:
كمينه:۶.۵۹°
بیشینه:۸.۹۹°
به‌روز شده در: ۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۷
مدیرعامل پست بانک گفت: سپرده‌های موثر روستایی پست‌بانک‌ در پایان نیمه اول سال جاری به رقم ۲۲۲ هزار میلیارد رسید که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۹۱ درصد رشد داشته است.
کد خبر: ۱۸۱۷۸۵
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۶
اقتصادگردان- به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران ، بهزاد شیری اظهار داشت: با توجه به حضور گسترده پست بانک ایران در روستاها از طریق  بیش از ۵ هزار و ۷۰۰ باجه خدمات بانکی روستایی در سراسر کشور ، تا پایان مدت ذکر شده ۱۰/۵ میلیون انواع حساب قرض الحسنه جاری ، قرض الحسنه پس انداز ، سرمایه گذاری کوتاه مدت و سرمایه گذاری بلند مدت در مناطق مذکور برای روستائیان افتتاح شده که این تعداد نسبت به شش ماهه سال ۱۳۹۹ از ۱۱ درصد رشد برخوردار بوده است.

شیری افزود: سرانه سپرده های روستایی نیز در مدت یاد شده نسبت به دوره قبل ، ۸۳ درصد رشد را نشان می دهد که بیانگر تمایل بیش از پیش مردم به سپرده گذاری و تعمیق خدمات مالی از طریق پست بانک ایران است.

مدیر عامل پست بانک ایران تصریح کرد : در حالیکه تا سال ۱۳۹۷ در مجموع مبلغ ۱۱ هزار میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پایدار در روستا ها پرداخت شده بود ، این مبلغ تا پایان شهریور ماه  امسال به  ۲۲ هزار میلیارد ریال افزایش یافت که این میزان تسهیلات زمینه ایجاد اشتغال برای ۴۳ هزار نفر را فراهم کرده است.
نام:
ایمیل:
* نظر: