:
كمينه:۶.۵۹°
بیشینه:۱۰.۹۹°
به‌روز شده در: ۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۰
محمدی:
نماینده بافت در مجلس شورای اسلامی از وزیر نیرو خواست که به منظور جلوگیری از هدررفت بیت‌المال و نابودی و خشک شدن قنوات و چشمه‌های روستاهای رابر، به تخلفات انجام شده در رابطه با حفر تونل رابر به کرمان رسیدگی کند.
کد خبر: ۱۷۹۴۵۶
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۳
اقتصادگردان- صمدالله محمدی در تذکر شفاهی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مردم حوزه انتخابیه‌ام دغدغه‌های مهم متعددی دارند که به سه مورد مطالبات همگانی که موجب رنجش عمیق آنها شده در قالب تذکر اشاره می‌کنم.

وی در تذکر به وزیر نیرو گفت: ضرورت دارد به منظور جلوگیری از هدررفت بیت‌المال و نابودی و خشک شدن قنوات و چشمه‌های روستاهای رابر به تخلفات انجام شده در رابطه با حفر تونل رابر به کرمان رسیدگی شود و ضمن توقف این پروژه گزارش اقدامات انجام شده در این خصوص و برنامه اجرایی بندهای خاکی و آبخیزداری در ۳ شهرستان بافت، رابر و ارزوئیه در مقابله با تهدیدهای موجود را ارائه کند.

نماینده مردم بافت در تذکر به وزیر راه و شهرسازی گفت: بابت عدم ایفای تعهدات وزارت راه در حوزه انتخابیه‌ و کم توجهی به اتمام پروژه‌های نیمه تمام و رها شده روستایی در سه شهرستان و باند دوم جاده کرمان – بافت- ارزوئیه- حاجی آباد و باند دوم رابر – بافت – سیرجان از وزیر دعوت می‌کنم حتما از این محورها بازدید کنند.

وی افزود: آقای وزیر، انتظار دیرینه مردم و مطالبه جدی بنده در این خصوص را با تأمین منابع مالی چه به شکل مستقیم از طریق بودجه های جاری کشور و چه غیرمستقیم با اجرای ماده ۵۶ حل و فصل کنید.

محمدی در تذکر به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: پیرو صحبتی که روز گذشته با شما در کمیسیون داشتم ضمن تشکر از حسن نیت و نگاه مثبتی که در مسیر ارائه خدمت به مردم دارید، انتظار جدی دارم در جهت رونق تولید، انجام فرآوری و ایجاد اشتغال در معادن اقدام جدی انجام دهید. ضمن اینکه بنده در این خصوص با وزیر قبلی نیز به توافقات خوبی به نفع مردم رسیده بودیم، اما افرادی همانند اسلافشان نه می‌خواهند و نه می گذارند، چون مطمئنا این معادن می‌تواند باعث ایجاد اشتغال در دو شهرستان شود.
نام:
ایمیل:
* نظر: