:
كمينه:۱۶°
بیشینه:۳۱°
به‌روز شده در: ۰۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۸
عضو شورای اسلامی شهر تهران از برخی اظهارات اعضای این شورا در ماه‌های پایانی فعالیت چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران انتقاد کرد.
کد خبر: ۹۳۳۱۰
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۱:۳۲
اقتصاد گردان

اقتصادگردان- اسماعیل دوستی عضو شورای اسلامی شهر تهران ضمن تذکری در جلسه امروز این شورا گفت: با توجه به اینکه کمتر از دو ماه تا پایان شورای چهارم فرصت باقی مانده است از مدیران شهرداری خواستارم که به صورت شفاف به سوالات اعضای شورا پاسخ داده شود.

وی همچنین در انتقاد به برخی اظهارنظرها توسط اعضای شورای شهر تهران نیز گفت: توصیه دوم بنده به همکاران در شورای شهر این است که سطح مطالب مطرح شده مطابق سه سال و نیم گذشته باشد. برخی اعضا حتی 10 سال است که اینجا در شورا حضور دارند و در سالهای قبل مواردی را نگفتند. اما حالا و در اواخر شورا مباحث جدید را مطرح می‌کنند که یکی از حقوق‌های 10 میلیونی می‌گوید و دیگری از 5 هزار استخدام در شهرداری صحبت می‌کند. چرا در سالهای قبل این مطالب را نگفتید. پیام منفی ندهید و مردم را نگران نکنید.

عضو شورای اسلامی شهر تهران  در ادامه تأکید کرد: همه باید براساس واقعیت صحبت کنیم و شهرداری هم پاسخگو باشد تا به خوبی بتوانیم شورای شهر را به دوره جدید این شورا تحویل دهیم.


نام:
ایمیل:
* نظر: