:
كمينه:۱۷°
بیشینه:۲۷°
به‌روز شده در: ۲۲ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۰
مدیر عامل بانک توسعه تعاون شرکت سمات را در ارائه خدمات فناوری به تعاونی ها توانمند توصیف نمود.
کد خبر: ۱۶۹۴۷۰
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۷
اقتصادگردان- حجت اله مهدیان مدیر عامل بانک توسعه تعاون در جلسه مجمع سالیانه شرکت سامانه متمرکز الکترونیک توسعه تعاون، سمات، اظهار داشت: شرکت های تابعه بانک در ارائه خدمات توسعه ای به جامعه هدف ، نقش مکمل را بر عهده دارند.
وی افزود: شرکت سمات در فراهم سازی سامانه ها، ملزومات و زیر ساخت های بانکداری الکترونیک اقدامات جامعی صورت داده است و طی ده سال فعالیت، به رشد و بالندگی روز افزون دست یافته است.
مهدیان تصریح نمود: حجم فعالیت تخصصی سمات به نحو مناسبی گسترش یافته و به تناسب آن، ترازنامه و صورت های مالی شرکت نیز در مقیاس بزرگتری جلوه گر شده است و این مهم نشان از توانمندی و قابلیت های سمات برای پیشبرد پروژه های بزرگ است.
مهدیان که در قامت رییس مجمع سالیانه نیز سخن می گفت افزود: گزارش حسابرس مستقر و بازرس قانونی حاکی است عملکرد شرکت به جهت ارائه صورت های مالی در وضعیت مطلوب است و فرآیندهای مالی و عملیاتی و مراتب شرکت داری در مسیر صحیح هدایت شده است.
وی حضور نیروی انسانی مجرب و متخصص در کسوت مدیر عامل، هیات مدیره و مدیران ارشد شرکت را از نقاط قوت سمات برشمرد و افزود: همکاری فیما بین سمات و بانک در مراحل تنظیم قرارداد، همفکری در پروژه ها و اجرای بموقع طرح ها و برنامه می تواند باعث سرآمدی بانک توسعه تعاون در مسائل بانکداری الکترونیک و بانکداری دیجیتال گردد.
مدیر عامل بانک توسعه تعاون به ارتباط مداوم خود و روسای شعب سراسر کشور اشاره نمود و گفت: اظهارات روسای شعب حاکی از این است مراحل اجرایی مرتبط با ارائه دستگاه های پایانه فروش و سایر ملزومات بانکداری الکترونیک به نحو مناسبی در حال وقوع است و فراهم سازی این تجهیزات موجب می شود همکاران شعب به شکل بهتری مراتب مشتری مداری و ارائه خدمات را رعایت نمایند.
سید باقر فتاحی رییس هیات مدیره بانک توسعه تعاون با تبیین اهمیت مدیریت موثر سرمایه انسانی در سمات گفت: این شرکت دانش محور با جذب و بهره گیری نیروهای تخصصی در زمینه های نرم افزار و برنامه نویسی و ارائه محصولات فناورانه در زمینه سامانه مبادلات، خرید و فروش محصولات، مواد اولیه و نیز کمک به شکل گیری بهتر ساز و کار بازار تعاونی گام های مثبتی برداشته و مقرر است این روند تداوم یابد.
عباس نجفی عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون به اهمیت عرضه محصولات سمات به بانک ها، شرکت ها و سازمانها اشاره نمود و افزود: دانش بومی و تجارب مناسب سمات می تواند منجر به خلق محصولات سفارشی و تقویت بعد بازاریابی شرکت نیز بشود.
امیر هوشنگ عصارزاده عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون گفت: تدوین برنامه استراتژی بانک توسعه تعاون و نقشه راه پروژه های عملیاتی بانک در حوزه فناوری اطلاعات ، با همکاری سمات انجام شده است و چشم انداز در این حوزه ها ترسیم شده و اقدامات آی تی در مسیرهای مشخصی به پیش می رود.
در این جلسه محمد جواد افتخاری مدیر عامل سمات، محمد جعفر ایرانی و مجید مباشرزادگان اعضای هیات مدیره سمات توضیحات کاملی در خصوص عملکرد شرکت ارائه دادند و محمد ذوالفقاری معاون مالی و پشتیبانی، حسن شریفی معاون عملیات بانکی، عرب حسنخانی و همتی مشاورین مدیر عامل و رامین نجمی رییس اداره کل سرمایه گذاری بانک توسعه تعاون نیز رهنمودها و پیشنهادهای تخصصی را مطرح نمودند.
نام:
ایمیل:
* نظر: