:
كمينه:۸.۷۹°
بیشینه:۱۰.۹۹°
به‌روز شده در: ۰۴ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۱:۴۱
«بهزاد شمس‌الدینی» مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان فارس از انعقاد تفاهمنامه همکاری با اداره کل امور مالیاتی استان فارس و ارائه خدمت به کارکنان این دستگاه خبر داد.
کد خبر: ۱۹۹۷۲۵
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۴
اقتصادگردان- به گزارش روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، «بهزاد شمس‌الدینی» مدیر شعب بانک در استان فارس خبر داد: در راستای سیاست‌های اعتباری بانک و افزایش بهره‌مندی اقشار مختلف جامعه از طرح‌های مختلف بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، کارکنان اداره کل امور مالیاتی استان می‌توانند از خدمات و طرح‌های مختلف بانک استفاده کنند.
وی گفت: در راستای صرفه‌جویی در زمان و هزینه مشتریان، همه خدمات بانک به‌صورت غیرحضوری و بدون مراجعه کارکنان از طریق پیشخوان مجازی انجام خواهد شد.
«محسن مسعودی» معاون توسعه و منابع مدیریت اداره کل امور مالیاتی استان فارس نیز در دیدار با شمس‌الدینی، عنوان کرد: تنوع طرح‌ها و خدمات بانک قرض‌الحسنه مهر ایران موجب خواهد شد کارکنان این مجموعه بدون دغدغه از همه خدمات استفاده کنند.
وی اذعان داشت: برای تأمین رفاه کارکنان اداره کل مالیاتی استان به دنبال طرح‌های مختلفی بودیم که با حمایت‌های بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و با توجه به انتقال حساب حقوق کارکنان اداره کل مالیاتی به این بانک، دستیابی به این هدف امکان‌پذیر شده است.
در پایان جلسه تفاهمنامه همکاری به امضای مدیران ۲ مجموعه رسید.
نام:
ایمیل:
* نظر: