:
كمينه:۱۳°
بیشینه:۲۳°
به‌روز شده در: ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۰
رئیس دانشکده اقتصادی سینرجی روسیه گفت: اولین همایش بین المللی کارآفرینی کسب و کار و فروش در ایران ۲ اسفند ماه در برج میلاد تهران برگزارمی شود.
کد خبر: ۸۴۴۳۶
تاریخ انتشار: ۰۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۸

خبراقتصادی - گریگوری آوتوف، رئیس دانشکده کسب و کار سینرجی روسیه امروز در نشست خبری با اشاره به برگزاری اولین همایش بین المللی کسب و کار حرفه‌ای و فروش در ایران، اظهار داشت: ما هر ماهه ۲۵۰۰ نفر از افراد را به منظور گسترش کارآفرینی و توسعه اقتصاد روسیه آموزش می‌دهیمو در این راستا در ماه نوامبر بزرگ‌ترین همایش کسب و کار با حضور ۶۲۰۰ نفر در روسیه برگزار شد که در کتاب رکودهای گینس نیز به ثبت رسید.

به گزارش ایسنا،آوتوف تصریح کرد: این همایش امسال در ۵ کشور مختلف مالزی، تایلند، ایالات متحده آمریکا و ایران و انگلستان برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه ایران مهم‌ترین کشور به لحاظ کسب و کار در خاورمیانه است خاطر نشان کرد: به اعتقاد ما باید همه کارآفرینان خاورمیانه در تهران جمع شوند.

رئیس دانشکده کسب و کار سینرجی روسیه افزود: در همایش ایران سخنرانانی از کشورهای استرالیا، ایران، ایرلند و روسیه سخنرانی خواهند داشت.

وی گفت: این روش جدید آموزشی برای کسب و کار در روسیه است که در ایران نیز اجرایی خواهد شد.

آوتوف مشکل کسب و کار در ایران را همانند روسیه عنوان کرد و گفت: مدل کسب و کار در ایران شبیه روسیه است تنها با یک وقفه چند ساله، اما مسئله این است که ایران امروز در وضعیت ۲۰ سال پیش روسیه قرار دارد و مشکل اصلی در ایران تنها نبود فرهنگ کارآفرینی است.

وی ادامه داد: در روسیه فارغ التحصیلان رشته های کسب و کار بسیار علاقمندند تا در بخش گمرک این کشور قبول شوند و کمتر از ۳ درصد جمعیت روسیه به کسب و کارهای خرد علاقمندند اما ما مطمئنیم که اگر حدود هزار نفر را آموزش دهیم، تولید ناخالص داخلی افزایش خواهد یافت.

همچنین در این نشست یحیی علوی، دبیر اجرای همایش بین المللی کارآفرینی کسب و کار حرفه ای و فروش گفت: تاکنون همایش‌های گوناگونی در حوزه بازاریابی و فروش در تهران برگزار شده اما سخن همه این اساتید که در همایش‌های گذشته شرکت داشتند بارها تکرار شده‌اند و حرف جدیدی برای گفتن ندارند و بعضا از کتاب‌های ۲۰ سال پیش خود برای تدریس استفاده می کنند.

وی ادامه داد: در این راستا تصمیم بر آن شد تا افرادی را برای همایش بین المللی کارآفرینی دعوت کنیم که افراد صاحب نام و مهمی باشند و حرف جدیدی برای ایران داشته باشند.

وی گفت: در این همایش ۱۰۰ تن از کارآفرینان برجسته از کشور روسیه شرکت خواهند کرد و ثبت نام و برگزاری این همایش به صورت آنلاین خواهد بود.
نام:
ایمیل:
* نظر: