:
كمينه:۲۷°
بیشینه:۴۱°
به‌روز شده در: ۲۵ تير ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۲
شرکت آسان پرداخت پرشین با اخذ مجوز افزایش سرمایه 100 درصدی از سازمان بورس به مجمع فوق العاده وارد می شود.
کد خبر: ۹۷۰۰۱
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۷
اقتصادگردان- شرکت های بورسی و فرابورسی تاپیکو و آپ با ۳ شرکت دیگر برای افزایش سرمایه ۱۵۰،۳۲،۱۰۰،۸۷ و ۴۸ درصدی از سازمان بورس مجوز دریافت کردند.

بر اساس این خبر، شرکت آسان پرداخت پرشین که با سرمایه ۱۰۰ میلیارد تومانی در بازار دوم معاملات بورس وجود دارد با اخذ مجوز افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی از سازمان بورس سرمایه فعلی را به ۲۰۰ میلیارد تومان می رساند.

تامین مالی آپ از محل جذاب سود انباشته و به منظور تحقق طرح توسعه پایانه فروشگاهی انجام می شود.  همچنین سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین (تاپیکو) مجوز افزایش سرمایه ۸۷ درصدی را از سازمان بورس گرفت تا ۳.۸ هزار میلیارد تومان به سرمایه فعلی اضافه کند.

این شرکت با سرمایه ۴.۳ هزار میلیارد تومانی در بورس فعالیت می کند و با افزایش به سرمایه ۸.۱۵ هزار میلیارد تومانی می رسد.  باغمیشه هم با سرمایه ۱۰۰ میلیارد تومانی در بازار عادی معاملات فرابورس مجوز افزایش سرمایه ۳۲ درصدی را از سازمان بورس اخذ کرد. تامین مالی ۳۲ میلیارد تومانی "ثباغ" از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی و با هدف اصلاح ساختار مالی انجام می شود.

به گزارش جامعه خبر، شرکت گلتاش هم با سرمایه ۲۰ میلیارد تومانی و اخذ مجوز افزایش سرمایه ۱۵۰ درصدی سرمایه فعلی را می تواند به ۵۰ میلیارد تومان برساند.  شرکت توریستی و رفاهی آبادگران کیش هم با سرمایه ۴.۳۲ میلیارد تومانی در فرابورس مجوز افزایش سرمایه ۴۸ درصدی معادل ۲.۰۸ میلیارد تومان را اخذ کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر: