:
كمينه:۶.۵۹°
بیشینه:۱۰.۹۹°
به‌روز شده در: ۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۰
بیمه تجارت‌نو در راستای عمل به تعهدات بیمه‌گری و همچنین حمایت از واحدهای بزرگ صنعتی و تولیدی، خسارت درحدود ۵۰ میلیارد ریالی نیروگاه شهید منتظر قائم، از نیروگاه‌های شرکت توسعه برق و انرژی سپهر را پرداخت کرد.
کد خبر: ۱۷۰۶۳۷
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۷
اقتصاد گردان

اقتصادگردان- به گزارش روابط عمومی؛ مدیر عامل شرکت توسعه برق و انرژی سپهر با تشکر از سرعت عمل بیمه تجارت‌نو در ارزیابی و پرداخت خسارت گفت: تجارت‌نو هرچند مجموعه جوانی است اما در عملکرد بسیار حرفه‌ای و کار بلد است.

کریم افشار با اعلام رضایت از ارائه خدمات مطلوب بیمه تجارت‌نو به خصوص در بخش مدیریت بیمه‌های مسئولیت، مهندسی و انرژی، ابراز امیدواری کرد که این همکاری در سنوات آتی نیز ادامه داشته باشد.

در ادامه عضو هیئت مدیره و معاون فنی بیمه تجارت‌نو ضمن اظهار خرسندی از اینکه شرکت متبوع وی بیمه‌گر یکی از نیروگاه‌های مطرح و مهم کشور است، ادامه این همکاری را برگ سبزی در کارنامه کاری تجارت‌نو برشمرد.

سید کاظم ملکوتی با تایید زمانبر بودن پروسه ارزیابی خسارت در حوزه بیمه‌های مهندسی و انرژی اظهار داشت: پرداخت خسارت در کمترین زمان ممکن به منظور تکریم بیمه‌گذاران از سیاست‌های اصلی بیمه تجارت‌نو است که در خصوص این پرونده نیز با دقت نظر این مهم محقق گشت.

گفتنی است؛ چک خسارت نیروگاه شهید منتظر قائم، توسط داود کریمی عضو هیئت مدیره و  رئیس مرکز توسعه و نوآوری بیمه تجارت‌نو تحویل مدیرعامل مجموعه شد.
نام:
ایمیل:
* نظر: