:
كمينه:-۳.۴۱°
بیشینه:۱.۹۹°
به‌روز شده در: ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۱
همگرائی رمز توسعه صنعت بیمه
ما بیمه‌گران ایرانی هر ساله روز 13 آذر ماه را یادآور می‌شویم تا فراز و فرودهای 90 سال بیمه‌گری در ایران را مرور کنیم. سال‌ها و روزهائی که به مدد بزرگان و پیشکسوتان گذشت، تا بدین جایگاه دست یابیم؛ جایگاهی که اگر چه قابل تقدیر است اما برای توسعه صنعت بیمه کافی نبوده و باید در راستای مسیر حرفه‌ای و تخصص‌گرائی تقویت شود.
کد خبر: ۱۸۴۵۳۷
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۰
اقتصادگردان- دستیابی به اهداف مدون برنامه ششم توسعه کشور نیازمند هماهنگی و همگرائی بسیاری از نهادهای ذیربط با صنعت بیمه است تا به اهداف تعیین شده جامه عمل پوشانده شود. توجه به توسعه بیمه‌های عمر و چرخش بیمه‌گران از بیمه‌گری سنتی به سوی تحول دیجیتال از ضرورت‌های توسعه صنعت بیمه و افزایش ضریب نفوذ است. بیمه معلم نیز در یکسال گذشته با در نظرگرفتن سیاست‌های نهاد نظارتی با هماهنگی و وفاق سهامداران و با پیاده‌سازی شاخص‌هائی چون توازن ترکیب پرتفوی با تمرکز بر فروش بیمه‌های کم‌ریسک توانست هم رتبه یک توانگری را کسب نماید و هم افزایش سرمایه خود را عملی نمود.

ضمن پاسداشت همکاری‌های حرفه‌ای سهامداران معظم و تلاش بی‌دریغ کارکنان، نمایندگان و شبکه فروش، روز بیمه را به کلیه بیمه‌گران تبریک گفته و بر این باوریم که با تخصص‌گرائی صنعت بیمه کشور در مسیر رشد و توسعه تداوم خواهد یافت.
نام:
ایمیل:
* نظر: