:
كمينه:۱۴.۸۴°
بیشینه:۱۵.۷۹°
به‌روز شده در: ۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۷
آیا حقوق قانونی صدها پزشک متخصص و کادر درمان در پی انجام معاملات خاص ناشی ازفروش یک بیمارستان بخش خصوصی در شمال شهر تهران ضایع خواهد شد؟!
کد خبر: ۱۹۵۸۴۱
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۶

آیا یک هزار پزشک حاذق و کادر درمانی یکی از بزرگترین بیمارستان های فوق تخصصی مشهور بخش خصوصی تهران بر اثر مشکلات ناشی از کلاهبرداری ناچار به ترک وطن و مهاجرت اجباری خواهند شد ؟!
گزارش خبرنگار ما تاکید می کند: آیا مراجع ذیربط در نظام مقدس جمهوری اسلامی نسبت به تظلم خواهی واعاده حقوق این همه پزشک متخصص و کادر درمان زحمتکش ورود کرده و نسبت به رهایی آنها از  تراژدی  که در اثر یک دادوستد مخفیانه از پیش طراحی شده به آنها تحمیل شده، نجات خواهند داد؟
ماجرا از آنجایی آغاز شد که ساختمان یکی از معروف ترین بیمارستان های خصوصی فوق تخصصی شمال شهر تهران در پی یک قرارداد همکاری مخفیانه بدون اطلاع سهامداران اصلی یعنی پزشکان   سهامدارو کادر درمان زحمتکش به یک سازمان واگذار می شود و آنها را که شبانه روز دغدغه ایی جز رسیدگی به درمان بیماران ندارند را در نهایت ناباوری با واقعیت تلخ این معامله بی رحمانه و مشکلات ناشی از آن روبرو می کند، معامله ای که پر از ابهام و نکات قابل توجه است.
بر اساس این گزارش، سهام این بیمارستان بتدریج از سال 13۸۱ به تعداد زیادی از پزشکانی که بعضا همه سرمایه خود را برای خرید این سهم به امید داشتن مکانی برای کار و خدمت رسانی هزینه می کنند  واگذار می شود ولی چند سال بعد متوجه میشوند که نه تنها چند برابر سهام شرکت به یک سازمان واگذار شده بلکه ملک و ساختمان بیمارستان و حتی تجهیزات پزشکی آن هم مخفیانه واگذار شده است یعنی آش با جاش.
این گزارش می‌افزاید: سوالات و ابهامات بسیار فراوانی در مسیر انجام این معامله وجود داشته است و از همه مهمتر بی اطلاعی سهامداران از انعقاد قرارداد فروش در یک سکوت کامل چند ساله. 
  امید است مسئولان و دلسوزان نظام با تدبیر و درایت مثال‌زدنی خود هر چه زودتر وارد عرصه شده و شرایط را برای تثبیت حقوق قانونی، شرعی و انسانی این پزشکان و کادر درمانی زحمتکش که سودایی جز خدمت و تضمین سلامت مردم ندارند را مهیا سازند و امکان ادامه اشتغال این افراد که با خانواده هایشان بیش از چند هزار نفر هستند را فراهم نمایند.  
چرا که خروج این بیمارستان و این همه پزشک و کادر درمانی ازشبکه درمان کشور هرگز قابل درک، پذیرش وبخشش نخواهد بود.
نام:
ایمیل:
* نظر: