:
كمينه:۷.۶۲°
بیشینه:۷.۹۹°
به‌روز شده در: ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۱
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس خبر داد:
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از انتخاب اعضای هیات رئیسه تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی در زمان دولت یازدهم و دوازدهم خبر داد.
کد خبر: ۱۹۷۲۷۶
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۲

اقتصادگردان- مالک‌ شریعتی ضمن تشریح جلسه امروز کمیسیون انرژی مجلس بیان کرد: انتخاب اعضای هیات رئیسه هیات تحقیق و تفحص از وزارت نیرو دولت‌های یازدهم و دوازدهم درخصوص توسعه ظرفیت‌های نیروگاهی کشور و انتخاب اعضای هیات رئیسه هیات تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران در دولت‌های یازدهم و دوازدهم در دستور کار جلسه امروز کمیسیون انرژی قرار داشت.

وی در ادامه اظهار کرد: بر اساس رای اعضای کمیسیون  مصطفی نخعی به عنوان رئیس، مجید ناصری نژاد و محمدعلی محسنی بندپی به عنوان نواب رئیس و فرهاد طهماسبی به‌عنوان دبیر هیات تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران در دولت‌های یازدهم و دوازدهم انتخاب شدند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همچنین علیرضا ورناصری به‌عنوان رئیس، پرویز محمدنژاد و موسی احمدی به عنوان نواب رئیس و ابراهیم متینیان به عنوان دبیر هیات تحقیق و تفحص از وزارت نیرو در دولت‌های یازدهم و دوازدهم با رای اعضای کمیسیون انتخاب شدند.

نام:
ایمیل:
* نظر: