:
كمينه:۲°
بیشینه:۱۵°
به‌روز شده در: ۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۶
گروه صنعتي ايران خودرو در آستانه فرارسيدن فصل تابستان و همزمان با ولادت امام حسن مجتبي (ع) محصولات خود را به صورت نقدي و اعتباري به فروش مي رساند. اين جشنواره از 20 خرداد آغاز و تا پايان اين ماه و يا زمان تكميل ظرفيت ادامه دارد.
کد خبر: ۹۲۹۲۴
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۲
اقتصاد گردان - در جشنواره تابستاني ايران خودرو، خريد نقدي محصولات پژو پارس، خانواده پژو 405 در دو نوع بنزيني و دوگانه سوز، پژو 206 تيپ 5 و تيپ 2 و 206 صندوقدار، خانواده سمند،‌ رانا، دنا، تندر پيكاپ و دنا با اختصاص سود مشاركت مقطوع براي برخي از آنان به مشتريان پيشنهاد شده است.


محصولات SUV ايران خودرو شامل سوزوكي گراندويتارا فيس ليفت اتوماتيك، هايماS7 توربوشارژ اتوماتيك و هايماS7 اتوماتيك 2000نيز در سبد فروش تابستاني ايران خودرو قرار دارند. اين خودروها به صورت نقدي و اعتباري به مشتريان عرضه شده است. هايماS7 تورباشارژ اتوماتيك با تخفيف 4ميليون توماني و سوزوكي گراندويتارا اتوماتيك با تخفيف 7 ميليون توماني در خريد نقدي عرضه شده است.

در روش فروش اعتباري اين محصولات نيز مشتريان مي توانند پس از پرداخت مبلغ اوليه،‌ مابقي وجه خودرو را در بازه زماني يك تا سه سال پرداخت كنند.

همچنين گروه صنعتي ايران خودرو محصولات پژو پارس، خانواده پژو 405 در دو نوع بنزيني و دوگانه سوز، خانواده پژو 206 هاچ بك و صندوقدار، خانواده سمند، تندر پيكاپ، رانا و دنا را به صورت اعتباري و با اختصاص تسهيلات مدت دار به متقاضيان عرضه كرده است.

در روش فروش اعتباري، مشتريان مي توانند پس از انتخاب محصول و پرداخت مبلغ اوليه، مابه التفاوت آن را در بازه زماني 12 تا 24 ماه به انتخاب خود پرداخت كنند. سود تسهيلات پرداختي 20 تا 22 درصد پيش بيني شده است.

متقاضيان مي توانند با مراجعه به سايت اينترنتي فروش ايران خودرو به نشاني www.ikco.iranecar.comو يا مراجعه به نمايندگي هاي مجاز گروه صنعتي ايران خودرو در سراسر كشور از مزاياي طرح فروش تابستاني ايران خودرو بهره مند شوند. 
نام:
ایمیل:
* نظر: