:
كمينه:۶°
بیشینه:۱۵°
به‌روز شده در: ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۶
15 تا 18 دي 95 برگزار شد
کسانی که از این نمایشگاه دیدن کرده اند با دیدن لباس ها و رنگ ها، رقص و پایکوبی، فرهنگ ها و افراد مختلف از اقوام و زبان ها، طیف گسترده غذاها و پخت نان و غذا با طعم های مختلف، انواع شیرینی جات و ترشی جات، شاد و سرزنده نمایشگاه را ترک كردند.
کد خبر: ۸۵۱۳۸
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۶

اقتصاد گردان - دومین نمایشگاه توانمندی های روستاییان و عشایر از چهارشنبه 15 دی تا 18 دی 95 برگزار  و محیطی شاد و صمیمی و خاطره انگیز از روستاها و عشایر نقاط مختلف کشور را در تهران بوجود آوردتا بیش از 10 میلیون پایتخت نشین، در کنار ترافیک و آلودگی و شلوغی زندگی شهری و ساختمان های بلند و خیابان های شلوغ،  بتوانند حس نوستالژیک و تجدید خاطرات گذشته را به یاد آوردند و باور کنند که گوشه و کنار ایران بسیار دیدنی است و از صنایع غذایی و پوشاک گرفته تا زبان و لهجه و آداب و رسوم و لباس های زیبا و رنگارنگ، حرف های بسیار دارد. 


 از استان های جنوبی بوشهر و هرمزگان تا شمالی گیلان و مازندران ، از شرق بلوچستان و خراسان تا غرب کرمانشاه و آذربایجان، از بویراحمد و لرستان تا تهران و اصفهان و کرمان و.... طیفی گسترده از فرهنگ، غذاها، محصولات، لباس ها، رنگ ها و اخلاق ها، چهره های صمیمی و خون گرم، مصمم و صاحب ذوق و هنر را در این نمایشگاه گرد هم آورد.

عکس ها: منا یکدانه، سهیل رحمانی خانقاهي

نام:
ایمیل:
* نظر: