آغاز بکار رسمی کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار فاوا
انتخاب داوود ادیب به عنوان رییس و فرامرز رستگار به عنوان دبیر کانون

اقتصادگردان - انتخاب هیئت مدیره تشکیل شد تا زمینه برای شکل‌گیری ساختار مدیریتی و حمایتی از ارتباط دانش و بازار این حوزه فراهم شود.
با حضور محمد حسین بهشتی، معاون نوآوری و تجاری‌سازی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری و عبدالرضا مجدالدین مدیرکل دفتر هماهنگی دانش، صنعت و بازار معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان، با انتخاب هیات مدیره و با اکثریت آراء ، داوود ادیب به عنوان رییس کانون،  اسماعیل ثنایی به عنوان نایب رییس، فرامرز رستگار  به عنوان دبیر و غلامرضا محمد خانی به عنوان خزانه دار انتخاب  شدند.
گفتنی است که مجمع عمومی کانون هماهنگی دانش ، صنعت و بازار فاوا پیش از این  با حضور معاون نو آوری و تجاری‌سازی معاونت علمی، مدیر کل دفتر هماهنگی دانش، صنعت و بازار معاونت علمی، در محل معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری برگزار شد و اعضای هیات مدیره و بازرسین کانون، انتخاب شدند.

در این رویداد داوود ادیب و اسماعیل ثنایی به عنوان اعضای اصلی و مسعود شنتیایی به عنوان عضو علی البدل منتخبین صنعت معرفی شدند.

همچنین فرامرز رستگار و برات قنبری به عنوان اعضای اصلی و مریم خیری به عنوان عضو علی البدل منتخبین بازار معرفی شدند. 

در بخش منتخبین دانشگاه، غلامرضا محمد خانی و نصرالله جهانگرد به عنوان اعضای اصلی و الهام فراهانی به عنوان عضو علی البدل شناخته شدند. همچنین حبیب الله اصغری عضو اصلی منتخب معاونت علمی، مرتضی مهدوی به عنوان بازرس اصلی و  سیروس رضایی به عنوان بازرس علی البدل معرفی شدند
از آن‌جا که کانون هماهنگی دانش ، صنعت و بازار فاوا در زمینه تصمیم‌سازی و جهت‌گیری قوانین، ضوابط و دستورالعمل‌های مختلف دستگاه‌های دولتی نقش مهم و موثری را ایفا خواهد کرد، مشارکت و هم‌فکری تمامی دست اندرکاران صنعت فاوا  در حوزه های مختلف دانشگاه ، صنعت و بازار می‌تواند تصویر روشن‌تر و واقعی‌تری از چالش‌ها و نیز راهکارها ارایه کند.
 موسسین و هیات مدیره کانون امیدوارند تا ذی‌نفعان و فعالان بخش‌های مختلف این حوزه ، که حائز دانش، سابقه و تجربه لازم جهت حضور در سطح تصمیمات راهبردی صنعت فاوا در کشور هستند، با عضویت در این نهاد و حضور فعالانه و اثربخش، کانون را در دستیابی به اهداف اساسی خود حمایت کنند.