:
كمينه:۶.۵۹°
بیشینه:۱۱.۹۹°
به‌روز شده در: ۰۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۱
جلد یازدهم کتاب حقوق کاربردی املاک و اراضی منتشر شد
جلد یازدهم از کتاب حقوق کاربردی املاک و اراضی نوشته عباس بشیری، سهراب رحیمی و تیمی از وکلا و حقوق دانان و کارشناسان کشور از سوی انتشارات جنگل منتشر شد. در این شماره رفع تداخل در انواع اراضی ایران، اجرای شیوه نامه اصلاحی ماده 8 آیین نامه اجرای ماده 54 قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر، ارتقای نظام مالی 1397، موات بایر، مسلوب المنفعه، سه مرحله اصلاحات ارضی، اراضی شهری، اوقاف، مستحدث ساحلی، حریم روستا و مستثنیات باغ ها و اراضی زراعی و... اشخاص مورد بحث و بررسی قرار گرفته و قوانین و تاریخچه و رویه قضایی مورد توجه قرار گرفته است
کد خبر: ۱۷۵۸۷۸
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۸
خبراقتصادی - جلد یازدهم از کتاب حقوق کاربردی املاک و اراضی نوشته عباس بشیری، سهراب رحیمی و تیمی از وکلا و حقوق دانان و کارشناسان کشور از سوی انتشارات جنگل منتشر شد.
در این شماره رفع تداخل  در انواع اراضی ایران، اجرای شیوه نامه اصلاحی ماده 8 آیین نامه اجرای ماده 54 قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر، ارتقای نظام مالی 1397، موات بایر، مسلوب المنفعه، سه مرحله اصلاحات ارضی، اراضی شهری، اوقاف، مستحدث ساحلی، حریم روستا و مستثنیات باغ ها و اراضی زراعی و... اشخاص مورد بحث و بررسی قرار گرفته و قوانین و تاریخچه و رویه قضایی مورد توجه قرار گرفته است.

علاقه مندان برای مشاوره با کارشناسان و حقوق دانان و وکلا در مورد پرونده های حقوقی و موضوعات مرتبط با حقوق املاک و اراضی با شماره 09211965540 تماس حاصل فرمایند

 علاقه مندان به کتاب های حقوق املاک و اراضی، وکلا و حقوق دانان و افرادی که با حقوق املاک و اراضی ارتباط دارند، می توانند جهت خرید و طرح سوالات مرتبط با شماره تلفن 02188891971 تماس بگیرند کسانی که در زمینه پرونده های اصلاحات ارضی قبل و بعد از انقلاب، نیاز به مشاوره حقوقی دارند می توانند با شماره 02188891971 با شماره 09211965540 تماس حاصل فرمایند.علاقه مندان به کتاب های حقوق املاک و اراضی، وکلا و حقوق دانان و افرادی که با حقوق املاک و اراضی ارتباط دارند، می توانند جهت خرید و طرح سوالات مرتبط با شماره تلفن 02188891971 تماس بگیرند. همچنین جهت تعیین وقت مشاوره پرونده های حقوقی با استادان و وکلا، نویسندگان کتاب های حقوق کاربردی می توانید با شماره 09211965540  تماس حاصل فرمایید.


نام:
ایمیل:
* نظر: