:
كمينه:۳۰.۹۹°
بیشینه:۳۱.۷۹°
به‌روز شده در: ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۰
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان خبر داد
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان از پیگیری برای ایجاد استراحتگاه برای رانندگان در بندر امام خمینی (ره) به منظور بهبود شرایط حمل کالای اساسی از این بندر خبر داد.
کد خبر: ۱۹۴۰۲۶
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۲

اقتصادگردان- محمد جولانژاد با اشاره به اهمیت حمل کالای اساسی از بندر امام خمینی (ره) اظهار کرد: ایجاد استراحتگاه در بندر امام خمینی(ره) برای رانندگان از سوی این اداره کل پیگیری می‌شود.

وی افزود: اهمیت و حساسیت حمل و نقل کالا و تشکل‌های صنفی بر کسی پوشیده نیست چرا که حمل و نقل کالا موجب توسعه اقتصاد ملی می‌شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان گفت: حمل و نقل کالا به ویژه حمل کالای اساسی از بندر امام خمینی، زمینه ساز توسعه اقتصادی در بخش‌های مرتبط با حوزه حمل و نقل و دیگر بخش‌های کشور می‌شود و به همین دلیل حل مشکلات صنف حمل و نقل کالا اثربخشی قابل توجهی را به دنبال دارد.

جولانژاد بیان اینکه ایجاد استراحتگاه در بندر امام خمینی(ره) برای رانندگان از سوی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای پیگیری خواهد شد، گفت: تامین زیرساخت‌ها در پایانه بندر امام خمینی(ره) بر عهده اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای است و تاکنون فعالیت‌های خوبی در پایانه بندر امام (ره) انجام شده است.

وی ادامه داد: امیدواریم مشکلات موجود در بندر امام خمینی به زودی مرتفع و رفاه و آسایش رانندگان و به تبع آن شرکت‌های حمل و نقل تامین شود تا شاهد افزایش استقبال رانندگان برای حضور در این بندر و تسریع حمل کالا از این بندر به مقاصد مورد نظر باشیم.

نام:
ایمیل:
* نظر: