:
كمينه:۶.۵۹°
بیشینه:۱۱.۹۹°
به‌روز شده در: ۰۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۱
به اطلاع مشتریان بانک توسعه تعاون می رسد که با تغییر ساعت کاری کلیه بانک های کشور ساعت فعالیت سامانه ساتنا و پایا نیز تغییر یافت.
کد خبر: ۱۷۶۲۱۹
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۰
اقتصاد گردان

اقتصادگردان- به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، بر اساس مصوبه هیات وزیران ساعت فعالیت بانک ها از ۲۰ تیر ماه سال جاری تغییر یافت که با این تغییر ساعت فعالیت سامانه‌های ساتنا و پایا نیز از ۲۰ تیر تا ۳۱ مرداد سال جاری تغییر پیدا کرد.

گفتنی است ساعت کاری سامانه ساتنا از شنبه تا چهارشنبه در بخش دستور پرداخت بین مشتری از ساعت ۷ تا ۱۳ فعال خواهد بود ضمن آنکه سامانه ساتنا تا ۳۱ مرداد پنجشنبه ها و سایر روز های تعطیل نیزخدمت ارائه نمی دهد.

همچنین به اطلاع مشتریان محترم بانک توسعه تعاون می رساند که ساعت فعالیت سامانه پایا در روزهای شنبه تا چهارشنبه درسه نوبت انجام می‌شود. چرخه اول شاپرکی ساعت ۳:۴۵ ،چرخه دوم ساعت ۹:۴۵ ، و چرخه سوم ساعت ۱۲:۴۵ تسویه صورت می‌گیرد.

گفتنی است تسویه بین بانکی چرخه های مزبور در ساتنا انجام خواهد شد. شایان ذکر است سامانه پایا در روزهای پنج شنبه در بخش چرخه های تسویه همانند روزهای شنبه تا چهارشنبه عمل خواهد شد اما تسویه بین بانکی چرخه های مزبور در اولین روز کاری در ساتنا انجام خواهد شد.

همچنین ساعت شروع چرخه شاپرکی تسویه وجوه در سامانه پایا در روزهای جمعه و سایر تعطیلات رسمی ساعت ۱۳:۴۵ دقیقه خواهد بود.
نام:
ایمیل:
* نظر: