:
كمينه:-۰.۲۱°
بیشینه:۶.۹۹°
به‌روز شده در: ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۵
استاندار کهگیلویه و بویراحمد از تلاش‌های بانک مهر ایران در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی در این استان، تقدیر کرد.
کد خبر: ۱۸۰۷۸۱
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۱
اقتصادگردان- به گزارش روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، استاندار کهگیلویه و بویراحمد طی نامه‌ای خطاب به دکتر مرتضی اکبری، مدیرعامل بانک مهر ایران نوشت:
«توفیق خدمت صادقانه و بی‌منت به ولی نعمتان جامعه از الطاف بارز الهی و فرصت مغتنمی است که خداوند متعال آن را بر عهده کسانی قرار داده که با عمل خالصانه در مسیر رضایت حق تعالی و خشنودی مردم گام بر می‌دارند و قطعاً کار برای رضای خداوند متعال بدون اجر و پاداش نخواهد ماند.
اقدامات شایسته و حمایت جناب‌عالی و مجموعه خدوم تحت مدیریت در استان، در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی و سنت حسنه مشارکت و حمایت از اقشار نیازمند در قالب طرح همیاران مهر، اعطای تسهیلات به دانشجویان کم‌بضاعت، تأمین اقلام و تجهیزات پزشکی مورد نیاز در شرایط سخت ناشی از شیوع ویروس کرونا در قالب طرح شهید سلیمانی و کمک به آسیب‌دیدگان ناشی از وقوع زلزله در شهرستان دنا و کاهش آلام آن‌ها، بیانگر درایت، حسن توجه و مدیریت ارزنده جناب‌عالی در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران است.
لازم می‌دانم به پاس تکریم و ارج نهادن به زحمات و خدمات شایسته و درخور تحسین و حمایتگرانه جناب‌عالی، صمیمانه تقدیر و تشکر کنم.
توفیق روزافزونتان را در خدمت به مردم عزیز در راستای مسئولیت اجتماعی که دارید از خداوند منان مسئلت دارم.»
افزون بر این، سرهنگ مصطفی مثنوی، جانشین فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد از این اقدام خلاقانه بانک در راستای تخصیص جریمه دیرکرد به خرید اقلام درمانی مبارزه با کرونا، قدردانی کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر: