:
كمينه:۱۷.۷۹°
بیشینه:۲۰.۹۹°
به‌روز شده در: ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۸
ستاری در مراسم افتتاح مرکز نوآوری و خانه خلاق قوه مقننه:
معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در مراسم افتتاح مرکز نوآوری و خانه خلاق قوه مقننه با بیان اینکه بخشی از این مرکز بر نوآوری در حوزه علوم انسانی تکیه دارد، گفت: این نگاه جدید در نوآوری باید در کل کشور وجود داشته باشد و در دیگر سازمان‌ها و مراکز توسعه یابد.
کد خبر: ۱۷۹۴۶۹
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۸
اقتصادگردان- سورنا ستاری امروز، ۲۴ شهریورماه در مراسم افتتاح مرکز نوآوری و خانه خلاق قوه مقننه که با حضور رئیس و جمعی از نمایندگان مجلس و رئیس مرکز پژوهش‌‎های مجلس برگزار شد، اظهار کرد: نوآوری پدیده‌ای است که کشور بیش از هر زمان به آن نیاز دارد.

وی با بیان اینکه نفوذ نوآوری در دولت‌ها بحث جدی به‌شمار می‌رود و دولت‌ها به صورت ساختاری با نوآوری مقابله می‌کنند، افزود: بخش خصوصی که برای آینده سرمایه‌گذاری می‌کند، باید مورد توجه قرار گیرد.

معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری یادآور شد: مرکز تحقیقات وزارت جهاد کشاورزی حدود ۱۸ هزار نفر کارمند دارد و چند صد هکتار زمین، اما چرا شرایط کشاورزی و اقتصاد کشاورزی با مشکل مواجه است؟

ستاری با بیان اینکه بخشی از این مرکز بر نوآوری در حوزه علوم انسانی تکیه دارد، اظهار کرد: این نگاه جدید در نوآوری باید در کل کشور وجود داشته باشد و به دیگر سازمان‌ها و مراکز توسعه یابد.

به نقل از خانه ملت، معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری تأکید کرد: بر خلاف اینکه عنوان می‌شود ما در حوزه آموزش چندان خرج نمی‌کنیم، اما ما باید به سمت به‌روز شدن در این حوزه و فناورانه کردن آموزش‌ها حرکت کنیم.
نام:
ایمیل:
* نظر: