:
كمينه:۳°
بیشینه:۱۲°
به‌روز شده در: ۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۳
نمایشگاه تراکنش ایران بعنوان بزرگترین و تخصصی‌ترین نمایشگاه بین‌المللی ایران در حوزه صنعت بانکداری و پرداخت، امسال هم مانند ادوار گذشته میزبان کارآفرینان و استارت‌آپ‌های فین‌تک خواهد بود.
کد خبر: ۹۴۸۵۱
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۲

اقتصادگرداناستارت‌آپ‌های فین‌تکی در نمایشگاه تراکنش ایران فرصت بزرگی برای ارتباطات مؤثر با افراد و شرکت‌های صاحب‌نام در حوزه بانکداری و مالی داخلی و خارجی خواهند داشت و از فرصت ارائه ایده و استارت‌آپ خود، در قالب جشنواره استارت‌آپی ITE با حضور داوران و سرمایه‌گذران بهره خواهند برد.
 
به دلیل محدودیت فضایی تنها 20 استارتاپ فرصت دریافت غرفه و حضور در نمایشگاه را خواهند داشت.
 
آخرین مهلت ثبت‌نام از استارت‌آپ‌ها انتهای شهریور ماه می‌باشد و اسامی استارتا‌پ‌های برگزیده برای دریافت غرفه، هفته اول مهرماه اعلام خواهد شد. بدیهی است به دلیل محدودیت، اولویت با کسانی است که زودتر مراحل ثبت نام خود را تکمیل و فرایند حضور استارت‌آپ خود را قطعی کرده باشند.
 
استارت‌آپ‌های علاقه‌مند به حضور در نمایشگاه بین‌المللی تراکنش ایران (ITE 2017) با مراجعه به  بخش استارت ‌آپ های سایت  www.itefaba.com، می توانند با تکمیل فرم‌های مربوطه در این رویداد ثبت‌نام نمایند.
 
علاقه‌مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق آدرس ایمیل startup@itefaba.com با بخش استارت‌آپ نمایشگاه تراکنش ایران در ارتباط باشند.
 
مدیریت نمایشگاه تراکنش ایران
 
 

     

وب سایت نمایشگاه تراکنش ایران : www.itefaba.com

نام:
ایمیل:
* نظر: