:
كمينه:۳۱.۵۱°
بیشینه:۳۱.۹۹°
به‌روز شده در: ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۲
عضو هیأت مدیره بانك صنعت و معدن:
حسين عسكري اعلام داشت: ميزان گشايش اعتبارات اسنادي ريالي در بانك صنعت و معدن در پايان 9 ماهه سال جاري نسبت به مدت مشابه سال گذشته 186 درصد افزايش يافته است.
کد خبر: ۱۸۶۸۳۲
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۲
اقتصادگردان- به گزارش پايگاه اطلاع رساني بانك صنعت و معدن، عسكري ضمن بيان مطلب فوق افزود: ميزان گشايش اعتبارات اسنادي ريالي توسط اين بانك در 9 ماهه نخست سال 1400 به بيش از 132 هزار ميليارد ريال رسيده است.
عضو هيأت مديره اين بانك اظهار داشت: ميزان گشايش اعتبارات اسنادي ريالي در مدت مشابه سال گذشته 46 هزار ميليارد ريال و در 12 ماهه سال پيش 65 هزار ميليارد ريال بوده است.
وي اظهار داشت: در تمامي معاملات، دو طرف معامله در قراردادهاي خرید و فروش کالا به دنبال آن هستند که در مقابل تحویل کالا، ارائه سرویس و خدمات و یا دریافت وجه آن تضمین مالی و اعتباری کافی در دست داشته باشند كه روش اعتبارات اسنادی اين مهم را محقق مي سازد و درجاتي از امنيت و كاهش ريسك را پديد مي آورد.
اين مدير ارشد بانكي تصريح كرد: كمبود نقدينگي بنگاه هاي توليدي براي تامين مواد اوليه و تجهيزات مورد نياز، معضلي است كه از طريق گشايش اعتبارات اسنادي ريالي مي تواند تا حدودي مرتفع گردد و بانك صنعت و معدن در تمامي نقاط كشور آمادگي دارد تا با ارايه اين خدمت به ياري صنعتگران و معدنكاران بشتابد.
نام:
ایمیل:
* نظر: