:
كمينه:۱۶°
بیشینه:۲۸°
به‌روز شده در: ۰۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۱
2 تا 4 آبان 96
سومین نمایشگاه تراکنش ایران (ITE 2017)، با 3 سمینار،3 نشست تخصصی و 3 کارگاه آموزشی 2 تا 4 آبان میزبان علاقه مندان حوزه صنایع مالی و بانکی خواهد بود.
کد خبر: ۹۸۹۶۰
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۰
اقتصاد گردان -  نمایشگاه تراکنش ایران (Iran Transaction Exhibition)، با شعار، "نبض کسب و کار در تراکنش می زند"، يك نمایشگاه تخصصی بین‌المللی در زمینه فناوری اطلاعات صنایع مالی و بانکی است. نمایشگاه تراکنش ایران در سال های 95 و 96 با موفقیت برگزار شد و توانست فعالان این عرصه را دور هم جمع کند.


در رویداد 2017 ITE، بانک‌ها، مؤسسات مالی و اعتباری، شرکت‌های پرداخت (PSPها)، تولید‌کنندگان سخت‌افزار و نرم‌افزار در صنعت بانک‌داری و پرداخت، شرکت‌های خارجی فعال در عرصه فناوری اطلاعات صنایع مالی‌، سازمان‌های ارائه‌دهنده خدمات فناوری اطلاعات همگانی‌، ارائه‌دهندگان خدمات و راه‌کارهای پرداخت الکترونیک و شرکت‌های تازه کار و صاحبان ایده‌های نوین در حوزه صنایع مالی و بانکی حضور دارند.
نمایشگاه تراکنش ایران (ITE 2017) با 3 سمینار با عناوین «تحول بانکی»، «پرداخت همراه» و «فناوری های مالی»؛ 3 نشست تخصصی با عناوین «استانداردهای جهانی بانکداری»، «تحولات فرآیند های بانکی» و «فناوری های نوین بانکی» و 3 کارگاه آموزشی با عناوین «اینترنت اشیاء»، «داده های عظیم» و «بلاک چین»  به همراه 40 کارگاه معرفی محصول برای مخاطبان این حوزه برگزار خواهد شد. 
همزمان با این نمایشگاه، جشنواره بزرگ «فین تک ایران» با حضور شرکت های استارت آپی، مراکز شتاب دهنده و سرمایه گذاران خطرپذیر، برپا خواهد شد. 
همچنین پیش بینی می شود 90 سخنران از فعالان حوزه بانکداری الکترونیک، در نمایشگاه حضور داشته باشند و به تبادل اطلاعات با مخاطبان علاقه مند در این حوزه بپردازند. 
با توجه به سند چشم انداز 1404 و با راهبرد "ایران را مرکز ثقل فناوران صنایع مالی و بانکی منطقه خواهیم کرد" و با رویکرد "توسعه کسب و کارهای بخش حقوقی در حوزه فناوری های نوین صنایع مالی و بانکی"، 2 تا 4 آبانماه در مجتمع نمایشگاهی شهر (بوستان گفت وگو) در تهران برگزار می شود.


نام:
ایمیل:
* نظر: