:
كمينه:۳۱.۵۱°
بیشینه:۳۱.۹۹°
به‌روز شده در: ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۰
موسوی لارگانی:
یک عضو فراکسیون ورزش مجلس گفت: وزیر ورزش باید از برخورد معاونش با رئیس فدراسیون کشتی عذرخواهی کند و با حضور در این فدراسیون فعالیت‌های آنها را از نزدیک دیده و بودجه‌های مربوط به آن را اختصاص دهد.
کد خبر: ۱۹۳۸۹۰
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۷
اقتصادگردان- سید ناصر موسوی لارگانی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه ) در تذکری به هیات رییسه گفت: هیات رییسه برای عمل به آیین نامه قسم خورده‌ است پس در کدام تبصره آمده که استیضاح وزیر صمت از دستور خارج شود آن هم به بهانه اینکه در دستورکار دولت لایحه ایجاد وزارت بازرگانی است ؟ دولت قبل سه بار لایحه احیای وزارت بازرگانی را به مجلس داد اما تصویب نشد؛ از کجا معلوم که لایحه این دولت در مجلس تصویب شود؟

وی اضافه کرد: با توجه به ارجاع تقاضای استیضاح به کمیسیون صنایع و معادن، یا باید نمایندگان استیضاح کننده قانع می‌شدند و یا در صحن علنی اعلام وصول می‌شد؛ مجلس باید طبق آیین‌نامه اداره شود که این رفتار هیات رییسه چیزی جز تضعیف مجلس را به دنبال ندارد.

رییس مجمع نمایندگان استان اصفهان در تذکر دیگری به رئیس جمهور بیان کرد: بودجه‌های در نظر گرفته شده به صورت عادلانه تقسیم نشده و برخی شهرها نادیده گرفته شده و یا کم بوده که لازم است به معاون اجرایی خود و استاندار دستور تجدیدنظر و رعایت عدالت بدهید.

موسوی لارگانی همچنین در تذکری به وزیر ورزش گفت:  کشتی ورزش اول کشور بوده و همه آن را به نام ایران می‌شناسند و بیشترین مدال‌های جهانی و المپیک را کسب کرده است. وزیر ورزش باید از برخورد معاون خود با رئیس فدراسیون کشتی عذرخواهی کند و با حضور در این فدراسیون فعالیت‌های آنها را از نزدیک دیده و بودجه‌های مربوط به آن را اختصاص دهد.

وی در پایان در تذکری به وزیر جهاد کشاورزی گفت: کمر مردم زیر بار تورم شکسته که یکی از آنها مشکلاتی است که در این حوزه به وجود آمده است هر که هرگونه بخواهد در حق مردم اجحاف می‌کند.

نام:
ایمیل:
* نظر: