:
كمينه:۶.۵۹°
بیشینه:۸.۹۹°
به‌روز شده در: ۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۲
او با نقاشی هایی شبیه به بافتنی به توصیف بقا و زایش می پردازد
سارا اشرفی با ۶ تابلو از مجموعه تناسخ. در این نمایشگاه حضور خواهد داشت. او با نقاشی هایی شبیه به بافتنی به توصیف بقا و زایش می پردازد . موضوعی که در سال های اخیر زبان جدیدی برای نمایش زندگی در آثار اوست. سارا اشرفی نقاشی های خود را در کشور های مختلف به خصوص در سوییس نمایش می‌دهد و نمایشگاه پیش رو شامل نقاشی هایی است که او در دوران اپیدمی به مدت دو سال خلق کرده است.
کد خبر: ۱۸۰۷۸۹
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۴
اقتصاد گردان - نمایشگاه سه نفره در گالری LA TREILLE شهر سیون سوییس از ۲۲ تا ۳۱ اکتبر ۲۰۲۱ با عنوان " گداختگی ” با آثاری از سارا اشرفی ، کول دیابانگ (cool diabang ) و امیل رودیت( Emile roduit ) برگزار خواهد شد.
این سه هنرمند آثار خلق شده در دو سال اخیرشان  را  با پیام  صلح ، زندگی و ارتباط را به نمایش می گذراند .
کول دیابانگ یکی از سه هنرمندی است که در نمایشگاه حضور خواهد داشت ، او یک هنرمند چند وجهی (نقاش ، مجسمه ساز و نوازنده ساز های کوبه ای ) است.
کول هنرمندی  سنگالی فرانسوی و  فارغ التحصیل از  مدرسه ملی هنرهای زیبا در دکار و همچین متخصص  پویانمایی و هنردرمانی از دانشگاه  Alanus Hochschule در بن آلمان است.
آثار او در موزه kino kino نروژ هم به نمایش در آمده است.
او خود را به طبیعت نزدیک می داند و با هنرش  به حل مشکلات محیط زیستی و بهره برداری های بی رویه  از منابع طبیعی در آفریقا به خصوص در روستایی که خودش در آنجا متولد شده کمک می کند.
کول در حال حاضر بنیانگذار یک اقامتگاه هنری در Casamance ، روستایی ساحلی در آبنه است که هنرمندان از سرار جهان برای تبادل فرهنگی و هنری به آنجا می آیند .
سارا اشرفی با ۶ تابلو از مجموعه تناسخ. در این نمایشگاه حضور خواهد داشت.
او با نقاشی هایی شبیه به بافتنی به توصیف بقا و زایش می پردازد . موضوعی که در سال های اخیر زبان جدیدی برای نمایش زندگی در آثار اوست.
با آثارش  تداوم حیات و وجود یک چرخه نامتناهی در زندگی را بیان می کند. از نگاه او روح یک انرژی بازیافتی و کهنه است که در هستی دست به دست اجسام مختلف می شود.
سارا اشرفی نقاشی های خود را در کشور های مختلف به خصوص در سوییس نمایش می‌دهد و نمایشگاه پیش رو شامل نقاشی هایی است که او در دوران اپیدمی به مدت دو سال خلق کرده است.
اشرفی برگزیده گالا آرت دانشگاه هاروارد و یک آثر او در گنجینه موزه هنرهای معاصر تهران است.
اشرفی می گوید : احساس می کنم مجموعه ی جدید نقاشی هایم که شبیه به بافتنی است ، توصیف‌ آنچه در ذهن دارم را لذتبخش تر می کند.
داستان بافتن و شکافتن و دوباره بافتن!

امیل رودیت (Emile roduit)   
متولد 1981 در   Neilspruit RSA  
کارشناسی ارشد در آکادمی ملی هنر کراکوف در زمینه نقاشی که شامل فلسفه هنر ، طراحی دانشگاهی و عکاسی است.
او می گوید من انتزاع را گامی فنی در جهت بهبود سبک فیگوراتیو مدرن می دانم.
الهام با رویاها و شعر ترکیب می شود تا بر پاسخگویی آثار هنری تأکید شود. داستانی را روایت می کند که می توان به دلخواه آن را تفسیر کرد.
استودیو امیل در ارتفاعات آلپ است و می گوید طبیعت کوهستان با رویاها برایم الهام بخش است.
نقاشی های امیل در ابعاد بزرگ هستند.
گالری LA TREILLE از ۲۲ تا ۳۱ اکتبر ۲۰۲۱ با آثاری از سه هنرمند ، از سه قاره آسیا ، آفریقا و اروپا گشایش خواهد یافت.
نام:
ایمیل:
* نظر: