:
كمينه:۹.۸۴°
بیشینه:۱۰.۷۹°
به‌روز شده در: ۰۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۵
مذاکره کننده ارشد ایران در مذاکرات وین:
مذاکره کننده ارشد ایران در مذاکرات وین گفت و گو با مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی را مثمرثمر و با هدف تداوم همکاری‌های فنی میان ایران و آژانس اعلام کرد و گفت: ایران مصمم است که به مشارکت فعالانه و مثبت در گفت‌وگوها در وین ادامه دهد.
کد خبر: ۱۸۴۴۴۵
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۶
اقتصادگردان- علی باقری کنی معاون وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و رافائل گروسی مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در مورد مسایل فی مابین ایران و آژانس گفت‌وگو کردند.

مذاکره کننده ارشد ایران در مذاکرات وین عصر امروز پس از این دیدار در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: با رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گفت‌وگوهای مثمر ثمری با هدف تداوم همکاری‌های فنی میان ایران و آژانس داشتم.

وی افزود: تاکید کردم که ایران مصمم است که به مشارکت فعالانه و مثبت در گفت‌وگوها در وین ادامه دهد و آژانس می‌تواند نقش فنی مثبتی ایفا کند.

باقری عصر امروز با رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در وین دیدار کرد.

هیات مذاکره کننده جمهوری اسلامی ایران به سرپرستی علی باقری مذاکره کننده ارشد همچنین امروز در چهارمین روز از مذاکرات وین متن پیشنهادی خود را در قالب دو موضوع لغو تحریم‌های ظالمانه و مسایل هسته‌ای به طرف مقابل ارایه داد و اعلام کرد که برای ادامه‌ گفت‌وگوهای نتیجه‌محور آمادگی دارد.
نام:
ایمیل:
* نظر: