:
كمينه:۶°
بیشینه:۱۶°
به‌روز شده در: ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۰
رئیس کل بانک مرکزی: مزایده ملک والدین شهدا در ازنا متوقف شود
مدیرعامل بانک صادرات در پاسخ به نامه رئیس کل بانک مرکزی مبنی بر توقف فوری مزایده ملک متعلق به پدر و مادر ۳ شهید در ازنا تاکید کرد ملک خانواده معظم شهید به مزایده گذاشته نشده و نخواهد شد و علی‌رغم وجود مستندات قانونی کافی در شعبه و مدیریت استان، به محض اطلاع از تعلق ملک به خانواده معزز شهیدان، مزایده کان لم یکن تلقی شده و قرار است احقاق حقوق سپرده‌گذاران بانک از طرق دیگری پی‌گیری شود و حقوق بانک به طرق دیگری پیگیری خواهد شد
کد خبر: ۱۶۸۸۴۷
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۴
خبراقتصادی - رییس کل بانک مرکزی در پی انتشار ویدیو تظلم‌خواهی پدر و مادر سه شهید در شهر ازنا در فضای مجازی درخصوص مزایده ملک مسکونی آنها در ازای بدهی بانکی در نامه‌ای به مدیر عامل بانک صادرات خواستار رسیدگی فوری به این موضوع شد.
به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، متن نامه رئیس کل بدین شرح است: امروز ویدئویی را در فضای مجازی دیدم که پدر و مادر سه شهید سرافراز نسبت به مزایده ملک مسکونی خود به خاطر معوق شدن بدهی مربوط به یک شرکت تعاونی در شهر ازنا ازطریق اجرائیات ثبت به مزایده گذاشته شده است. لطفاً دستور فرمایید: اولاً -فوراً اجرای مزایده متوقف شود. ثانیاً- گزارشی از کم وکیف وام و محاسبات و اقدامات انجام گرفته به اینجانب ارسال شود.  ثالثاً -دلجویی لازم از پدر و مادر گرانقدر شهدا به عمل آورند.
 مدیرعامل بانک صادرات در پاسخ به نامه رئیس کل بانک مرکزی مبنی بر توقف فوری مزایده ملک متعلق به پدر و مادر ۳ شهید در ازنا تاکید کرد ملک خانواده معظم شهید به مزایده گذاشته نشده و نخواهد شد و علی‌رغم وجود مستندات قانونی کافی در شعبه و مدیریت استان، به محض اطلاع از تعلق ملک به خانواده معزز شهیدان، مزایده کان لم یکن تلقی شده و قرار است احقاق حقوق سپرده‌گذاران بانک از طرق دیگری پی‌گیری شود و حقوق بانک به طرق دیگری پیگیری خواهد شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: