:
كمينه:۲۷.۵۷°
بیشینه:۲۷.۵۷°
به‌روز شده در: ۲۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۳
علي خورسنديان عضو هیأت مديره بانک صنعت و معدن از چندین واحد صنعتی در استان خراسان رضوي به منظور ارزیابی وضعيت آنان و همفكري با صنعتگران استان بازدید كرد.
کد خبر: ۱۷۷۰۲۰
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۳
اقتصادگردان- به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن، وي در اين سفر از واحد های تولیدی و صنعتی رینگ سازی مشهد، عایق خودرو توس و پویا گستر خراسان بازديد نمود و در خلال اين بازديدها با مديران اين شركت ها كه از صنعتگران و كارآفرينان با سابقه اين استان هستند، به گفتگو پرداخت و براي رسيدگي به درخواست هاي آنان و رفع موانع و معضلاتي كه بر سر راه پيشرفت و توسعه اين واحدها وجود دارد، وعده همكاري و مساعدت داد.
اهم ديگر موضوعات مطرح شده در ديدار با اين صنعتگران حول محور تسهيل و تسريع دريافت تسهيلات در استان ها و افزايش سقف اختيارات شعب بود و در طول بازديدها مديران شركت هاي ياد شده بر نقش پررنگ بانک صنعت و معدن در حمایت از صنايع استان تأكيد ويژه داشتند.
شركت رینگ سازی مشهد در زمينه توليد و صادرات و واردات رينگ چرخ انواع خودرو و اجزاء متشكله آن و انجام خدمات فني و مهندسي انواع قطعات خودرو فعاليت دارد و از بانك صنعت و معدن تسهيلاتي به مبلغ 545 ميليارد ريال دريافت نموده است.
شركت عايق خودرو توس به توليد انواع قطعات خودرو و تهيه مواد اوليه و طراحي وساخت انواع عايق هاي مگنتي مبادرت دارد و بانك صنعت و معدن تسهيلاتي به مبلغ 260 ميليارد ريال به اين واحد توليدي پرداخت كرده است.
شركت پويا گستر خراسان نيز در شهرك صنعتي توس واقع شده است و در زمينه توليد فرآورده هاي لاستيكي اعم از قطعات صنعتي و انواع شلنگ و نوارهاي لاستيكي فعاليت مي كند و از بانك صنعت و معدن 248 ميليارد ريال تسهيلات دريافت داشته است.
عضو هيأت مديره بانك صنعت و معدن همچنين با حضور در شعبه مشهد در جمع كاركنان مستقر در اين شعبه از تلاشها و تشريك مساعي همكاران شعب در بهبود شاخص هاي عملكردي بانك تقدير نمود و بيان داشت: امسال در شاخص هايي همچون گشايش اعتبارات اسنادي ريالي، مانده سپرده هاي چهارگانه و وصول مطالبات نتايج چشم گيري حاصل شده است و هدف ما اين است كه تا پايان سال در تمامي شاخص هاي عملكردي به نتايج موفقيت آميزي دست پيدا كنيم.
نام:
ایمیل:
* نظر: