:
كمينه:۹.۸۴°
بیشینه:۱۰.۷۹°
به‌روز شده در: ۰۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۵
استاندار قم:
استاندار قم با تاکید بر ضرورت حمایت از تولید داخلی، ادامه داد: این مهم با همکاری همه بخش ها در مبارزه با پدیده مخرب قاچاق کالا و ارز حاصل خواهد شد.
کد خبر: ۱۸۴۲۰۶
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۱
اقتصادگردان- سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در سومین جلسه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان که در سالن جلسات امام جواد (ع) استانداری قم برگزار شد، با اشاره به اهمیت توجه به آثار مخرب قاچاق کالا و ارز در کشور، اظهار کرد: همکاری همه بخش ها در مسیر اجرای قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و  به تبع آن حمایت از تولید داخل امری ضروری است.
استاندار قم با تاکید بر لزوم استفاده از امکانات نرم افزاری و سخت افزاری در مبارزه با قاچاق کالا و ارز، اضافه کرد: کارگروه های ذیل این کمیسیون با جدیت پیگیری شود تا اقدامات لازم در امر مبارزه با قاچاق بخوبی تعیین شده و در اسرع وقت، عملیاتی شود.
شاهچراغی همچنین آگاه سازی اقشار مختلف جامعه در موضوع موارد مشمول در قانون قاچاق کالا و ارز را مورد توجه قرار داد و بیان داشت: در این راستا استفاده از ظرفیت های رسانه های ملی و استانی و سایر بستر های اطلاع رسانی الزامی است.
گفتنی است در این جلسه،گزارش های تحلیلی و آماری از کشفیات کالاهای قاچاق از سوی  اداره کل گمرک ، فرماندهی ناجا و اداره کل تعزیرات حکومتی استان ارائه شد.
نام:
ایمیل:
* نظر: