:
كمينه:۱۷°
بیشینه:۲۶°
به‌روز شده در: ۰۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۰
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان چهارمحال وبختیاری از احداث دونیروگاه مولد مقیاس کوچک گاز سوز وصدور 11 موافقتنامه با بخش خصوصی برای احداث و راه‌اندازی مولدهای مقیاس کوچک در نقاط مختلف استان خبر داد.
کد خبر: ۹۹۰۶۹
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۳
اقتصاد گردان

اقتصادگردان- «مجید فرهزاد» اظهار کرد: به منظور اجرای سیاست‌های وزارت نیرو و اقتصاد مقاومتی، دو مولد مقیاس کوچک گازسوز با ظرفیت 8 مگاوات در شهرهای فرخشهر وبروجن با اعتباری بالغ بر 12 میلیارد تومان توسط بخش خصوصی احداث شده است که نیروگاه شهرک صنعتی بروجن به بهره برداری رسیده و نیروگاه فرخشهر در حال احداث و راه‌اندازی است.

وی کاهش تلفات انرژی الکتریکی، افزایش امنیت شبکه، کاهش عوارض زیست محیطی و صرفه‌جویی در مصرف برق، رفع افت ولتاژ، حمایت از سرمایه‌گذاران در زمینه تولید پراکنده و ایجاد اشتغال را از مزیت‌های احداث نیروگاه‌های مقیاس کوچک برشمرد.

فرهزاد با اشاره به وجود زیرساخت‌های مناسب برای راه‌اندازی نیروگاه‌های تولید پراکنده در استان، خاطرنشان کرد: 11 موافقت‌نامه دیگر برای احداث نیروگاهای مولد مقیاس کوچک در نقاط مختلف استان با ظرفیت‌های مختلف صادر شده که با سرمایه بخش خصوصی روند احداث آن در دست اقدام است.

نام:
ایمیل:
* نظر: