اسراییل داره میاد. باباجون شما نگران نباشید اون نمیاد. شما اگر خیلی عرضه و شجاعت دارید به فکر اقتصاد و معیشت و گوشت و مرغ و درآمد وازدواج جوون ها و مسکن و... باشید
پاسخ ها
نستوه
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۱/۰۵/۳۰
سلام
اجازه بده مثه خودت بگم
بابا توکه داورم زدی، رییس فدراسیون م زدی، رییس فیفا رو هم زدی، خودت چه گلی به گوشه جمال این مملکت زدی که اون بالا نشستی می گی لنگش کن؟
ضمنا هم می دونن که اسراییل نمی آد ( البته بگم نمی تونه بیاد چون یه حساب دودوتا چهارتا می گه ضررش از نفعش به مراتب بیشتره و عواقب هم داره ) شما چرا می زنی کانال دو و بحث رو منحرف می کنی؟
روشنا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۲
شما که دوست نداری نظر نده ...
ایرانی اصیل
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۵
واقعا عرضه داریم مملکتمونو درست کنیم که جوونامون نمیتونن از این همه گرونی ازدواج کنن! خیلیا باید ارزوی این که ی وجب خاک از وطن خودشون واسه خودشون باشه رو داشته باشن به فکر اینا باشیم نه جنگی که هنوز هیچیش معلوم نیست! شما اصلا هر چی میخوای تو این سایت بگو اصلا هر چیم بگی هیچ غلطی نمیکنه اصلا چه فایده ای داره؟ اینکه بیایم تو ی سایت بگیم ما پیروزیم کجای مشکلات حالای جامعه ی ما حل میشه؟؟؟؟
آخشاند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۳ - ۱۳۹۱/۰۵/۳۰
5
2
آقای ((مصطفی)) خیلی مردی. عجب جوابهای قشنگی بلدی عموجون.!؟ ..... نظر هر کسی محترمه.
مدیر پایگاه دوستان گرامی، پاک کردن کلماتی که نشانه بی احترامی است و نقطه چین گذاشتن توسط سردبیر، نمی تواند واقعیت واژه های نامناسبی که در ذهن ماست را از بین ببرد، لطفا در ذهن خود نیز احترام به هموطن چه حزب الهی و مرد جنگ و چه پزشک اهل تدبیر را رعایت کنید . راه ایران آینده و عزت ما از این مسیر می گذرد. همدلی و مدارا و تدبیر و کار و کار و کار برای ایران زمین.
پسر ایلام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۸ - ۱۳۹۱/۰۵/۳۰
21
17
بزار بیاد من لباس جنگم آماده است خیلی وقته منتظرم
پاسخ ها
نستوه
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۱/۰۵/۳۰
ایرانی دلاور
لباس ما هم کنار شیر مردانی مثل شما آماده است
امیرخان
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۱/۰۵/۳۱
من هم لباس رزمم آمادست برادر. ..
نستوه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۸ - ۱۳۹۱/۰۵/۳۰
7
14
نظر بسیاری از دوستان را خواندم
برخی اظهار نظرها تند، برخی غیر منصفانه، برخی احساساتی و برخی هم منطقی بود.
.....
عنوان مقاله اعلام زمان حمله اسراییل به ایران است خوب همه می دانیم که سالهای زیادی است که صحبت از حمله اسراییل و یا آمریکا به ایران بوده و کماکان هم ادامه دارد و به قول معروف همه گزینه ها روی میزشان قرار دارد.
شاید یکی از دلایل عدم اجرای این پروژه همانگونه که برخی دوستان اعلام کردند این باشد که بررسی کنند که چه مقدار مشارکت اجتماعی و همدلی با سیاست های نظام در ایران وجود دارد؟
پاسخ هایی که در بالا وجود دارد نشانگر حداقل 80% ایستادگی در برابر یاوه گویی های دشمنان است فارغ از اینکه گوینده مطلب موافق یا مخالف برخی سیاست های نظام باشد.
این مطلب بسیار حیاتی است که گرچه برخی دوستان مخالفت هایی با نظام دارند ولی در مورد حفظ استقلال، پاسداری از ایران اسلامی و همنوایی با همسنگران ارتش و سپاه و بسیج هیچگونه اختلافی با هم ندارند.
همانطور که پیشتر نیز گفته ام اکثریت قریب به اتفاق ایرانی ها با جنگ به علت تبعات منفی ای که دارد مخالف هستند ولی سرسپردگی و پذیرش بی قید و شرط خواسته های زورگویان را نیز بر نتابیده و آن را از مرگ برای خود بدتر می دانند.
رمز پیروزی این ملت از هزاران سال پیش تا کنون نیز همین نکته است که ایرانی تا خود نخواهد، هیچ قدرتی توانایی دیکته کردن خواسته هایش را بر او ندارد.
با آرزوی سربلندی برای تمامی هموطنان در هرکجای دنیا و با هر عقیده و نظر
پاسخ ها
عباس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۲۵ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۱
اقا نستوه شما چند سالته چقدر تجربه جنگ و مشکلات گذشته را دارید؟
ناشناس
| United Kingdom |
۰۳:۰۳ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۹
اینطوریام نیست داداش
ملت ایران که همین چند تا بسیجی نیستن
یکم واقع گرا باش
رضا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۰۰ - ۱۳۹۲/۰۳/۰۸
همه رو دوست داری توجیه کنی ولی راهش رو بلد نیستی،روشت رو عوض کن شاید بهتر جواب بگیری... .روش سخن گفتن در جمعی که ,ام هستند متفاوت است،این مدلینگ سخن گفتن شما به جای اینکه جاذبه داشته باشد دافعه دارد برادر جان... .
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۵/۳۰
5
25
خداوندا آرزو دارم تمام مردم دنیا در صلح صفا زندگی خوبی داشته باشند
پاسخ ها
امین
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۲
درسته. ولی برخی از انسان ها و اسرائیل چنین آرزویی نداره. در ضمن خدا اراده اش رو به وسیله ی اسباب به انجام می رسونه.
سهیل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۰ - ۱۳۹۱/۰۵/۳۱
2
12
امیدواریم چنین عملی هرگز صورت نگیره اما بهتره مسئولای کشور ما توجه کنند که خاورمیانه به اندازه کافی درگیر جنگ است نگاهی به وضعیت اونا همه چی رو معلوم می کنه
سامان
|
Netherlands
|
۲۰:۵۷ - ۱۳۹۱/۰۵/۳۱
24
17
من که اصلا حوصله جنگ ندارم، جنگ بشه بلند میشم میرم.....
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۰۸ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۱
الانم رفتی
سید
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۳۱ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۷
بهتر
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۳ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۱
15
20
بزار بیاند تا نسلشونا از زمین برداریم
عباس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۱ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۱
10
12
اقا نستوه میشه بگید راه مقابله با سلاح های بیولوژیک و شیمیایی چیه و چطور میشه بچه هامونو نجات بدبم من عمرمو کردم اما کودکان ما باید زنده باشند تا از علم هسته ای استفاده کنند
پاسخ ها
رضا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۳
عباس جان چرا این سوال رو از نستوه میپرسی؟برو ازاسراییلی ها بپرس که میخوان از این سلا ح ها استفاده کنن نه از هموطنات که باید مثل برادرت دوستشون داشته باشی.موفق باشی عباس جان.
اکبر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۸ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۱
19
2
چه غلطا - عالم بی عمل مثل غاصبان بی عقل
ناظم مدرسه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۷ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۱
6
18
خوبه همه کارشناس مسائل سیاسی هسنتد الحمدلله
آخشاند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۶ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۱
2
24
ما به کشورمون غیرت داریم. اما کشورمون هم باید به ما غیرت داشته باشه برخی میلیاردی میکشن بالا....
پاسخ ها
رضا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۲ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۳
عزیزم اینی که شما میگی رو همه قبول دارن وکسی منکرش نیست.اما آیا باید بخاطر این مسایل کشورمون رو ول کنیم که اسراییلی ها بیان توکشورمون که علاوه بر بعضی خاین ها ودزدهای داخلی اون ها هم بما زخم بزنن ومشکلی به مشکلاتمون اضافه کنن.حزب اللهی غیر حزب اللهی پیرمرد پیر زن وهمه میدونن که دزدی از بیت المال وخیانت به این مردم پاک کار زشت وکثیفیه.اما آیا بی تفاوتی نسبت به کشور ومذهبمون کار پسندیده وخوبیه؟جوابش رو میذارم به عهده خودت آخشاند عزیز.موفق باشی.
آخشاند
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۷
عزیزم منم حرفی جز این نزدم. زدم. رضا جان به اولین جملم دقت کن. ما که همیشه با غیرت از کشور دفاع کردیم و میکنیم. باید از این غیرت درس بگیرند همه .
دادا عجولانه جواب نده. درست جمله رو بخون
امید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۱ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۱
19
19
..... انشاالله خود اقا امام زمان میاد پدر اینها رو در میاره
هادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۷ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۱
22
19
شهادت ارزویه ماست
پاسخ ها
هدی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۱۰ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۱
آرزوی ما نیست
آرزوی خودته پس ایشا...به آرزوت برسی
احسان
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۳ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۳
هدی خانوم
الان با تندی گفتی ، یا جدی بود؟
آخشاند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۰ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۲
8
18
نستوه جون خیلی تندی دادا. خیلی تندی. شما معلومه شکمت سیره. اما من گشنه ام. نمیخوام گشنه ترشم. امیدوارم ... به گزینه های دیگه هم فکر کنی.
پاسخ ها
رخش
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۳۰
آتیش شما تنده آخشاند جان
دفاع از ملت و ناموس و خاک آبا و اجدادی شکم سیر و گرسنه نمیشناسه شاید جنگ گزینه ی خوبی نباشه اما دفاع بهترین گزینه ست اینا زبون صلح ما رو نمی فهمن اگه به احتمال کم یه جنگ شه و ما دلیرانه دفاع کنیم اون موقع احتمال برداشتن تحریم ها پس از پیروزی به اذن خدا خیلی بیشتره تا.. الان !
اتفاقا به فکر شکم بودن خیلی هم بده .
رحیم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۷ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۲
18
21
مرگ بر آمریکا و اسراییل
آرشیا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۰ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۲
3
10
مسئولین محترم سایت با تذکراتتون درباره واژه ها موافقم و احترام میذارم، اما شما با حذف جملات دیگه و سانسورشون به اصل نظرات بچه ها ضربه میزنید. این نقطه چینها چرا فقط تو نظرات مخالفاست؟ نکنید آقا نکنید. یا هم داعیه آزادی بیان نباشید. ممنون
مدیر پایگاه نظر شما کاملا درسته اما ما هم محدودیت های خود را داریم از طرفی می خواهیم به نظر همگان احترام بگذاریم که طرح شوند.از طرفی برخی کلمات و واژه ها جز دعوا و اختلاف نتیجه ای ندارد. قرار نیست باخودمان دعوا کنیم میخواهیم از کشور با زبان گفت وگو و دیپلماسی ودر صورت لزوم دفاع فیزیکی حمایت کنیم. در عین حال نیز باید قانون مطبوعات واحترام به نظام و ملت و دولت را رعایت کنیم.
به عبارت دیگر، این جا محل بحث های حزبی و اپوزیسیون نیست. به اندازه کافی رسانه ها برای این امور وجود دارد. آن چه در این جا هدف ماست توجه به مصالح ملی و حفظ ایران زمین تا جایی که در توان ماست. زیرا برخی مسائل طبیعی است که باید در جای دیگری بیان شود و از عهده یک سایت و حوصله مخاطبان آن و امکانات موجود خارج است و قرار هم نیست که همه چیز را اینجا حل کنیم. در نتیجه باید قواعد را بپذیریم هر چند به آن انتقاد داشته باشیم زیرازندگی جمعی جز از این راه و گذشت از برخی خواسته های شخصی و گروهی ممکن نیست. وگرنه امکان گفت وگو بین دو نفر هم ممکن نیست چه رسد بین همه مردم یاحتی بین دو ملت یا دو کشور.
ارمین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۷ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۳
27
19
.... اسراییل 300 تا کلاهک هسته ای داره
پاسخ ها
کرج
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۱
اگه به اینا بود تا حالا حمله کرده بود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۲۲ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۳
سلام.ما هم خدارو داريم....يادمون باشه
احسان
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۵ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۳
خوب داشته باشه
وقتی لبنانی ها که همه چیز جنگیشون از ایرانیا دارن ... با موشک دو زمانه ، تانک مرکاوا(نفوذ ناپذیر ترین تانک از لحاظ امیت) میزنن
به نظرت ایرانی ها از کلاهک هسته ای میترسند؟
بندر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۳
18
20
ما مثل بنز واستادیم منتظر حمله ایم تا اخرین نفس میجنگیم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۷ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۹
برادر من بنز هم بنزهای قدیم . ما با خودروی ملی هم از پسشون برمیایم
فیل
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۳۰
بعضی از نظرات ارزش گلچین ورداشتن رو داره
خیلی با نمکن
یاعلی
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۴ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۴
20
30
مقام معظم رهبری (مدظله العالی) :
اسرائیل غاصب سرنوشتی جز شکست و نابودی نخواهد داشت.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۰۷ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۴
درست است
عارف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۱ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۴
13
35
ما جوانها تا اخر ین قطره خونمان را فدای ایران می کنیم
صادق
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۷ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۵
26
28
وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد
ارتش دنیانتواند که جوابم دهد
بچه های عرب زبان خوزستان
ناصرالدین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۴ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۶
18
26
اسراییل هیچ غلطی نمیتونه بکنه
داش مجید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۸ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۷
11
17
سلام
بچه ها
بنازم به این همه شجاعت و مردونگی و غیرت ان شا الله در وقت عمل هم همین طور باشین و پشت سر رهبرتون باشید
تا یک توگوشی محکم به اسرائل و آمریکا بزنیم تا این همه شکر دیگه نخورهن
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۴ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۸
13
14
مورچه چیه که کله پاچش چی باشه
اسرائیل عددی نیست که بخواییم در موردش فکر کنیم این موشای کثیف زیادی دارن غلط میکنن
درس عبرتی که به صدام دادیم بدترشو به یهودی ها میدیم
ما فرزندان کوروش کبیریم امپراطوری جهان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۹
12
17
عشق است ایران و ایرانی
اسراییل و امریکا نوکر
ملت ایرانند
ناشناس
|
Canada
|
۱۷:۴۹ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۰
17
10
این رو مینویسم واسه تمام دشمنان این نظام تا وقتی بسیجی جماعت هست شما جرات حمله به این خاک رو ندارید .ما همچنان پشتیبان رهبر و مملکت هستیم.
در جاده انقلاب روی تابلو نوشته جاده لغزنده است،دشمنان مشغول کارند،با احتیاط برانید،با دنده لج حرکت نکنید،سبقت ممنوع،دیر رسیدن به پست و مقام بهتر ازهرگز نرسیدن به امام است ، حد اکثر سرعت بیشتر از سرعت ولایت فقیه نباشد،اگر پشتیبان ولایت نیستید ،لااقل کمربند دشمن را نبندید ،با وضو وارد شوید این جاده مطهر به خون شهداست. سلامتی آقا خامنه ای صلوات.
پاسخ ها
بله حق با شماست
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۵۴ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۱
بله حق با شماست
شمایی که برای فرار از فیلترینگ از هر راهی استفاده میکنی آقای ....، و یا اینکه تو کانادا
الان لم دادی داری این چیزا رو مینویسی؟!
محرف!
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۳۰
منحرفی آقای((بله حق با شماست))!
جنگ سایبری هم احتیاج به فیلترینگ داره
البته پشتوانه علمی و عقلی هم لازمه
یا علی
انتيred
| Iran, Islamic Republic of |
۰۵:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۸
هر هر هر هر خنده خنده
روژان
|
United Kingdom
|
۲۲:۲۳ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۰
12
16
آقایون اینا همه نشونه آومدن آقاست ، آقا خودش با 313 یار وفادارش میاد نسل همه رو برمیداره انشاء اله
احسان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۶ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۱
11
13
اسرائیل فقط بچه کش هست و بس این جور تهدیدها فقط فشار روانی هست.
علی
|
United States
|
۱۸:۵۴ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۱
12
15
حضرت عباسی اول خودم میرم به جنگ این بی شرفا.
پاسخ ها
عباس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۱۲ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۱
پس یک کاری کن بیا ایران و از آمریکا دلگرمی نده
بیا قسم نخور
رضاحسین زاده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۴ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۱
12
13
اسرائیل اگر به ایران حمله کند, ارتش جمهوری اسلامی ایران با جدید ترین سلاح های پیشرفته ساخت وزارت دفاع ایران نمی تواند به خاک های ایران تجاوز کند, ایران اسلامی همیشه پیروز و سربلند است
ژنرال آریوبرزن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۱
11
17
من نه بسیجی ام نه ضد انقلاب
17 ساله هستم
به عشق وطن
به احترام کوروش
به احترام قرآن و پیامبر اعظم
کوچک ترین بی حرمتی به ایران بی حرمتی به اسلام و کوروش کبیر است . و مسلما پاسخ ما همانند پاسخ پیامبر و کوروش کبیر به دشمنان پاسخی کوبنده خواهد بود جهاد نه تنها در اسلام بلکه در ایران هخامنشی هم واجب است.
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۲
11
8
اگر اسراییل به ایران حمله کنه فوقش چند سال میتوند کار انرژی اتمی ایران رو عقب بیاندازه ولی اما یران خیلی پیشرفته تر است که اینا فکر میکنند اگر اونا با هربم 150 نفر رو بکشند ایران با هر بمب 100 نفر رو میکشه در صدش میشه 10 درصد به نفع اسراییل اما ایران ادم هایی داره که از حمله اونا دفاع میکنند
پاسخ ها
ارتش جاوید
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۳۰
برادر امیر!
شمار تلفات خود سوزی و مهاجرت معکوس و مبارزه فلسطینی ها در خاک اسرائیل رو هم اگه به محاسباتت اضافه می کردی بد نبود
اونوقت 10 درصد جلو هم بودیم !
سامان کریمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۹ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۲
11
12
امریکا واسرايیل هیچ غلطی نمی تونن بکنن
محمدافغان
|
Germany
|
۱۸:۵۳ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۲
14
10
اگر ایرانیان به پشتوانه تمدن 7000ساله خود بخاد بجنگه نتیجش مانند جنگشان با مسلمانان صدر اسلامه اما اگه دوباره ازین نژادپرستی که درین دهه اخیر اونارو ازملت اسلام جدا کرده دست بردارند کار اسراییل وهمه مستکبران جهان چه غربی وچه شرقی 3سوته تمومه البته با کمک سایرشیعیان وامدادهای الهی چنانکه دردهه اول انقلاب ودوره آقای خمینی شاهدش بودیم
پاسخ ها
شب شکن
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۲۰ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۶
پس این اقتصاد ضعیف برای چیه؟
محمدافغان
|
Germany
|
۲۰:۰۷ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۲
11
3
ترسیدی پخش کنی؟
حسین
|
United Kingdom
|
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۳
15
26
به گفته امام بزرگوارمان اگه همه مسلمانان یک سطل آب روی زمین بریزند اسراییل را اب میبرد
پاسخ ها
پرستو
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۵ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۴
یاشاسین
شب شکن
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۲۲ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۶
اسراییل فقط با جمهوری اسلامی مشکل داره ....برو رابطه ایران و اسراییل رو در زمان شاه مطالعه کن
منتظر المهدى
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۴ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۳
16
5
صهيونيست ها حمله كنىد
علی عرب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۵ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۴
11
15
من تا اخرین قطره ی خونم از ایران دفاع میکنم و اسرایل فقط بلد مثل سگ پارس کند.هیچ قلطی نمیکند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۱۴ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۱
قلط اشتباهه
غلط درسته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۴ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۴
10
11
بر میهن فروشان لعنت مرگ بر اسراییل
پاسخ ها
فیل
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۳۰
پیش باد!!
ُساشا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۷ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۴
3
16
چرا سخنان گهر بار منو پخش نکردید ؟؟؟....
مدیر پایگاه پیش از این پیامی با نام ساشا نداشته ایم پیام خود را دوباره ارسال فرمایید
اروين
|
United States
|
۰۰:۴۷ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۵
7
11
ما جووناي ايران هر اهتلاف نظريم داشته باشيم با خودمون حل ميكنيم،اما اگه يه اجنبي بخواد بياد تو سرزمينمون كاري ميكنيم سخت پشيمون شه..ايروني انقد بيناموس نشده كه اسراييل و امريكا بخواد واسه ما تصميم بگيره...بزارين بيان..من دانشجوام 21سالمه..از خدا ميخوام سعادته شهادتو.مرگ بر اسرايل مرگ بر امريكا
سرباز وظیفه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۸ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۵
12
11
روح وجانم مباد
چو اسلام مباد...
غلام حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۵ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۵
10
14
به مولا اگه جرات دارن بیان تا ببینند چجوری دهنشونو 21 میکنیم
محمد
|
United States
|
۰۰:۰۴ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۶
10
12
من نه بسیجی هستم نه عاشق حکومت ... ولی به مولا ایران یه صبح تا ظهر اسراییل و نابود میکنه
ستار خان
|
France
|
۰۱:۴۳ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۶
8
14
ما بسیجی نیستیم شاید با هم وطنای بسیجیمون هم مشکل داشته باشیم اما اگه قرار باشه هر کشوری بخواد ایرانمون رو تهدید کنه همه با هم بسیج میشیم. بسیجی یا غیر بسیجی گوشت همو بخوریم استخون همو دور نمیریزیم
صادق
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۳ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۶
8
10
من بااینکه از دولتی که به مردمانش هیچ توجهی نمیکنه ولی به عشق وطنم ایران همین متن رو مینویسم؛
اسراییل هیچ غلطی نمیتونه بکنه وقتی ایرانی غیرت داره...
محمدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۰ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۷
9
8
اگه یک درصد احتمال می دادند که در صورت حمله به ایران موفق میشوند تاحالا حمله می کردند .امریکا واسرائیل فقط مثل سگ پارس میکنند البته بگم سگ از امریکا واسرائیل شریفتره
پاسخ ها
بله حق با شماست
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۵۷ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۱
بله حق با شماست
اونا هم مثل ما بی فکر هستن
و تا 1% شانس پیروزی ببینن
رجز میخونن
بله حق با شماست
سید
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۳ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۷
خطاب به"بله حق با شماست"
لطفا جمع نبند از خودت مایه بزار
ارش
|
Sweden
|
۱۹:۰۱ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۷
12
8
سلام
جانم فدای رهبر
دوست عزیز ::: اسراییل اسباب بازی نیست
اسراییل . افغانستان عراق پاکستان نیست
اسراییل با سنگ حمله نمیکند که بخوای تو بری جلوش واستی
اسراییل رفیق و متحد قدیمی امریکاست
اگر حمله کند کل دنیا به ما حمله میکند
پس شوخی نکن
شوخی هم نیست
یادت باشد سیاست دنیا با رجز تو عوض نمی شود
امید به خدا داشته باشیم و گوش به فرامین رهبر تا مملکت از اسیب دشمن مصون باشد
پاسخ ها
سید
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۶ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۷
جان ما هم فدای رهبر
اما اخوی ،جنگ با عراق هم جنگ با دنیا بود منتهی در پوشش عراق. تجربه جنگ با دنیا رو توی 8سال به اندازه کافی کسب کردیم.
saman
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۷
18
6
اخ که دلم لک می زنه برای حمله اش
جواد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۷ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۷
13
8
اسراییل اگه میتونست تا حالا کرده بود پس نمیتونه و چرت میگه
arash
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۵ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۸
7
3
salam.man na hezbolahiyam na sosolo az in cherto perta.man bache hesarake karajamo az tarafe hameye bache mahalam migam khalaf mikonan vali jang she avalin nafar dahane amrikao esrailo ingiliso faranseo hameye keshvarayi ke cherto pert migan servis mikonim.chakere agha khamenei ham hastim nokaresham hastim jonemonam fadash.kheyli aghast be mola.
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۹ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۸
12
17
آقای نتانیاهو اگه مردی حمله کن
قول میدم ظرف 24 ساعت نقشه جدید خاور میانه بدون اسراییل شکل بگیره
نتانیاهو اگه مردی حمله کن
نتانیاهو اگه مردی حمله کن
نتانیاهو اگه مردی حمله کن
نتانیاهو اگه مردی حمله کن
نتانیاهو اگه مردی حمله کن
نتانیاهو اگه مردی حمله کن
نتانیاهو اگه مردی حمله کن
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۸
9
10
به نظر من اسرائیل همچنین غلطی نکند که آخرش پشیمانه و اگه ادعا کنه خودم تا آخرین قطره خون از وطنم ایران عزیز دفاع می کنم
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۶ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۸
13
10
تشنه شهادتیم،اگر لایقش باشیم. وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد...
مسلمون
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۹ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۸
13
10
بسم رب الشهداء
اگه می تونی حمله کن
امیر زنبور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۰ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۸
8
11
تا بچه های باغیرت خوزستانی هستند
اسراییل هیچ غلطی نمی تواند بکند
از طرف جمعی از راننده های پایه یک رامشیر
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۸
15
23
به این کارا میگن جنگ روانی 33ساله کارشونه ولشون کنید به زندگیتون بچسبید
پاسخ ها
مسعود
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۹
ای بابا شما دیگه چرا رضا جون ! یک پشه یکسره تو زندگی دور سرت ویزویز کنه خوبه!
سید محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۹ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۹
12
10
اسراییل دهنت بو شیر میده برو برو .... باد ببرتد
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۳۱ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۹
9
5
به نام خدا آخه اسراییل نمیدونه که ما انشاا..طبق فرمایش قرآن کریم مجهز به امداد غیبی میشیم اینا که نمیدونن ملعون ها اونوقت میخوام بدونم چه کارمیکنن در مقابل قدرت لایزال الهی هم میتونند دووم بیارن نه انصافا چه غلطی میکنن؟من میگم فقط باید به امید خداوند بزرگ باشیم وحتی به توان بالای نظامی خودمون هم مغرور نشیم ولی بازم ممنون که از اسلام وایران عزیزمون دفاع میکنید به شما افتخار میکنم..
پاسخ ها
یه نقد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۳۰
چرا گزینه ی منفی و مثبت رو بغل دست هم گذاشتید !
آخه حیفم میاد اشتباهی به این نظر منفی دادم
آیت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۰ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۹
8
11
اسرائیل عددی در برابر ایران نیست که بخواهیم در مورد آن صحبت کنیم
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۶ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۹
9
6
هیچکس از کشتن لذت نمیبره اما اسراییل گوگولی که هیچ آمریکا هم با اونهمه دانشمندشون شناخت خیلی خوبی روی ما دارن و میدونن اگه دست از پا خطا کنن تمام رنگ ها نژادهای ایران یکی میشن و تیغی مشن که گلوی هر دشمنی رو پاره پاره میکنه تا زمانی که که تهدید هست من میگیرم راحت میخوابم در ضمن عزیزایی که نگرانید بهتون حق میدم اما کدوم حمله کننده ای از قبل خبر میده که اسراییل دومیش باشه؟!! حمله اونها به دل و مغز ماست نه مملکت ما اگه میتونستن تاحالا نسل ما رو کنده بودن
من یه پزشکم کارم نجات جون آدماست اما اگه لازم بشه آدم کشی رو هم خیلی خوب بلدم مخصوصا از نوع اسراییلیش
فاطمه
|
United States
|
۱۶:۵۴ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۹
6
10
اسرائیل باید خیلی از زندگی نا امید شده باشه که با ایرانیا بخواد طرف بشه.
مصطفی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۲ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۰
5
5
من میگم هر اتفاقی که افتاد ما بایستی به وظیفه دینی و ملی خود عمل کنیم اما نگرانی اصلی من از وضعیت اقتصاد داخلی است که بعضا اکثر ما جهت رسیدن به منافع مالی بیشتر در افزایش نرخ ارز و طلا و در نتیجه افزایش قیمت مایحتاج عمومی سهیم هستیم و این امر باعث افزایش نارضایتی عمومی و ایجاد بستر لازم برای حمله دشمن خواهد شد. از همه عزیزان خواهش میکنم به این موضوع خوب فکر کرده و در تصمیمات اقتصادی خود شرایط را در نظر بگیرند
پاسخ ها
سید
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۷ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۷
مصطفی جان ما داریم زندگیمون رو میکنیم و به مسائل اقتصادی هم به اندازه کافی واقفیم ،اما اگه اسراییل حمله کنه ،کار به مسائل اقتصادی ما نداره.
شاپور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۲ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۰
8
7
ای رهبر آزاده آماده ایم آماده . آمریکا واسراییل بدانند که ما در هشت سال دفاع مقدس با دست خالی به تمام جهانیان و شرقو غرب ثابت کردیم که ایرا ن زاده نریمان است و جان برکفانی را دارد که هر لحظه و در هر آن داوطلبند با لبیک رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله امام خامنه ای د رجبهه های حق علیه باطل سینه ی خود را در برابر گلوله های دشمن و کفار سپر کنند تا یکبار دیگر ثابت کنند راست قامتان مقام عظمای ولایتند و از آب و خاک و ناموس و میهنشان جانانه و مردانه دفاع کنند لبیک یا خامنه ایی .و بدانید که به فرمایش امام راحل و عظیم الشعنمان آمریکا و سگ اجیر و دربندش اسراییل هیچ غلطی نخواهند کرد و نیز بدانند که اسراییل به دست ایران سرفراز عزیز اسلامی و اسلام نیست و نابود است به حول و قوه ی الهی و آمریکا نیز بداند که توسط ایران به قل و زنجیر کشیده خواهد شد . ما راست قامتان خون حسینیم ما بسیجیان راه ولایتو مملکتیم لبیک یا حسین لبیک یا خامنه ایست . لبیک یا حسین لبیک یا حسین لبیک یا حسین .
آرین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۰
7
12
مرگ بر اسراییل
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۰
5
6
همه باید کاملا هوشیار باشیم که در جنگ روانی دشمن کم نیاریم
راهش هم تنها گوش به فرمان ولایت بودنه
جنگ روانی بسیار پیچیده هست البته واضح هست که مردم عادی برخی مواقع ممکنه متوجه اون نشن و گول بخورند
اما خدا رحمت کنه امام خمینی رو که همه جنگ روانی اون رو سالها پیش خنثی کرد و رفت ولی به شرط اینکه به امام اعتقاد داشته باشید و اون هم این جملست که
"""امریکا هیچ غلتی نمیتواند بکند"""
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۰
7
9
پدر همشون رو در میاریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۳ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۰
7
5
ما با اسراییل وارد جنگ خواهیم شد
هرکس مرد میدان است بسم الله و هر که نیست خداحافظ
جاوید الاثر احمد متوسلیان
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۶ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۰
14
7
اسراییل کوچکترازمساحت استان هامونه ولی فلفل نبین چه ریزه بشکن ببین چه تیزه
پاسخ ها
سید
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۱ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۷
از اسراییل ریز تر میخوای ،لبنانه که پدر اسراییل رو در آوررده.
هدایت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۰
3
10
یه کشور زمانی شکست میخوره که اتحاد بین مردم و حکومتش از بین بره.کشور مارو دارن از تو داغونش میکنند.تحریم به خودی خودش کارساز نیست اما نداشتن امادگی قبل از طوفانه که باعث چند برابر شدن خسارات میشه .خلاصه کنم مارو با این حرفا از بیرون مشغول کردن تا از داخل متلاشیمون کنند
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۵ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۰
10
8
اقا جان وقتی دلار میشه 2700 تومان یعنی موشک اول رو بد جوری خوردیم
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۲۹ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۱
3
6
اگه جنگ بشه کمر شکن خواهد بود .اگر غیر از این کسی فکر کنه بهتره برهپلی استیشنشو بازی کنه !!!
ولی یه وجب خاک کشور از جان عزیرتره. نمیشه ازش دفاع نکرد.
طوفان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۲ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۱
14
3
چرا ما زودتر به اسراییل حمله نکنیم و چرا ایران اسراییل را تهدید نمی کند،حمله حمله حمله کنید به اسراییل ،دست خدا و مسلمانان جهان با ماست پیروز میشویم،یا حسین ،شهید کربلا.
پاسخ ها
سید
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۷
طوفان جان
ابتدای به جنگ در زمان غیبت معصوم،حرامه
ما که عشق جنگ نداریم اما اگه دشمن حمله کنه ،با تمام وجود،دفاع میکنیم.
فرهاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۴ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۱
5
5
هیچ غلطی نمیتونن بکنن ...همش میخوان ایران وایرانیو بترسونن که ایرانی جماعت غیرازخدا از کسی نمیترسه...من حاظرم برای کشورم که عاشقانه دوستش دارم بجنگم..
mohamad reza
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۴ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۱
6
4
من زیاداین دولت روقبول ندارم اما اگه حرف وطن بیاد وسط میام بشت رهبرم ورهبرم میشه خدامووارد عمل میشم.گور بابای اسراییل هیچ قلتی نمیتونه بکنه
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۳ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۱
6
4
من فقط می خوام اسرائیل حمله کنه یکبار هم که شده ضربه شس و مقاومت ما ایرانی ها رو ببینه ما همان ایرانی هایی هستیم که کل کشور ها علیه ما بود اما خدا باما بود و خدا بود که خرمشهر را آزاد کرد.
جی کالتر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۵ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۱
5
8
...دفاع قبول ولی جنگ طلبی نه! چرا به فکر مردم نیستین!!!!! جنگیدن و اون هزینه های کمرشکن هشت سال باعراق کم نبود!!!!!!!!!!!!!!!!!
mostafa
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۱
5
5
mardom.ahle iran.ey hamvatanan ,ey azizan.esrail o usa shookhi nadaran ,......
پاسخ ها
حامد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۰۹ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۵
ما هم شوخی نداریم
سید
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۹ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۷
جدی بودنشون رو هم توی هشت سال دیدیم
این جدی بودن چیز جدیدی نیست برادر جان
ما هم جدی جدی دست متجاوز رو از بازو قطع میکنیم.
دادور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۶ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۲
7
4
اونا حمله کنن یا نکنن زیاد مهم نیست چون همه باهم در برابرشان صف بسته ودفاع خواهیم کرد اگه شکست دادیم پیروزیم اگه شهید شدیم به هدف بالاتری رسیدیم
ترس از ان است فضای داخلی را انقدر غبار الود کنند تا حق از باطل تمیز داده نشود
انوقت....
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۲۰ - ۱۳۹۲/۰۱/۰۲
اسراییل مگه دستم بهت نرسه
علی شاه زند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۴ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۲
4
7
ما باید علاوه بر فکر نابودی اسرائیل باید مواظب کشورهای عربی هم باشیم.زیرا آن ها ....
محمدحسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۱ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۲
7
4
بگن افغانستان میخواد به ایران حمله کنه بیشتر باور میکنم تا اسرائیل و آمریکا.
اسرائیل و آمریکا هیچ غلطی نمیتوانند بکنند!
ابی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۴ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۳
6
7
سلام....اسراییل فقط ...اضافه زده هیچ.....نیستن
مرتضی عباسی
|
Canada
|
۱۲:۵۰ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۳
11
4
اومدیم جنگ شد و حمله نظامی شروع شد ، کجا هستند اون جوونای قدیم به خاطر خاکشون و ناموسشون میرفتند جلو
پاسخ ها
حامد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۰۸ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۵
نترس ما هم پسرای همون پدراییم
سید
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۳ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۷
اون جوونای قدیم که از آسمون نیومده بودند مثل ما بودند
ما هم به خاطر دینمون از ایران دفاع میکنیم.
محمدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۴ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۳
7
6
اسراییل را بسپار به دست عزراعیل
ناشناس
|
Canada
|
۲۲:۱۹ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۳
7
8
به نام خدااسراییل اصلا ملیت نداره تابرسه به حمله
سپاهي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۷ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۳
6
8
منتظريم.
امیر
|
Canada
|
۰۰:۴۵ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۵
8
9
ببینید دوستان تا عقل هست چرا خبر گذاری و شایعه این حرفا؟
ایران وقتی شاهش فرار کرد هیچی نداشت توش همش قحطیو بدبختی بود با کلی منافق که رهبرشون فرار کرده بود بعد جنگی شد به مدت چقد؟ 8سسسسسسسسسسسسسسسسسسال تو تاریخ بی نظیر با 30 تا کشور مستقیم ایران بدبخت هیچی ندار سال 65 تا 67 با ناوای امریکاهم جنگید حین جنگش با عراق از 20 تا کشور اسیر گرفت؟
حالا چرا بحث؟
واقعا امریکا عاجز شده اسراییلو که اصن راجعبش بگید یعنی کوته فکرید...همین
مسلمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۹ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۵
5
12
بچه ها تاامام زمان رادارید3وظیفه دارید1انتظار2مقاومت3باتمام قوابردهن هراستکبارزدن واین راهم بگویم بچه هاتانک اسراییل فعلا موسه شماست مراقب نفستان باشیدان موقع می شویدسربازامام زمانی که بایک اشاره تکنولوژی رامی خواباند
سيد محمد كاظم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۵
6
7
زمان 8 سال دفاع مقدس با اون وضعيت خراب ايران چند كشور با ايران مبارزه مي‌كردند ولي ايران اون همه دشمن رو برد عقب. حالا با اين پيشرفت هايي كه ايران داره و كمك خداوند وامام زمان(عج) فكر مي‌كنين شكست مي‌خوره!!
ارسطو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۵
6
8
ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست
عرض خود میبری و زحمت ما میداری
واقعا قشنگ گفتی
ایرانی اصیل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۴ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۶
6
5
سلام چرا نظرات منو نذاشتید؟ اینه ازادی بیان؟؟/؟
رسول
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۹ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۶
8
2
یوهاهاهاهاهاها.بیاجلو اسراییل.ما بچامبارکه خودمون جنگ را کنتراتی بر میداریم1ماهه هم تهویل میدیم.میگی نه امتحان کن.خداااااااااااااااا
یاصاحب الزمان معذرت میخام
محمدرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۵ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۶
6
4
آقای اسرائیل تو حریف الاغ کلاه قرمزی هم نمیشی چه رسد به ایران البته اگر منظورت از ایران دختر همسایه است که شاید با متحدانت از نظر قدرت برابری باشد ولی اگر به ایران حمله کنی بنظرم پسر خاله کاری به سرت میاره که بر سر اژدر و رفیقاش آورد!
والا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۵ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۷
4
7
سلام به ایرانی ها که همشون با غیرت هستن/من یه دانشجو ام و به هیج جا وصل نیستم(گفتم که فکر بد نکنید)
من از توان نظامی کشورمون و اسراییل اطلاع دقیقی ندارم و فقط میدونم که دست و پا بسته هم نیستیم،پس نظر احساسی و کارشناسی نمیتونم بدم ولی اینو میدونم که تاریخ ثابت کرده که ایرانی ها از هر قشر و آیین و طبقه و زبانی همیشه در همه ی زمینه ها پشتیبان و حامی کشور و هم وطنانشون بودن وهستن و خواهند بود و هرکسی خودش رو مکلف میدونه که در حد توان و علم خودش به کشورش خدمت صادقانه کنه پس چه بهتر که این خدمت رسانی برای پیشرفت ایران باشه و امیدوارم به جنگ نرسه که اگر هم برسه نتیجشو تاریخ ثابت کرده که اتحاد رمز پیروزی است.
ممنونم از توجه همه ی شما بزرگواران.
در پناه دادار پاک آفرین.
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۰ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۷
5
5
امریکا که بزرگتر از اسراییل بود هیچ غلطی نتوانست بکند . تا وقتی خدا و صاحب زمان با ماست از هیچ جیز نمیترسیم . چه بمیریم و چه کشته شویم خوب است.
ریحانه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۷
5
5
این آقا مصطفی مثل اینکه خیلی علاقه به جنگ داره زنا و بچه های بیگناه ما چه تقصیری دارن که باید این وسط جنایتها سرشون بیاد
پاسخ ها
مهدی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۴۹ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۸
بابا صد بار گفتن اسرائیل می خواد حمله کنه نه ایــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــران
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۷
7
6
به نام خدا اسراييل هيچ غلطي نمي تواند بكند
ناشناس
|
United States
|
۱۲:۳۶ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۷
7
5
امیدوام که این اتفاق نیافته چون چه ما توان مقابله داشته باشیم چه نه تعداد زیادی ادم و سرمایه های کشورمون از بین میره و صدمات روانی بدی داره ایشااله خدا ترس و وحشت تو دلشون بندازه ولی اگر این اتفاق افتاد کاری به غیر از دفاع نمی توان کرد امیدوارم که خدا همه کسانی که در دنیا برای ادما تصمیم گیری میکنن هدایت کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۴ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۷
7
9
من نه كاري به دولت ايران دارم و نه به امريكا، ادم و مسلمون كه هستم، غيرت كه دارم، نامووس و وطن كه ميفهمم چيه... مطمئن باشيد كه دفاع ميكنم،
بابك
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۸ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۷
6
8
به نظر من فقط جنگ ميتونه تكليف ما رو روشن كنه
... با دلار 3000 تومن و بيكاري و خوابيدن كارخانه ها و تورم ثانيه اي ....
پاسخ ها
مونا
| Iran, Islamic Republic of |
۰۴:۳۲ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۸
واقعا متاسفم...همين طرز فكر رو دارين كه پيشرفت نمي كنين...مي خواين جنگ جايگزين اراده و تلاشي كه نكردين بشه...
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۲ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۷
9
8
همتون توجه کنید که این وسط خاک وطن داره ضرر میبینه
ما جنگ نمیخایم...جنگ ما را عقب می اندازد......
پاسخ ها
سید
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۳ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۷
آقای ایرانی یه سوال
خودتون به این نتیجه رسیدید که جنگ ما رو عقب میندازه؟
حالا یه سوال دیگه
اگه اسراییل بر فرض محال حمله کرد،چی کار میکنید؟لابد بهش میگید:عزیزم ،خبر داری جنگ ما رو عقب میندازه؟اون هم میگه نه نمیدونستم!!!!!!!
مدیر پایگاه وقتی از ابزارهای دیپلماسی و مذاکره استفاده نشود، تنش افزایش می یابد و برای همه کشورهای جهان هزینه خواهدداشت و هر گونه اختلال در بازار نفت وگاز و سایر بازارهای اقتصادی، هزینه هایی هم برای ما خواهد داشت و هم بیش از ما برای کشورهای جهان خواهد داشت.

در شرایط امروز لازم است که از ابزارهای مختلف که هزینه های کشور را کاهش دهد و باهزینه کمتری، نتیجه بهتر بگیریم مورد توجه قرار گیرد.
لازم است که در ارتباط بین المللی چهره ای صلح دوست، عدالت خواه، اهل مذاکره و گفت وگو نشان دهیم تا مخالفان و دشمنان، کشور را در انزوا و تحت فشار قرار ندهند و یاهزینه ها و تحریم ها و فشارهای کمتری را شاهد باشیم و هزینه سیاسی مقابله با ایران را در نزد افکار عمومی برای آنها افزایش دهیم.
در نتیجه مذاکره به معنای کوتاه آمدن یا نادیده گرفتن دستاوردها و آرمان ها نیست و طرف مقابل نیز با مذاکره خود، به دنبال خدشه دار کردن اهداف خود نیست. بلکه در مذاکره باید تلاش شود که هزینه اختلاف ها و برخوردها کاهش یابد و به حقوق خود برسیم و طرف مقابل را وادار کنیم که تا حد امکان به حقوق ما احترام بگذارد.

براین اساس، ضمن این که قرار نیست به طرف مقابل امتیاز خاصی داده شود باید از موضوع عزت و مصلحت، به دنبال آن باشیم که امتیاز بگیریم تا هم صلح تضمین شود و هم به حقوق خود برسیم.
این کار امکان پذیر است زیرا جنگ و تنش بیش از این که برای ایران هزینه داشته باشد قطعا برای آمریکا واسرائیل هزینه خواهد داشت و در شرایط کنونی نه وضعیت اسرائیل و آمریکا برای جنگ مساعد است و نه کشورهای جهان خواستار چنین وضعی هستند.
به عبارت دیگر، راهکار دیپلماسی و مذاکره و گفت وگو در چارچوب قوانین بین المللی، از سوی کشورهای مختلف پیگیری می شود ودر بدترین شرایط نیز نباید به جنگ فکر کرد و همان طور که تلویزیون اسرائیل اخیرا اعلام کرده حتی بعد از اعلام دستور نتانیاهو و ایهود باراک نخست وزیر و وزیر دفاع اسرائیل، فرمانده ارتش اسرائیل ژنرال اشکنازی و رئیس سازمان اطلاعات اسرائیل از حمله به ایران در سال 2010 اجتناب کرده اند.
براین اساس، هم جنگ غیر محتمل است و مخالفان گسترده ای در همه جهان و حتی اسرائیل وآمریکا دارد و هم صلح و دیپلماسی ابزار مناسبی است.
براین اساس، مذاکرات ایران نباید مقابله با ارزش ها و دستاوردهای کشور تلقی شود و البته کلام آخر در این زمینه را رهبران سیاسی کشور تشخیص می دهند و رسانه ها و مردم باید هر آن چه به صلاح کشور است را با اتحاد و همبستگی خود دنبال کنند.
انشاءاله که هیچ جنگ و ظلم و بی عدالتی را در آینده شاهد نباشیم و صلح و مذاکره و دیپلماسی را برای همه جهان آرزو کنیم.
مهدی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۵۰ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۸
باید بزاریم اونا بیان مارا جلو بندازن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۶ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۷
7
8
به گفته امام خمینی اسراییل هیچ غلط نمیتواند بکند ؛ماجوانان منتظردفاع ازنظام اسلامی هستیم ؛لبیک یاخامنه ای
دزفولی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۷
6
8
اگر دستبند تجمل نمی بست دست کمانگیر ما را/ کسی تا قیامت نمی کرد پیدا از آن گوشه کهکشان تیر ما را/ولی خسته بودیم و یاران همدل/ به نانی گرفتند شمشیر ما را/ ولی خسته بودیم و می برد طوفان/ تمام شکوه اساطیر ما را
دوستان! ما دزفولیها توی جنگ آه در بساط نداشتیم ولی با این وجود مقاومت کردیم. الان هم چیزی نداریم ولی اعتقاد داریم اگه کسی برای رضای خدا سختیها رو تحمل کنه خدا هم اجرش رو چندین برابر میده حالا تو این دنیا نشد توی آخرت.
ایرانی اصیل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۶ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۸
8
7
واقعا که معلومه فقط نظرات کسایی که به نفعتونه رو پخش میکنید!!بابا من جووونممممم! دلم میخواد جامعه ای داشته باشم که دموکراسی باشه هر چی که خودشون خواستو پخش کنن هر چی ک اونا خواستن باید رفتار بشه! من جوون نممیتونم مثل ادم تو خیابون با دوست پسرم راه برم از ترس اینکه بگیرنم! ... عرضه دارید بیاید جامعه رو درست کنید واسه جامعتون انقد متحد و سرسخت باشید! سرمونو دارن میکنن زیر آب هیچ کس صداش در نمیاد! ای خدااااااااااااااااااااااااااا!
پاسخ ها
متحد
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۷
خانوم محترم
اسراییل داره جنگ روانی راه میندازه که به ایران حمله کنه ،اونوقت شما تو فکر این هستین که چه جوری با دوست پسرت بیایین بیرون که نگیرنتون؟
بعدش هم،حالا که ما با دوست پسرمون توی خیابون راه نمیریم ،پس آدم نیستیم؟
saeed
| Japan |
۲۳:۵۴ - ۱۳۹۱/۰۹/۰۶
همون اسراییلی ها که هیچگونه عرقی به وطنشون ندارن چون غاسبتد مثل تو فکر نمیکنند . ................
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۰ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۸
6
6
کاش جنگ میشد تا نشونشون بدیم اب ر قدرت ایرانه نه جهان بفهمند ما ایرانی ها یعنی غیرت یعنی 2500 سال قدمت
دكتر محمدي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۳ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۸
1
8
بابا شما چرا متوجه جديت قضيه نيستين؟؟ما بايد يا يه فكري از اين جنگ جلوگيري كنيم،كي دوست داره دوباره دوران 8سال دفاع مقدس راه بيفته؟كدوم مادري ميتونه بچشو بفرسته جنگ؟كي طاقت شهيد شدن نزديكاشو داره؟؟ دوستان متوجه جديت قضيه باشين،حتي اگه اسراييل از ايران شكست هم بخوره اما كشور عزيزمان ايران كلي شهيد بر جاي ميذاره،،،،،،،،،اما ما به خدايي ايمان داريم كه ميبيند و ميشنود؟،پس خدا صداي ما را ميشنود،پس تا زماني كه خداوند افريننده گيتي با ماست، ما از هيچ چيز باكي نداريم،چون پناهمان اوست و فقط اوست كه صلاح را ميداند.يا الله
آرتان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۹ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۸
11
22
سلام بچه ها...
يه جايي خوندم كه اسكندر مقدوني گفته اگه نيمي از ارتشم ايراني بودند، همه دنيا رو فتح ميكردم...
اينه غيرت مرداي وطن من
پاسخ ها
الهام
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۵ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۳
حالا چرا همش تو کار فتح و لشگرکشی هستین؟ با این مردای وطن نمیشه به دنیا آرامش داد؟
پرستو اورمیه
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۴ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۴
یاشاسین
بهازد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۸
7
6
ما تا اخر جنگ هستیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۰ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۹
8
3
اسراییل باید حمله کنه یا بهش حمله میکنیم تا نابود بشه این سرنوشتی است که برای اون تایین شده اوایل سوره اسرا نوشته شده
علی
|
United Kingdom
|
۰۳:۰۰ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۹
7
5
بزار تعصب رو ول کنیم و واقع گرا باشیم
بله مسلما اگر اسرائیل به تنهایی به ایران حمله کنه نابود میشه چون در بسیاری از زمینه ها در برابر ایران ضعف داره اما اگر امریکا اون رو همراهی کنه وضع فرق خواهد کرد
مثلا ایران پدافند هواییش خیلی قدیمیه و سیستم دفاع موشکیش sq2 هست که نسخه چینی موشکهای sa2 روسیه هست که در چین و روسیه بدلیل ضریب امنیتی پایین دیگه کاربردی نداره
همچنین ایران تعداد زیادی از هواپیماهای ف 15 و سوخوی 27 رو در اختیار نداره
و از اون بدتر مطمئنا ایران با آغاز جنگ تنگه حیاتی هرمز رو خواهد بست و این خودش میتونه یک جبهه جهانی رو بر ضد ایران بسیج کنه

فقط در نیروی انسانی ایران بر ایالات متحده برتری داره ولی در نیروی هوایی و سامانه دفاع موشکی دستش حداقل در برابر امریکا بستست
پاسخ ها
حامد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۷ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۵
امریکا اگر زورشو داشت 33 سال منتظر نمیموند .... و حمله میکرد
مرتضی سرشته
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۰ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۸
آمریکا هیچ غلطی نمیتونه بکنه و نخواهد کرد.پس تو توی این تلوزیون نیستی که رزمایش هایی که نشون میده و موشک و کشتی های نظامی که نشون میده ساخته و در دنیا نذیر نداره.علی برو ببین این قدرت ایران رو بعد یه چیزی بگو
علی
|
United Kingdom
|
۰۳:۲۰ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۹
19
5
مقایسه قدرت نظامی ایران و امریکا

ایران امریکا

تانک 1613 8023

ماشین های شناسایی 35 348

نفربر 640 21642

توپخانه 8196 8041

بالگرد 311 5425

زیر دریایی 6 71

ناو جنگی 5 106

قایق تندرو 320 157

ناو جنگی مین گذار 5 9

شناور خاکی و آبی 21 490

هواپیمای جنگنده 286 3538

بمب افکن دور پرواز 0 170

هواپیمای ترابری 136 883

جنگ افزار الکترونیکی 3 159

هواپیمای شناسایی 4 134

هواپیمای گارد ساحلی 5 197

هواپیمای ضد زیر دریایی 0 58

هواپیمای واکنش سریع 0 53

کلاهک هسته ای 0 5400

این یک مقایسه کوچک بین قدرت نظامی ایران و ایالات متحده بود

خیلی چیزها رو ذکر نکردم چون زیاده
پاسخ ها
نصر من الله وفتح قریب
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۲۴ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۲
دوست عزیز این موردو فراموش کردی بمب هسته ای غیر قابل خنثی شدن ایران 70000000(نفر) امریک 0(نفر)
شهید گمنام
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۰۴ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۸
یَا أَیُّهَا النَّبِیُّ حَرِّضِ الْمُؤْمِنِینَ عَلَى الْقِتَالِ إِن یَکُن مِّنکُمْ عِشْرُونَ صَابِرُونَ یَغْلِبُواْ مِئَتَیْنِ (انفال:65)
ای پیامبر، مؤمنان را به جهاد ترغیب کن; که اگر از شمابیست نفر شکیبا باشند، بر دویست نفر غلبه می کنند...

این آیه درصدد بیانِ عظمتِ نیروی ایمان و صبر و پایداری مؤمنانِ مجاهد است; به طوری که موازنه قوا بر هم میخورد و یک مساوی ده، بلکه بیشتر، می شود . آیات ۲۴۹ تا ۲۵۱ سوره بقره و ۱۲۳ تا ۱۲۷ و ۱۵۰ تا ۱۵۴ آل عمران نیز بر این مطلب تصریح دارند که قدرتِ نصرت خدا و ایمان مؤمنان فوقِ قدرتهای مادی و ساز و برگ و عِدّه و عُدّه است; و «یَدُاللّهِ فَوْقَ اَیْدیهِمْ.»
دست خداوند بالای دستهای آنان است. تاریخ اسلام گواه صادقی بر این حقیقت است. درجنگهای صدر اسلام، غالباً برابری تعداد نبود: در جنگ بدر، عده مجاهدان ۳۱۳ نفر بود، اماکفار ۹۵۰ نفر بودند; در جنگ احد، ۷۰۰ مسلمان با ۲۹۰۰ کافر نبرد کردند; در خندق، ۳۰۰۰مسلمان در برابر ۱۰۰۰۰ نفر از کفار ایستادگی کردند; در جنگ موته، ۱۰۰۰۰ مسلمان در مقابل۱۰۰۰۰۰ دشمن کافر جنگیدند. واقعه پرشور و جانسوز کربلا و شهادت حضرت حسین بن علی (ع) و فرزندان و یاران با وفایش و نیز تلاش همه مجاهدان راه خدا که در بیشتر مواقع، بلکه در همه موارد، جمعیتی کمتر از جمعیت دشمنان داشته اند و دفاع مقدس ملت ایران اسلامی درجنگ تحمیلی عراق، که به اعتراف دشمنان از ده ها کشور مهمات و نیرو میگرفت، در حالی که جمهوری اسلامی در تهدید و فشار همه جانبه بود، شواهدی دیگر دیگری است بر این که در پرتو معنویت، خون بر شمشیر پیروز می شود و گروهی اندک بر گروهی بسیار فایق می آیند . امام باقر (ع) فرمودند: «مردی به خدمت پیامبر اکرم آمد و عرض کرد:” من عاشق جهادم.” پیامبر فرمودند: “در راه خدا جهاد کن، زیرا اگر کشته شوی در نزد خدا زنده ای و روزی می خوری و اگر بمیری، اجر و پاداشت با خداست و اگر برگردی، از گناهانت پاک شده ای.»
مقایسه
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۷
مقایسه قدرت اعتقادی ایران و آمریکا
ایران99999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999
آمریکا00000000000000000000000000000000000000000000000000000000
خیلی چیزها رو هم ذکر نکردم چون واقعا زیاده
tamposazo
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۱/۱۱/۱۷
اصلی ترین چیزو ذکر نکردی:
ایران
خدا رو پشتیبانش داره
آمریکا
نداره
عثمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۹ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۹
7
13
امریکاواسرایل هیج غلطی نمی کنند.تازمانی که همه متحدبشیم اهل سنت و شیعه
متین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۹ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۹
5
5
اصلا چرا جنگ هر کی واسه خودش پیشرفت کنه به هیچ کسی هم ربطی نداره اگر هم دخالت کنن ....
مدیر پایگاه دوستان مراقب کلمات و واژه های رکیک باشید نظر خود را اعلام و از گفتن الفاظ غیراخلاقی جلوگیری کنید قرار نیست عصبانیت و دفاع کردن از عقاید، باعث به کار بردن این کلمات شود....
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۶ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۹
9
17
ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند

شما ایرانیا کسانی هستین که همیشه مورد وثوق امامان بخصوص امام علی بودید
و وفاداریتان زبانزد خاص و عام بوده
مبادا پشت امام سید علی خامنه ای را خالی کنید
مبادا ان کاری را کنید که اعراب با امام علی کردند
مبادا همان کاری را کنید که اعراب با مختار ثقفی کردند

دشمنان بیایند تا به خونشان غسلشان دهیم
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۷ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۹
5
17
اگه حمله کنن باتوجه به وسعتش چیزی ازش باقی نمیمونه توصیه میکنم چنین اشتباهی رو مرتکب نشن
پاسخ ها
سید
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۷
به قول یکی از فرماندهان سپاه:
بزرگترین اشتباه اسراییل،بزرگترین آرزوی ماست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شب شکن
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۰۵ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۶
راجع به سامانه موشکی مطالعه کن
حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۸ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۹
5
8
در اینکه اسراییل به این حرفهایی که میزنه نمیخوره و فقط ... میکنه شکی نیست .. خودشون هم میدونن که اگه چینن غلطی بکنن بسیچی و حزب اللهی که هیچ . همین جوونهای مو سیخونکی همه متحد میشن و جلو دشمن خارجی ایستادگی میکنن.. ولی ترس من از دشمن داخلیه.. اسراییل داخلی داره کاری عمل میکنه.. این اختلافات سیاسی . وضع نابسامان معیشتی مردم...فسادی که هر روز در هر عرصه بیشتر میشه.. خدا کمک همه بکنه
خدابه مژده فرج امام زمان همه دنیا رو نجات بده
سالریزاده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۶ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۹
7
8
طبق منطق هرکسی حمله ی اسراییل به ایران مطمئنا وبه حول قوه ی الهی اسراییل را باخاک یکسان خواهد کرد.اما امریکا سودی از این حمله میبرد که اورا زمین میزند .
انشالله
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۰ - ۱۳۹۱/۰۶/۳۰
7
10
اسرائیل اگه به ایران حمله کنه عمالاً شمارش معکوس نابادی خود را شروع کرده ما که منتظر حمله ایم اما مطوئن باشید که هیچگاه چنین جرآتی نداره خلاصه حمله به ایران مساوی خواهد بود با نابودی اسرائیل
مونا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۴ - ۱۳۹۱/۰۶/۳۰
5
10
یک جون که بیشتر نداریم اونم بهتره همون راهی فدا بشه که خدا میخواد خدایا ایمانمون رو استوارتر کن
عاشقه وطن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۰۷ - ۱۳۹۱/۰۶/۳۰
8
12
ایران:اسراییل داداش بیا جولو
اسراییل:بیا چیکار داری؟!
ایران:بگوووووو آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ؟
اسراییل:آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ
ایران:بابا برو دهنت بوو شیر میده ...
پاسخ ها
حامد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۳ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۵
دمت گرم خیلی باحال بود
saber
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۵ - ۱۳۹۱/۰۶/۳۰
4
5
bi sabrane montazere jang ba esraiil hastam na in ke arezo daram vaze keshvar kharab beshe fagat harki base kare khodesh dali dare dalilaie manam ina hastan
1 esrail az safheie rozegar mahv mishe motmaenam
2 iran abar godrate jahan mishe
3 dige kasi az tarsesh hata nemitone az in tahdidaie alaki bokone
ali
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۷ - ۱۳۹۱/۰۶/۳۰
7
10
عددی نیست اگر عددی بود میزاریم زیر رادیکال جذر شو میگیریم
حامد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۱ - ۱۳۹۱/۰۶/۳۰
5
9
راسش بخواهید کلا با جنگ مخالفم
پاسخ ها
ی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۶ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۷
احسنت بر آن شیری که تو را خورد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۱۵ - ۱۳۹۱/۰۶/۳۱
7
9
کسی جلو نره خودم تنهایی حریفشم.
سید عقیل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۳ - ۱۳۹۱/۰۶/۳۱
4
9
جنگ در هر صورت خوب و بسندیده نیست و مسئولین کشور باید سیاست و دیدشون تا حد امکان دوری از جنگ باشه ولی ذره ای هم نباید زیر بار ظلم و ستم برن و اگه جنگ به ما تحمیل بشه با تمتم توان جوابشونو میدیم.
مجید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۱/۰۶/۳۱
10
2
سلام به همه ی فرزندان این آب و خاک.فقط یه خواهش دارم ازتون.فقط و فقط دعا کنید جنگ نشه.جنگ نفرت بارترین و بد ترین اتفاق برای یک کشوره.اگه جنگ بشه هم ایران و هم اسرائیل ضرر های بسیاری میبینن.پیروز جنگ هم هر کسی باشه باید از صفر شروع کنه.تو جنگ عراق با ایران با این که ایران پیروز شد.ولی کی یادش میره چقدر خسارت جانی و مالی به ایران وارد شد؟توی جنگ هیچ وقت حلوا خیرات نمیکنن.هر کسی هر کاری میتونه میکنه.حادثه هیروشیما رو کسی هنوز از یاد نبرده!پس از جنگ بترسید.یه کم واقع بین باشید.به امید ظهور آقامون که سر چشمه ی امید و یقینه.
پاسخ ها
سید
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۷
البته ما واقع بین هستیم
اما اسراییل نه
معشوق رهبر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۶/۳۱
8
8
اسراءیل کیه بابای اسراءیلم نمیتونه غلطی بکنه ما تا وقتی رهبری به اسم سید علی داریم کل نظام دنیا باید جلوی ایران لنگ بندازن
اکیر
|
United Kingdom
|
۰۲:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۱
8
8
سلام کافیه حمله کنه نتیجه مشخصه.
ما ۱٬۶۴۸٬۱۹۵ کیلومتر وسعت داریم اونا ۲۲٬۱۴۵.
ما ۷۶،۰۹۱،۰۰۰ نفر جمعیت داریم اونا ۷٬۸۲۵٬۰۰۰ نفر
شما تو نقشه اسرائیل رو با ایران مقایسه کن مثل یک شهر هم نیست اشتباه محض اگر حمله کنه. بر فرض که حمله کرد درسته سلاح های هسته ای داره ولی اگر بخواد استفاده هم بکنه قبلش موشک بارون میشه.
در ضمن مهمترین شاخصه ایران قدرت عقیدتی مردم هست ، مردم ما هم شجاع و دلیرند هم به شهادت معتقدند همین چند معیار کنار هم باعث پیروزی ملتمون میشه.
پاسخ ها
شب شکن
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۰۸ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۶
جمعیت اسراییل رو با متحدانش جمع بزن بهم بگو
مرتضی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۰ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۱
5
9
اسرائیل اگه توان حمله داشت تا حالا صد بار حمله کرده بود. در ضمن از توان موشکی ایران کاملا با خبرند.
پیام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۲ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۱
2
9
همه اینا جنگ روانی است جنگی در کار نیست انقدر نگران نباشید.
سورنا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۴ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۱
5
6
بعضی دوستان میگن اگه اسرائیل بیاد تا آخرین قطره خونمون ایستادگی میکنیم ... این خوبه ولی من یه چیزی دیگه میگم :
دوستان اسرائیل عددی نیست که بخواد ما رو تا ریختن اخرین قطره خونمون پیش ببره!
فرزندان حیدر کرار ، خیبر رو به یاد بیارید که مراد شما چطور اجداد این افراد بزدل و ترسو رو به زانو درآورد!
ما اسرائیل را زیر پا میگذاریم
اسرائیل از خانه عنکبوت هم سست تر است!
سورنا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۷ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۱
5
6
بعضی دوستان میگن اگه اسرائیل بیاد تا آخرین قطره خونمون ایستادگی میکنیم ... این خوبه ولی من یه چیزی دیگه میگم :
دوستان اسرائیل عددی نیست که بخواد ما رو تا ریختن اخرین قطره خونمون پیش ببره!
فرزندان حیدر کرار ، خیبر رو به یاد بیارید که مراد شما چطور اجداد این افراد بزدل و ترسو رو به زانو درآورد!
ما اسرائیل را زیر پا میگذاریم
اسرائیل از خانه عنکبوت هم سست تر است!
محمد حسین
|
United States
|
۱۹:۳۰ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۱
4
6
اونی که بخواد بزنه یا بتونه بزنه حرف نمیزنه عمل می کنه
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۵ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۱
4
6
داداشای من خواهرای من جنگ خوب نیست اما الگوی ما برا شهادت امام حسینه دیگه چی از این بالا تر اونا فقط نمیخان ایران پیشرفت کنه وبه فکر ما مردمم نیستن تو جنگ تر وخشک باهم میسوزه.
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۵ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۱
3
4
داداشای من خواهرای من جنگ خوب نیست اما الگوی ما برا شهادت امام حسینه دیگه چی از این بالا تر اونا فقط نمیخان ایران پیشرفت کنه وبه فکر ما مردمم نیستن تو جنگ تر وخشک باهم میسوزه.
دختر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۳ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۱
11
4
کاش زودی ایران به سلاح هسته ای دست پیدا کنه.واقعا خیلی میترسم.عکسها و مستندهای وحشی گری اسرائیل به مسلمانان رو دیدم.مرگ بر تو باد اسرائیل.تو جنگ با عراق پدرانمون رو از دست دادیم خدا کنه این جنگ وقوع پیدا نکنه.
علي
|
United States
|
۲۱:۲۹ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۱
5
9
اسراييل غلط ميكنه بياد
حسن از اهواز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۲۹ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۲
4
6
خدمت همه سلام
نه بسیجی هستم و نه نظامی ولی عشقم کارونه بچه شط کارونم ولک از مادر زاییده نشده بیا اهواز ... کنه همین الان تو خونم تفنگ برنو 400 تا تیر و کلاشینکفم آماداس ببینم کدوم اسرائیلی بخواد مزاحم ناموسم بشه تا ....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۸ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۲
6
5
ایران از لحاظ نظامی کشور قدرتمندی هست ولی قدرتمندتر از ژاپن در جنگ جهانی دوم نیست..................
پاسخ ها
سید
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۰ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۷
عزیزم
قدرت فقط به سلاح نیست
شب شکن
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۱۰ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۶
مهم ترین عاملش سلاحه
آرش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۳ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۲
6
6
به امید خدا جواب دندان شکنی به غرب و خصوصا اسراییل میدیم تابدونن ایران و ایرانی چیه و کیه ما چنگیزخان مغول رو آدم کردیم اینا که......
رسول
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۲
8
6
ما اهل كوفه نيستيم علي تنها بماند.تا اخرين قطره خونمان مي جنگيم.سرباز ولايت هستيم .جانم فداي رهبر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۳ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۲
6
6
حیف کلمات روز قیامت از ما شکایت مکنن آخه اسرائیل چه خری فقط زورشان به بچه های خردسال میرسه
حیدر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۲
5
7
غلط کرده اسرائیل شما ببخشید نادانی کرده
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۶ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۲
7
7
فراموش نکنیم که ما فرزندان کورش کبیر و عاشقان علی هستیم.
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۷ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۲
4
5
ما جوانان ایران بمانند جوانان گذشته آماده لبیک گفتن به آقا بوده وتا آقا لب تر کند برای این سرزمین جانفشانی خواهیم کرد واسائیل هیچ غلطی نمیتواند بکن وایشان را در دم خفه خواهیم کرد
رسول
|
United States
|
۱۸:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۲
4
9
از قديم گفتن سگي كه پارس ميكنه نميگيره اسرائيل هم فقط ميتونه پارس كنه نه جرات و نه توان حمله به ايران رو داره الهم عجل لوليك الفرج
پاسخ ها
میثم
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۳ - ۱۳۹۱/۱۲/۲۶
دوست خوبم سگ واق واق میکنه نه پارس
میشکا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۱ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۲
6
7
آمریکا اسرائیل اینقدر مزاحم زندگی انسانها نشین
کوروش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۶ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۲
6
7
مثل قرنهای قرن باز هم بازیچه دست این فرنگی های بی فرهنگ هستیم.
بينام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۹ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۲
5
7
سلام. دوستان فرقه بين ما و اونا. اونا از مرك ميترسن و ميدونن ما مسلمونا از مرك نميتوسيم.دوستان احتمال حمله هستش ولي بزاريد بهتون يك جيزي بكم يك رك غيرت توي هرجي ايراني هست كه ميتوني هر دشمني و با هر امكاناتي از با دربياره.
بينام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۲
5
5
من اكه رييس جمهور بودم با اولين تهديد اسراييل خودم بهشون حمله ميكردم. منتظريم اسراييل اكه جرات هست بس بيا ببين جرات و غيرت ايرانيها.
میلاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۵ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۲
8
8
بسم رب الحسین . من ارزومه مانند پدرم در راه خدا و ایران جان بی ارزشمو تقدیم کنم. وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد
سرباز وطن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۲
5
6
همش جنگ روانیه
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۹ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۲
2
7
صلح همیشه کسی از جنگ خیری ندیده جنگ به جز نابودی و تخریب و عقب افتادگی هیچی نداره
امیر وکیلی
|
United States
|
۲۱:۱۲ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۲
5
7
السلام من اتبع الهدی
به نظر می رسد طبق پیشگوئی ها این جنگ شروع خواهد شد .
این به نفع دنیاست تا با حمله پرچمداران سیاه خراسان طورمار اسرائیل درهم پیچیده شود.
بقیه الله خیر لکم ان کنتم مومنین.
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۲
5
8
قروم بنی اسراییل سر انجام نابود خواهند شد قران مچید کلام خدا
پاسخ ها
شب شکن
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۱۲ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۶
جدی؟چرا ؟ اونا هم انسانند.
سارا جون
|
United States
|
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۲
4
6
من که مطمئنم حمله نمی کنن یعنی نمی تونن چو ایمنقدر ها هم احمق نیستن که خودشونو نابود کنن چون اگه می تونستن انقلاب ما یک ساله هم نمی شد چه برسه حالاکه 33ساله شدیم پس باخیال راحت برید دنبال زندگیتون خون خودتونو جوش نیارید.
ایران بزرگ
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۴ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۲
4
7
ماهشت سال مقابل دنیا وایستادیم یعنی یه جنگجهانی بود.الانم نگران نباشین خودم همشونوبا یه اسنایپرمیکشم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۳
5
4
با سلام

الات 1 مهر 1391 است و من داشتم خبر های قدیمی رو چک می کردم!!!!
خدا رو شکر فعلا جنگی در کار نیست. فقط می خواستم بگم اونهایی که فکر می کردن حمله می شه و می تریسدین ...
دانیال
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۳۳ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۳
3
13
من یک ایرانی هستم
نه بسیجی نه سپاهی

از کشورم ناراضی هستم اما کشورم را دست بیگانه نمیدهم و از کشورم و خاکم دفاع میکنم

درود بر همه شهیدان که جونشون کف دستشون بود و پیروز شدند

درود بر همه شیردلان
مرگ بر متجاوز
یه ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۷ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۳
3
7
امیدواریم جنگ نشه تا جایی که امکان داره ولی اگر جنگ شد بالاخره بیکار نمی نشینیم
البته اگر عربستانی ها هم بخوان توی این جنگ شریک بشن و به ما نیش بزنن اونوقت که باید نسل این وهابی های نامرد از اسراییل بدتر رو از روی زمین حذف کرد
مجتبی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۶ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۳
3
5
سلام همه میدانند اسراییل مانند گنجشگ اسیر شده در قفس از ترس شکار شدن خودشو به در و دیوار میزنه.
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۳
3
4
اگه اسراییل باخودش رو راست باشه. میدونه که داره وسایل نابودی خودش رو فراهم میکنه.
معصومه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۳
3
6
اسرائیل شوخی کرده جرات این کارونداره خودش می دونه خدای ماقویترازاونه
عاقل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۳
1
5
جوجه رو آخر پاییز میشمارن
عقیل
|
United States
|
۱۶:۳۹ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۳
3
9
اسراییل کجاست...به چشم نمیاد...!!!
جواد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۸ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۳
3
7
سال هاست که می خوان حمله کنند اگه بنیامین عرضشو داشت حمله می کرد
میترا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۱ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۳
3
7
اسراعیل غلط کرده بیاد نشون میدیم ایرانی یعنی چیییییییییی
فرزند اين اب وخاك
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۷ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۳
3
6
اينا همش جنگ روانيه.امريكا واسراييل هيچ غلطي نميتونن بكنن....سنگ بزرگ نشونه نزدنه...چند وقته ميخواد حمله كنه و نميكنه چون ايران و ايراني رو ميشناسه
زنده باد ايران وطنم
مهدي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۹ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۳
2
5
اسراييل كجاي نقشه س؟چيه ؟كيه؟چه كاره س؟
پاسخ ها
شب شکن
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۱۴ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۶
خود فلستینیا بهشون فروختن.جنس فروخته شده پس گرفته نمی شود
بهمن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۲ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۳
4
6
خیلی وقته که در باغ شهادت را بستند -وزمانی طولانیست که نردبان اسمان را برداشتند- شبهای بسیاری است که گریه میکنیم تا به معبود برسیم و شاید خدا میخواهد این در را باز کند البته اگر لیاقتش را داشته باشیم .هر چه خدا خواست ان میشود اسراییل و امریکا بهانه اند
شهاب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۰ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۳
3
3
به والله روزگار ذلت و مرگ خودشون و جلو می اندازند
رامین
|
United States
|
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۳
3
5
دوستان گرام ما جایی زندگی می کنیم که واسه حفظش جوانای عزیزی دادیم
اگه کسی بخواهد حمله کنه ب ایران هنوزم روح مردونگی همون جوانان هست بیشتر هم هست من یه جوان 22 ساله حاضرم جونم رو واسه وطنم آرمانم و دین بدهم شما چطور؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۰۳ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۹
پس چرا رفتي به كشور امريكاي جهان خوار شيطان صفت ها؟ ا
جو زده
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۷
ناشناس جان:
رامین vpn داره فقط به کسی نگو
شب شکن
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۱۷ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۶
وی پی ان خلاف قانونه برای سایتای مبتذل شما هم به کسی نگو
اس اس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۳۰
همه هم از وی پی ان برای سایتای منحرف استفاده نمی کنن
شما اینو حتما به همه بگو
بعضی زمان ها لازمه ی جنگ نرمه
ایمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۳
2
4
با سلام به همه دوستان . میدونید تهدید اسراءیل علیه ایران مثل تهدید یه مورچه علیه یه فیل . مال این حرفا نیستن
پاسخ ها
شب شکن
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۱۷ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۶
حالت خوبه؟؟؟؟؟؟
محمد آزاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۴
3
6
سلام
خیلی چیزا هست که ما نمی دونیم مثل بحث های پشت پرده سیاستمداران و قدرت فراماسونها و.....
همه سرکاریم
پاسخ ها
کارمند
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۷
لطفا جمع نبند
شب شکن
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۱۷ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۶
موافقم
مرتضی
|
United Kingdom
|
۰۲:۳۶ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۴
5
8
جانم فدای رهبر.حمله کنند تا به یک اشاره رهبر دنیا رو روی سرشون خراب کنیم.
پاسخ ها
شب شکن
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۱۸ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۶
رهبر دنیاخداست
مدیر پایگاه البته اما می فرمایند از تو حرکت از خدا برکت. ماباید با عقل و منطق و همراهی و همدلی و مهر عمل کنیم تا خدای متعال همانگونه که تاکنون بشر را هدایت فرموده اند بازهم به ما عنایت داشته اند
هیچ فرقی بین برداشت ما وجود ندارد تقدم و تاخر و کلمات و ادبیات فرق می کند وگرنه هیچ کس نمی تواند این موضوعات را انکار کند. باید با خدا باشیم و اخلاق گرا باشیم و اهل صلح و دوستی باشیم تا خدا نیز با ما باشد.
اگر رهبران جهان غفلت کنند بازهم جنگ اول و دوم جهان که اروپا و آسیا و آمریکا را در بر گرفت می تواند با غفلت انسان تکرار شود اما اگر مردم و رهبران جهان خدا را یاد کنند و اهل مذاکره و گفت وگو و صلح باشند قطعا نتیجه ای بهتر حاصل می شود. نباید به خشونت و افراط اجازه دهیم که خدای ناکرده بشر را در آتش جنگ بسوزاند.
همدلی بین مردم و رهبران در این شرایط لازم است و باید اختلاف های جزئی را کنار گذاشت زیرا هدف بزرگتری یعنی خداوند رحمان و رحیم و صلح و ایران غزیز هدف مشترک ماست و چه فرقی دارد که کلمات را پس و پیش بگوییم؟ ملت ایران نیز جزو خدا پرست ترین ملت های جهان است
پرستو اورمیه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۳ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۴
5
7
ایرانیا مردمی نجیب و اصیل هستن من به عنوان یک آذربایجانی و دختری مسلمان مرگ رو به زندگی با ذلت ترجیح میدم خدا با ماست فقط با مسامونا و هموطنامون نجنگیم به امید ظهور آقا امام زمان
shahriyar
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۷ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۴
5
7
ghorteshon midim
عشق ایران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۱ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۴
4
7
بذارید اسرائیل دلشو با این چیزا خوش کنه.مثل این میمونه که مورچه با فیل کشتی بگیره.واقعا که خنده داره
ناشناس
|
United Kingdom
|
۱۹:۳۱ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۴
6
4
جوجه ها رو اخر پاییز میشمرند...!
عبدالرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۳ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۴
2
9
اللهم انصر اسلام و اهله و اهلک کفر و اهله خدایا صاحب دنیا و اخرت تویی
حامد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۴
2
7
اسراییل هیچ قلطی نمیکنه اما کاش یه کم به فکر ملت بودن
حدیث
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۴
3
8
تمام دنیا بدونن یه وجب از خاکمونو باهیچ چی عوض نمیکنیم اما تا کی میخایم از دنیا ترد باشیم
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۰۱ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۵
1
6
بسم رب شهدا

جانم فدای اسلام جانم فدای ایران
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۵
1
4
ای کاش اسرائیل قدرت ادعاهایی که میکن رو داشت که شرشو از سر تمام مسلمانای جهان کم میکردیم بابا چقدر وعده پشو بییا منم سر بند یا حسینم آمادسی.یا علی
آرمین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۵
2
1
اون چیزی که الان مشکله نه حرف مفت اسرائیله نه تهدیدش
بحران الان ما سوء مدیریت و مشکلات اقتصادی
یا حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۱ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۵
1
6
بسم الله الرحمن الرحیم

اسراییل کوچیکتر از اونی هستی که بخوام دربارت صحبت کنم بی هویت
اردشیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۴ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۵
1
4
با سلام اولا خدا نکند در هیچ جای دنیا چنگی رخ دهد چه برسد به کشورمان ایران در صورتی که به ایران حمله شود برادر عزیز خیالت راحت کسانی که مخالف هستند به خاطر دین وکشورش تا اخرین قطره خونش خواهد چنگید ولی دعا کنید چنگی رخ ندهد زیرا هرچه دراین چند سال دانشمندان با تلاش شبانه روزی به دست اورده اند به خطر خواهند افتاد
میلاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۲ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۵
1
4
ما پاسداراهم منتظر دستور اقاییم که از اسراییل قبرستوندرست کنیم
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۵
3
4
آمریکا واسراییل احمق شما عقلتان را از دس داده اید.عقب مانده ها شما نمیدانید که دست امام زمان عج باماست.خاک بر سرتان.
سجاذ
|
France
|
۲۱:۱۰ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۵
1
8
اگه جنگ پیش بیاد میشه جنگ منتقه ای ...ریسک بزرگیه ولی ایران نه به خاطر دولتش به خاطر مردومان شجاع و غیرت هیچ وقت شکست نمیخوره ... ما یه بار جلوشون واستادیم صدبار دیگه هم وایمیسم.....هنوز به قدرت ایرانیان پی نبردم!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۰۲ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۹
شما هم از كشور اجنبي كه الان توش هستي ميايي ايران كمك .
مهندس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۵
1
5
البته من با جنگ مخالفم ولی از طرفی بدم نمیاد با اسرائیل وارد جنگ بشویم چون در همون هفته اول جنگ قائله اسرائیل برچیده می شه و کل دنیا از اینکه ما این غده سرطانی را محو کردیم ازمان تشکر خواهند کرد
shahab
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۵
1
6
man ta paye jon vase vatanam mijangam bego marg bar freemasonery
سیدحسن حسینی از یزد ابرکوه شهر اردی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۵
1
7
امریکا واسرائیل عددی نیستند دست خداوند پشت وپناه ماست تا خداوند و ائمه را داریم غمی نداریم واکر جنگ شود امام زمان حتما با امدادهای غیبی ما را یاری خواهند کرد درضمن واقعیت میگم جن ها هم ما را در این جنگ کمکمان میکنند.یاعلی ما غسل شهادت کرده ایم و اماده ایم. ای رهبر ازاده اماده ایم اماده
فرهاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۲ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۶
3
5
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی مسولان و کاربران گرامی این انجمن.ببینید ما همه ایرانی هستیم و باید ایرانی تصمییم بگیریم.نباید به عقل و روح خودمون اجازه بدیم که با یه سری حرفا تحریک بشه. شکی در این موضوع نیست که من و شما و همه ی ایرانی ها واسه دفاع از کشورمون حاضریم دست به هر کاری بزنیم.ولی این درست نیست که بشینید دعا کنید امروز جنگ شه یا فردا.شما به عواقب جنگ که فکر نکردید.من امیدوارم که هیچ وقت جنگ نشه هیچ وقت.چون نه تنها ما بلکه تا چند نسل بعد از ما عواقب و عوارض این جنک و به دنبال دارن.موفق و پیروز باشید.
زارع
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۸ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۶
2
7
به قول آقای احمدی نژاد که با خنده به خبرنگار آمریکایی گفت: اسرائیل رو که اصلاً تو محاسباتمون نمیاریم.به همتون قول میدم اگه اسرائیل یه موقع یه غلطی کرد همون موقع است که دقیقاً و یقیناً از صحنه روزگار پاک خواهد شد.البته این جمله آخریه از خودم بود.
پاسخ ها
کشاورز
| United States |
۰۵:۵۹ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۱
دشمن را نباید کوچک شمرد
فلفل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۰ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۶
3
8
نه مرگ اونقد ترسناکه،نه زندگی اونقد شیرین و ابدی که به خاطرش تن به ذلت بدیمو بی غیرت باشیم
ایرج عباسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۶
2
5
سلام.ما یک چیزی داریم به نام شهادت وهمه میدانند موافق ومخالف که واقعا اسراعیل باید از بین برود.متشکرم
ارصلان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۸ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۶
3
5
کشوری که پشتوانه مردمی نداشته باشه سرسع شکست می خوره اسرائیلی ها اگه یه جنگی در بیفته به جای دفاع کردن از خودشون به دیگر کشور ها مهاجرت می کنند چون جون واسشون مهمه
اصلا اونا وطنی ندارن که بخوان ازش دفاع کنند
هیچوقت دزد و غاصب نمی تونه از ملک غصبی در مقابل صاحبان اصلی دفاع کنه بهترین راه رو فرار می بینه
پیام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۵ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۶
6
3
اسراییل عددی نیست باید بزرگترشو همراش بیاره فکر نکنم اونم قلطی کنه
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۶ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۶
7
4
فقط دوست دارم جنگ بشه اشوبی تو دلم هست که تمام این اسراییلی هارو با دندون جر بدم از بس از قوم اسراییل کینه به دل دارم من
سینا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۴ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۶
4
4
اسراییل ازهمین الان سرخ است
امیرشهاب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۷ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۶
10
4
بنام آفریننده عشق. وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد. به روح رسولله اگر آمریکا ویا اسراییل حمله کنند تا آخرین نفسم میجنگم و جانم را فدای ایران و رهبرم میکنم. الله اکبر.
بهمن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۱ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۶
7
5
حزب الله لبنان یک میلیونم قدرت سپاه قدس ایران راندارد،اسرائیل هروقت تونست از پس حزب بربیاد اونوقت بیاد برای ایران نقشه بکشه. در جنگ سی وسه روزه سیلی سخت ایران به اسرائیل از طریق نیروهای ایرانی الاصل حزب الله رو دیدین. حتما باید جنگ شروع بشه و اسرائیل نابود بشه تا به قدرت نظامی ایران ایمان بیاورید.
امیرشهاب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۷ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۶
9
11
من عاشق ایرانم. سرباز سید علی و برده ایران و ایرانی. الان ساعت بنیامین نتانیاهو داره ... میخوره. من امید وارم که ایران به صلاح هسته ای دست پیدا کنه و به حرف اونا گوش نده. من حاضرم قسم بخورم که اگه حمله کنن مردم ایران از زن تا مرد و از پیر تا جوون برن و از کشورشون دفاع کنن. امام خمینی میفرماید: امریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند!!!!!
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۶
7
7
جنگ بده جنگ نکن
مهندس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۸ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۷
11
11
بسم رب شهدا والصدیقین
من به عنوان یک دانشجوی بسیجی تا اخرین قطره خونمو فدای رهبرو میهنو ناموسم میکنم اما مطمئنم اسرائیل فاسد جرات حمله رو نداره
leon
|
United Kingdom
|
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۷
2
9
اصلا میدانید ایران چقدر تجهیزات دارد.عملیاتی که توی خلیج فارس انجام شد فقط 5% از تجهیزات ایران است.چرا که ایران فقط 5% از قدرت خود نمایش داده است.در انتها باید عرض کنم این جنگ از طرف اسرائیل فقط ایک اشتباه بزرگ است.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۹
شما مي دانيد اسراييل تا حالا چند درصد از توان نظامي شو نشون داده يك طرفه به غازي نبايد رفت
سید
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۷
خطاب به ناشناس:
توی جنگ با حزب الله ،صد در صد توان نظامی اسراییل رو دیدیم.
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۹ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۷
3
3
بنام خدا. اسراییل توان حمله نظامی به ایران رو نداره و آمریکا فقط منتظر اشاره اسراییله که به ایران حمله کنه. ولی یقین داشته باشید که روش حمله آمریکا اینه که اول از طریق ماهواره و جنگ روانی وارد میشه. اگه این دو جواب ندادن و تاثیر نداشتن اونوقت حمله نظامی میکنن. ولی یقین داشته باشید اگه جنگ بشه هر دو طرف آسیب میبینن. هر چی رضای خدا باشه.
پژمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۵ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۷
3
1
جنگ خوب نیست ....اوارگی داره ...بدبختی داره ......کمبودغذاداره ...دارایی ها روازدست دادن داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حسین
|
Canada
|
۱۳:۵۷ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۷
3
3
..............سلام
بنده نه بسیجی هستم نه نان خور دولتم و نه عضو هیچ گروهی
اما با تمام وجودم می گویم:
((((((((((((((((( سالهاست که من ایرانی منتظرم تا انتقام فلسطین را از اسرائیل بگیرم)))))))))))))))
واین امر فقط با نابودیش حاصل می شود...
فرهاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۹ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۷
2
5
سلام واقعا به عنوان یک ایرانی تحت تاثیر قرار گرفتم گرچه اسرائیل در صد مشاهده ی فیلم های جنگیش داره زیاد میشه و فکر کرده میتونه به ایران حمله کنه ولی واقعا فکر میکنم حتی تصوزشم برای اسرائیل سخت باشه چه برسه دیدن فیلمش حالا تهدید پیشکشش. زنده باد ایران و جانم فدای مردم ایران .الله اکبر
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۴ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۷
4
4
(((((((((((((اسرائیل هیچ غلطی نمیتواند بکند.))))))))))))))
یاعلییییی اگه مردی بیا
پسر ایلامی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۷
2
6
سلام دوستان. قربون همتون برم که اینقدر شجاع و آماده اید. به این حرف من یقین داشته باشید که اسراییل با آمریکا حمله میکنن و هیچ وقت اسراییل بتنهایی توان حمله به ایران رو نداره. الان آمریکا 62 هزار نفر در افغانستان و 62 هزار نفر در عراق مستقر کرده. اونا با پول و سلاح جنگ میکنن. ولی ما با ایمان وسلاح دفاع میکنیم. اینو مد نطر داشته باشید که ما تا امام خامنه ای رو هم داریم غم و ترسی از هیچ کسی نداریم. زنده باد ایران و ایرانی. جنگ جنگ تا پیروزی.
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۵ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۷
2
4
اولا اسراییل هیچ غلطی نمتونه بکنه دومااسراییلی هاخاین هستن خاین هم ترسو سوما:روی بعضی ها نمی شه حساب کردفقط روی مردمی که ارق ملی دارندکه فقط برای کشورشون حاضرن ازجون خودشون بگذرن.چهارما:گرایران نباشدتن من مباد
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۱ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۷
3
7
حمله بکن خوب مگه مو چیکاریم
باباشو در ایاریم
مو لر بختیاریم
گروهبانیکم وظیفه علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۵ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۷
4
2
ما در جنگ اسرائیل که حتما آمریکا پشت آن است صدمات زیادی میخوریم. و با این رجز ها نمیشه جنگ کرد.
حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۷
3
2
نگران نباشید در صورت حمله به ایران =نابودی کامل اسرائیل +نابودی کامل آمریکا در اکثر کشورهای جهان و از بین بردن تاسیسات نظامی و اقتصادی آمریکا در خود آمریکا
وحيد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۵ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۷
2
1
من خودم از طرفداران بسيار پرو پا قرص رهبر و جمهوري اسلامي هستم ولي جنگ جنگ تن به تن نيست .
اين سخن من به كليه كساني كه نظر داده اند هست : شما فكر مي كنيد جنگ مثل 8 سال دفاع مقدس تن به تن و جبهه به جبهه هست ؟؟؟؟؟؟؟ كسايي كه ميگن ما تا آخرين قطره خونمون رو فدا مي كنيم و... از اين حرف ها چه جوري ميخاين خودتون رو فدا كنين ؟ اگه خدايي نكرده جنگ بشه به اين صورت اتفاق ميفته : اسراييل تاسيسات هسته اي ايران رو هدف ميگيره و ميزنه . ايران هم كه نميتونه همينجوري نگاه كنه تل آويو و بقيه شهر هاي اسراييل رو ميزنه و... پس جنگ تن به تن نیست این جنگ مختصات و شاخص های خاص خودش را دارد....
بهنام نجفی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۷
2
4
ماتآخر ایستادهایم.اینجا ایران است.مهددلاوران.یاشاسین تبریز
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۹ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۷
1
2
در اینکه اسرائیل توان مقابله با ایران نداره شکی نیست.ولی عزیزان این شیطان بزرگ هیچ وجدان و شرفی نداره و حتما اگه کم بیاره دست به دامن بمب هسته ای میشه.
برادر شهيد
|
United States
|
۰۱:۰۲ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۸
1
8
اخبار 20:30
بسم الله الرحمن الرحيم
تيز پروازان و عقابان جان بركف ايران سرفراز در ساعت 14 امروز در يك عمليات حيرت انگيز تلاويب و اورشليم دو شهر مهم واستراتزيك اسراييل را در چندين نوبت بمباران كه در اين عمليات چندين پايگاه نظامي و تاسيسات زيربنايي صهيونيستها منهدم و بيش از 500 نفر به هلاكت رسيدند.
در ساعت 15الي 17 امروز 40 فرزند موشك شهاب 4 قرشكنان شهر تلاويب پايتخت صهيونيستها را در هم كوبيد كه شدت تلفات به هديست كه امار مابين 2500 تا 300 كشته اعلام شده است
نيروهاي حماس و كماندوهاي حزب الله از ساعت 4 صبح امروز تا دقايقي پيش عمليات خود را در 6 نقطه كليدي مرزهاي اشغالي ...............................
الله اكبر اين خبر يك روز نا تمام جنگ با صهيونيستها بود
یه بی علم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۲ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۸
7
1
آقا عزیزان دوستان مسلمونا بسیجیا هموطنا فقط یه چن لحظه چن لحظه خودتونو بذارید جای یه یهودی که داره تو اسرائیل زندگی میکنه صرف نظر از اینکه چه دین و قومیتی داره چه حسی بهتون دست میده وقتی سران یه کشور هر روز که از خواب پا میشن یا هر موقع که میان جلو دوربین بگن اسرائیل باید نابود بشه اسرائیل باید از صفحه روزگار محو بشه؟؟؟؟؟؟بابا به همون خدایی که شما میپرستید بهش اعتتقاد دارید اینام آدمن یه مشت آدم عادی مثل ما دارن زندگیشونو میکنن.ایرانیها 33 ساله که میگن اسرائیل باید نابود بشه اما فقط چن روزه که اسرائیل گفته میخوام حمله کنم به نظرات نگاه کنید خودتون یکی میگه تا آخرین قطره خونمو فدا میکنم یکی میگه میخوام جرش بدم حالا ببینید مردم اسرائیل چه حسی دارن.فقط یخورده منطق گرا باشید واقع گرا باشید نه افرطی و تند رو.
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۰ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۸
2
3
همه شما دوستان مطمئن باشید اگر تمام کشورای غربی هم باهم متحد بشند باز هم جرات حمله به خاک ایران را ندارند
یاس
|
United States
|
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۸
3
6
مرگ براسراییل مرگ برامریکا
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۷ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۹
شما از كانادا هستيد. ببينم اگه از اين حرف ها تو كانادا بزني دستگيرت نميكنن تو كه مي خواستي از اين حرف ها بزني برگرد ايران با خيال راحت حرف ات بزن براي امنيت خودت تو كانادا مي گم . واقعا خجالت اوره تو كانادا باشي بعد بگي مرگ بر امريكا حكايت تو كه لا لايي بلدي چرا خوابت نمي بره است
سجاد
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۳ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۳
این از فیلتر شکن استفاده میکنه آیپی اون کانادایی هست همه از ایران هستند چون از فیلتر شکن استفاده میکنند آی پی شون تعغیر میکنه.
مهدی حمیدیان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۸ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۸
3
4
کافی است اسرائیل به این دیوانگی دست بنزند تا ببیند ما مردم کرد مادران اسرائیلی را به عزای فرزندان ناپاکشان خواهیم رساند .ما خاک وطنمان را به این سادگی به دست نیاوره ده ایم .چمرانها در کردستان زیادند و اگر کشورمان نیاز داشته باشد ایران را قطلگاه دشمنان خواهیم کرد.
علی
|
United States
|
۱۷:۳۲ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۸
1
6
با تهدید کردنشون هم میلرزن چه بره به اینکه بخوتن حمله کنن . جرأتشو ندارن .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۵ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۹
1
3
الموت الاسرایبل امابرای حمله حمله حمله حمله حمله حمله حمله حمله حمله حمله حمله حمله حمله حمله حمله حمله حمله حمله حمله حمله حمله حمله حمله حمله
جعفرعلیپور
|
United Kingdom
|
۱۱:۲۷ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۹
1
4
اسراییل اگه ارضه داشت فلسطین رو میگرفت 60 ساله هنوز نتونسته از پس فلسطین با اون امکانات بسیار بسیار ناچیز بهتره بگم بی چیز بر بیاد.
نه آمریکا نه اسراییل هیچ غلطی نمیتونن بکنن
اون زمان که ایران فاقد سلاحهای جنگی بود نتونست الان میتونه؟
مملکت صاحب داره وصاحبشم کسی جز اهل بیت(ع) نیست.
اللهم عجل لولیک الفرج
omid
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۲ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۹
1
5
بسمه تعالی
اسراییل سگ نگهبان آمریکا توی خاورمیانه است.کشوری مثل ایران که در فناوری جنگ الکترونیک حرفی برای گفتن داره وقابلیت شناسایی ونشاندن هواپیماهای دشمن و تغییر مسیر موشکهای دشمن را داره مطمئن باشید جرات حمله به کشور ما را ندارن.
انوچ
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۷ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۹
1
3
اینکه اسراییل توان جنگ با ایران رو نداره خدشم میدونه جنگ اصلی در صورت وقوع بین ایران و آمریکا+متحدانش خواهد بود که پیروز شدن سخته اما بعد از اولین شهیدی که تو این جنگ بدیم میبینید که حتی مخالفای حکومت و حتی ولایت فقیه یکپارچه میشن و یه همبستگی ملی بوجود میاد و به یاری خدا کل کشورها هم که با هم بشن نمیتونن شکستمون بدن و به یاری خدا پیروزی نزدیک است...
ناشناس
|
United States
|
۱۶:۳۶ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۹
3
2
اولا که می تونه چرا که از لحاظ استراتژی چند وقت اسرائیل را خالی می کنند و به کشور های دور بر (همسایگان) ما می روند ما هم نمی تونیم با همه اونها بجنگیم دوما 90 درصد از مردم ما دخالت نمی کنند (اگر بعضی ها طرف آمریکاییها را نگیرند)
پاسخ ها
فرهاد
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۱
داداش شما اولین نفری نباش که خیانت کنی مطمئن باش کسی اولین نفر برای خیانت نمیره.
بابک خرمدین
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۴۶ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۵
ما در چشم مردم دنیا بخاطر دیر صلح کردن در زمان جنگ عراق و الان هم بخاطر غنی کردن اورانیوم ودر افتادن با سازمان ملل جنگ طلب هستیم. نباید اجازه دهیم که این طور قضاوت کنن. باید بدانند که ما دفاع می کنیم نه جنگ
عاشق
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۵ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۹
1
4
چگونه مردان نشانی ازخرد درجنگ می بینند؟
آیا وقت آن نرسیده که به جای کندن هزاران چاه، خود را از چاه دنیا بیرون آوریم؟ اسراییلی ها، ایرانی ها، آمریکاییها، ملل دنیا، دروجود ما حقیقتی است، باشد که آن را بیابیم.
یک طلبه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۹
1
7
همتون گفتید نوشتید و به هر مطلب اشاره کردید
چرا کسی به جنگ های زمان پیامبر اکرم (ص) اشاره نکرد؟؟
مگه الگوی ما غیر از شجاعت دلاوری نترسی حضرت علی (ع) و پیامبر عظیم شآن ماست؟
هان؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۰ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۹
3
6
بایک سطل آب اسراییل خفه میشود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۰
5
3
جم کنید بابا خوشتون اومده مارا چه به سیاست
امين
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۷ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۰
2
5
هيچ قلطي نميتونن بكنن
شهید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۵ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۰
2
4
بترس از ایران و از ترس بمیرید....
مسعود يعقوبي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۸ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۰
2
6
هيچ غلطي نميكنند
شیعه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۸ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۰
2
7
جنگ حق و باطل از هابیل و قابیل شروع شد وتا قیامت هم ادمه داره-مهم اینه ما اهل کوفه نباشیم واز اسلام عزیز دفاع کنیم.
محراب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۲ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۰
3
2
خدا آخر عاقبت هممونو بخیر بگذرونه
جنگ خوب نیست
در هر جنگی خسارت های زیادی وجود داره
...
محمد رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۰
2
3
باش بهش میگم
حمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۴ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۱
2
1
مطمئنا جنگی در کار نیس
اما بنظرم همین وضع خراب اقتصادی از صدتا جنگ بدتره
مردم رو خسته میکنه و اسراییل رو به هدفش میرسونه
مطمئنا ایران میتونه صدتای اسراییلو زمین بزنه
arash
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۷ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۱
4
1
به نظر من حمله کنه یه خورده بخندیم
ali
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۵ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۱
2
1
ما بايد اقدام پيشدستانه انجام بديم و يك بار براي هميشه اسراييل را از صحنه روزگار محو كنيم.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۵۲ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۵
خواب دیدی خیره
حسين
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۱
2
2
اين روي خصمانه هميشگيه اسراييل سر انجام منجر به جنگ ميشه اونوقته كه اگه پاشونو داخل اين خاك بزارن با كليد سر اسراييلي ميبرم.......يا زهرا
گلبرگ
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۱
2
4
مورچه چیه که کله پاچه اش باشه....... ای اسراییل در این امید باش تا صبح دولتت بدمد
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۸ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۱
3
3
ما منتظریم که یه غلطی بکند تالکه ننگ جهان رواز زمین بردایم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۹ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۱
2
3
لااقل ايكاش تصميم گيرندگانمون عاقلانه و پخته و در عين حال شجاع برخورد كنند ضمنا دوستان بدونند جنگ هوس و بچه بازي نيست خوفناكه ايكاش سر نگيره راستي چرا كشورهاي پيشرفته ساهاست كه ديگه نميجنگند ؟
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۱
2
4
ما منتظریم ببینیم چه غلطی میکنند.
مگر فرزندان خامنه ای کبیر مرده باشند که جرات جسارت کنند
الله اکبر خامنه ای رهبر
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۱
4
3
سلام
داره بلایی که سر عراق آمد سر ایران هم می آید .... هشیار باشید
بله حق با شماست
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۸ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۱
2
1
چرا همه نظر ها از صفحه کلید چند نفر داره در میاد؟
تنهای خاموش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۱
1
4
سلام به تمامی افراد این مرز و بوم و مسلمانان عزیز
همه حرف ها گفته شد فقط یک نکته بگم و اونم اینه که بزرگترین جنگی که ما حالا داریم جنگ اقتصادی است اگر ما هم سرباز دشمن در این زمینه باشیم مطمئن باشید که نظام سیاسی از داخل متزلزل شده و به تبع اون حمله نظامی در چند ماه اینده قطعی خواهد شد که در اون صورت مطمئنا ما از لحاظ اقتصادی و .. ضرر خواهیم کرد و نتیجه جنگ نیز خیلی هولناک و غیر قابل پیش بینی خواهد بود مخصوصا اگر جبهه غرب با هم متحد شوند و مخصوصا اگر کشور امریکا به جمع انان بپیوندد .
پس از شما ملت گرامی خواستارم که تمام تلاش خود را برای جلوگیری از ایجاد اوضاع نا بسامان اقتصادی به کار بگیرید
یک سرباز
رامین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۸ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۱
2
4
اي کساني که امروز در بستر راحت غنوده ايد آيا مي انديشيد که راحتي امروز شما مستلزم بردگي فردا مي باشد و فردا آزاد خواهند زيست که اگر از راحتي امروز صرف نظر کنند؟

" کوروش کبیر"
عاشق کشورم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۵ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۱
2
6
من 1 ایرانیم و شاید اختلافات و مشکلات داخلی ما رو اذیت کرده باشه.شاید من نماز نخونم و ادای اسلامی بودن در نیارم ولی هیچ وقت نمیذارم بیگانه ای چون اسراییل و امریکا وارد کشورم بشه شده باشه جونمو در این راه بدم.
pOoRIYa
|
United States
|
۲۳:۱۹ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۱
3
6
امریکا از اتم ریز تر میبینمت !
پنبه ای
|
Germany
|
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۱
7
3
من كه مي خوام برم تو صف نون
بعدش هم برم يارانه ام رو بگيرم
آبتین گودرزی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۲
3
4
اسرائیل و آمریکا فقط و فقط از تنگه ی هرمز میترسند از هیچ چیزِِِ دیگه ای ترسی ندارند
مصيب از شيراز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۹ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۲
2
5
بزار جنگ بشه ببين چه كسايي واسه دفاع جون ميدن غيرت ايراني جماعت سرامد تمام دنياست
نویده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۵ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۲
2
8
ای عاشقان اباعبدالله بایستی شهادت رادرآغوش گرفت.گونه هابایستی ازشوقش سرخ شودوضربان قلب تندتر بزند. سردارشهیدمهندس مهدی باکری
مجتبي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۳ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۲
3
5
ما بايد خودمان را براي جهاد در راه خدا اماده كنيم.اي دوستان اماده باشيد.
نا شناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۲ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۲
1
3
با این حرفها مشکلی حل نمیشه.فعلا هم که جنگ روانی افتاده بین مردم. نگران هستند باید مشکلات داخلی را حل کنیم
کریم کبوتر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۰ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۲
1
5
بیان ما منتظریم
ثریا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۱ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۲
1
2
راسته که همیشه در روز معین شده حمله می کنه؟
پاسخ ها
التای
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۸ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۳
مارو از مردن نترسونید مادر پی شهادتیم
اردشیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۴ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۲
6
3
... اگه دو تا نیروگاه برق ما رو بزنن نه نون داریم نه آب داریم و نه بنزین. آمریکا و اسرائیل و انگلیس و روسیه و کانادا و ترکیه و همه دنیا دشمن ما هستند و در این شکی نیست. اصلا آدم خوبه ما هستیم. قدرت دست اونهاس. انگار من بخوام با کاسپارف شطرنج بازی کنم و هی بلوف بزنم که می برمت ها .100 بار هم بازی کنم می بازم. ... با حرفهای قلمبه سلمبه که خارج از توان ماست( اگر آمریکا حمله کنه ال می کنم و بل) ایران را به سمت جنگ سوق ندهیم. ما مجبوریم با دنیای غرب تعامل کنیم. اقتصاد دنیا زنجیر وار به هم مرتبط است. ما نمی توانیم برای دنیا نسخه بپیچیم.
در بسیاری از شاخص های اجتماعی مانند اعتیاد، مسائل مالی، و.... مشکل داریم پس بهتره به فکر حل مشکلات داخلی باشیم...
مدیر پایگاه مخاطب گرامی، در شرایط فعلی مجبوریم که برخی مسائل را لحاظ کنیم از این که بخشی از مطلب را حذف کردیم و نقطه چین گذاشتیم پوزش می خواهیم اما قابل درک است که وحدت مردم و حفظ ایران عزیز ایجاب می کند که برخی مسائل در زمان خود حل شود وامروز به فکر راهکاری برای کاهش هزینه ها و خطرات باشیم و از کلماتی که به معنای تضعیف کسی یا نهادی باشد پرهیز کنیم....
مجید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۷ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۲
2
6
همه میگن اسرائیل اسمشه ولی پشت سره آن کل دنیا حمله میکنه. مگه ما تو 8سال دفاع مقدس با صدام داشتیم جنگ میکردیم بلکه با کل دنیا.الانم حاضریم فقط تو خط مرزی ایران .اسرائیل یک چاشنی بترکونه بعد باید اسرائیل و متحدانه غربی و عربی باید منتظره منهدم شدن کشورهاشون فقط در چند هفته فقط در چند هفته باشند.
نصرمن الله وفتح قریب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۲
3
6
درود برغیرت ایرانیتان عزیزان به این جملاتی که می گم خواهشا خوب دقت کنید رخ دادن1195نشانه از 1200نشانه ظهور تضمین کننده اینه که ما قطعا درعصر ظهور بسر میبریم فقط 5نشانه مونده ... اگه جنگ بشه جنگ بین 2کشور ایران واسراعیل نخواهد بود جنگ بین شرق وغرب اتفاق می افته واین یعنی یه جنگ تمام عیار اگه بخوایم از روی روایات حال کنونی رو توصیف کنیم قطعآ جنگی رخ خواهد داد که اگه شرایط حاکم به گونه ای باشه که جنگی رخ نده این دشمنان باز کاری می کنن که این امر حتمی بشه که البته تااخرین قطره خون خواهیم ایستاد من سعی کردم مطالب رو خیلی خلاصه وار بگم امیدوارم که متوجه اوضاع کنونی بشید یاعلی
الیاس
|
United Kingdom
|
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۲
2
6
تا الان نتونستن غلطی بکنن از این به بعد جواب بلند پروازیاشون ایستادگی و جسارت مردم ایران خواهد بود . به امید نابودی اسراییل و امریکا به دست غیرت مندان ایرانی.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۲
2
5
حالا واقعا قراره جنگ بشه
mozhgan
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۶ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۲
2
5
نه خانی بوده نه خانی رفته
یه بنده خدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۱ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۳
3
7
عزیز من اسراییل از بس از این جوک ها گفته دیگه بی مزه شده.بگین یه جک جدید بگه تا بخندیم.اسراییل که سهله بابا جون اسراییلم از این غلطا نمی کنه اگه ام بکنه گور خودشو با رفقای غربی اش با دست خودش کنده.ما که عشق شهادت داریم بیاد تا بالاخره یه خیری داشته باشه تا ماهم به ارزومون برسیم.درسته کسی منکر ادوات نظامی غرب نمیشه ولی هشت سال جنگ ودست خالی بودنمونو یادتون نره.که کل جهانو زدیم زمین.حالامکل ایران باغیرت امادس اوناییم که می ترسن اصلا جز ایرانی ها نیستن وما حسابشون نمیکنیم.ما قدرت ایمانو داریم که کل جهان نداره.ما بچه های مکتب حسین(ع)هستیم پس ترس مال ما نیست مال دشمنامونه.
ایرج
|
United States
|
۰۰:۳۳ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۳
2
6
چی میخواد پول نفت خام هسته ای اتمی لوله گاز پس دیگر چی میخواد هیچ غلطی نمیکند
اکرمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۳
2
6
جنگ یا علی ما مرد جنگیم
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۷ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۳
3
5
اگه اسراییل دوست داره محو بشه به ایران حمله کنه
مرگ براسراییل
اسدالله
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۹ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۳
1
2
جنگیدن حالا با هر کسی که تهدید کنه لازمه حالا حکومت ما چه اسلامی باشه یا نباشه فرقی نمیکنه ولی اول کمی تفکر . اصلا چرا باید جنگید ... یادمان باشه جنگ ما با عراق فرق داشت اون جنگ به خاطر آب و خاکمون و ناموسمون بود
علی محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۳
3
3
متاسفم برایشان هنوزمردم ایران رانشناخته اند
بی طرف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۴ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۳
2
3
مگه اسرائیل پادگان شیشه ای نیست
بهشت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۳
2
2
مرگ بر جنگ ...... بیایید به جای اینکه آرزوی ما نابودی اسرائیل یا آمریکا باشد، آرزوی نابودی فقر و دروغ باشد.
دولت کشورا با هم مشکل دارند، ولی تو جنگ اونایی که با هم مشکل دارند نمیجنگند، در واقع مردمی میجنگند که اصلا با هم مشکلی ندارند.
پاسخ ها
گمنام
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۲۲ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۰
مرگ بر جنگ
درود بر دفاع
عادل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۳ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۴
2
5
با اینکه ما اماده ایم ولی باز هم نباید دشمن را کوچک به حساب آوریم و هر روز بیشتر از دیروز خودمان را مسلح نماییم به امید روزی که اصلا جنگی در میان نباشد
فردین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۶ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۴
4
2
اسرائیل یک غده است والان پیشرفت کرده ما باید اراده مان قوی باشه البته اونا بلوف می زنن ولی اگه ماضعف نشان بدیم ممکنه راستی راستی حمله کنن البته شکست سختی خواهند خورد قرارباشه اسرائیل منفور برای ایران خط ونشون بکشه ماتاآخرین قطره خونمان از کشورمان دفاع خواهیم کرد ما مثل عراق وافغانستان وکشورهای ترسو وبی اصل ونسب نیستیم مادرطول تاریخ نشون داده ایم که باغیرت هستیم ومطمئنا الان ایران خیلی قوی شده و با حمله به ایران یابخشی از آن جواب سختی به آنها خواهیم داد
فردین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۴
2
3
شاید این یک سناریو باشه تادرجبهه دیگری علیه مابجنگن که البته دارن میجنگن ماهم خبر داریم وباید دراون جبهه ها بجنگیم جوانهای خوشفکر ودانشمند ایرانی باید وارد جنگ بشه نه با سرنیزه
فدایی آقا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۶ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۴
10
3
من مسلمانی از قبیله ی سلمانم نه از نسل کورش! هر کجای این کره ی خاکی باشم از دینم دفاع می کنم اگر هم با اسراییل می جنگم برای عشقم به اسلام است زیرا ملیت من اسلام اسه نه ایران! ایران رو هم دوست دارم چون مهد اسلام است نه به خاطر کورش و آریو برزنو اینجور کسا.اگر هم لازم بشه مثل سلمان برای اعتقادم این کشورو می بوسم میذارم کنار.ضمنا چیزی که ایرانو در جنگ پیروز کرد اسلام بود نه غیرت ایرانی!
پاسخ ها
کوروش
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۵۳ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۵
تو دیگه از همه چی ردی?! کسی که میگه من از نسل کوروش نیستم؛ فقط باید ...
مدیر پایگاه حرمت یکدیگر را حفظ کنیم. معلوم نیست که ما نیز کوروش و سایر بزرگان تاریخ را خوب بشناسیم....
سعید
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۵ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۷
تو اصلا می دونی کوروش کی بوده یا نه؟
می دونی یا نه!!!
بدبخت شده ...
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۲۷ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۴
2
3
اسم کشورمون رو بذاريم شعارستان چطوره؟ شما به فکر جنگ هستین یک عده سوء استفاده می کنن حقتونه. اگر کسی به کشور ما تجاوز کنه و خرابی های مختلف به بار بیاورد و یک عده با جنگ خودشون ارضا بشن خوبه؟ واسه خودم متأسفم که هموطن کسانی هستم که این طور فکر می کنند همينجا نظر بدید ج بدم.
پاسخ ها
گمنام
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۰
اشتباه شما همینجاست
ما به فکر جنگ نیستیم به فکر دفاع هستیم
دفاع از شما و خانواده شما
آخشاند
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۰۷ - ۱۳۹۱/۰۹/۳۰
شما میخوای جنگ بشه تا قهرمان بازی دراری. اگر اسرائیل کثافت حمله کرد مطمئن باش خودم نه تنها از خونوادم دفاع میکنم بلکه از دهها خونواده مثل خونواده محترم جنابعالی هم دفاع خواهم کرد. اما بیمار نیستم سری رو که درد نمیکنه چون شما دستمال ببندم.
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۰ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۴
2
1
بیان!!! فقط مواظب... باشن که چیزیش نشه!!!!
سیدسبحان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۴
1
3
محض اطلاعتون بگم اونایی که میگن مانمیجنگیم افرادواسه جنگ زیادی به شمانیازی نیست شما توخونه بخوابین باغیرت ها بعدشم تواین دورزمونه جنگ رودررونیست توهوابامشک وکنترل واینجورچیزامیجنگن
كوروش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۵ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۴
3
3
اولااسراييل مال اين حرفا نيست.دوما ماهنوز اين قدر بي غيرت نشديم كه به خاكو ناموسمون حمله كنه وما هيچ كاري نكنيم.سوما جانم فداي خاكو ناموسم.
ALI
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۴
1
1
D
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۳ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۴
3
5
الهم الرزقنی توفیق شهادت فی سبیلک.
پاسخ ها
گمنام
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۰
آمین
یونس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۴