:
كمينه:۹.۷۹°
بیشینه:۱۳.۹۹°
به‌روز شده در: ۰۵ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۸:۱۴
مدیر امور بین الملل بانک توسعه تعاون از گسترش فعالیت دوایر ارزی بانک در سطح استانها خبر داد.
کد خبر: ۲۰۰۱۲۲
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۷
اقتصادگردان- فرشید طهمورثی مدیر امور بین الملل بانک توسعه تعاون در جلسه مدیریت شعب استان کرمان اظهار داشت: ساماندهی و راهبری فعالیت ارزی واحدهای فعال در سطح کشور طی دوره های اخیر انجام پذیرفته است.
وی افزود: استان کرمان به لحاظ حجم تبادلات بازرگانی و ارتباطات اقتصادی بین المللی در سطح کشور از موقعیت ویژه ای برخوردار بوده است و توسعه آموزش ها در استان و ایجاد ساختار برای گسترش فعالیت ارزی در استان حائز اهمیت است.
مدیر امور بین الملل بانک توسعه تعاون گفت: مناطق جغرافیایی که به لحاظ حضور تعاونگران و کارآفرینان و جامعه هدف بانک واجد مزیت برای گسترش خدمات ارزی هستند در اولویت برنامه های امور بین الملل بانک قرار دارند.
طهمورثی تاکید کرد: فعالیت ارزی از راهبردی ترین بخش هایی است که سیستم بانکی کشور در تلاش برای ایجاد مزیت رقابتی است و بانک هایی که خدمات ارزی را به نحو مناسبی به متقاضیان عرضه می کنند شانس بیشتری برای تعامل با مشتریان موفق و صادر کنندگان و فعالین بازرگانی خواهند داشت.
وی خاطر نشان کرد: شناسایی مشتریان و متقاضیان ارزی حائز اهمیت است و دستور العمل ارائه شده از سوی بانک توسعه تعاون برای شناخت و ارتباط موثر با مشتریان ارزی اقدامی ممتاز و سرآمد در سیستم بانکی کشور بوده است.
طهمورثی گفت: در حال حاضر 16 دایره ارزی در ده استان کشور نسبت به ارائه خدمات اقدام می کنند و تا پایان سال تعداد دوایر به 20 دایره در 14 استان افزایش می یابد.
وی افزود: ارائه خدمات با کیفیت مناسب و رعایت اقدامات احتیاطی ابلاغی از سوی سازمانهای ناظر و بانک مرکزی سرلوحه اقدامات و تدابیر بانک توسعه تعاون در حوزه ارزی بوده است.
در این جلسه عباس ایارده رییس اداره کل خارجه بانک توسعه تعاون و غلامرضا کافی زاده مدیر شعب استان کرمان نیز مطالبی را ارائه نمودند.
در ادامه فرشید طهمورثی مدیر امور بین الملل بانک توسعه تعاون با حضور در شعبه مرکزی و گفتگو با همکاران از جدیدترین وضعیت شعبه و استان برای گسترش فعالیت های ارزی اطلاع یافت.
نام:
ایمیل:
* نظر: