:
كمينه:۱۷°
بیشینه:۲۶°
به‌روز شده در: ۲۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۱
روابط عمومی شرکت توزیع برق استان یزد اعلام کرد: به دلیل افزایش مصرف گاز و محدودیت عرضه گاز به نیروگاه‌ها، احتمال اعمال خاموشی شبکه در روز سه‌شنبه (هفتم بهمن) و روزهای آتی هفته جاری در برخی مناطق استان وجود دارد.
کد خبر: ۱۶۸۲۸۰
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۸
اقتصادگردان- به گزارش روز سه‌شنبه روابط عمومی شرکت توزیع برق استان یزد، افزایش شدید مصرف گاز و برق در بخش‌های خانگی و تجاری و بدنبال آن، ایجاد محدودیت برای تامین سوخت گاز نیروگاه ها، ممکن است خاموشی‌های نوبتی با توجه به سهمیه کاهش پیک الزامی از سوی شرکت توانیر در استان یزد نیز همزمان با سایر نقاط کشور اعمال شود.

در این اطلاعیه از شهروندان استان درخواست شده با کاهش حداقل ۱۰ درصدی در مصرف برق و گاز، صنعت برق را در تامین مطمئن و پایدار انرژی الکتریکی یاری کنند.

شهروندان برای آگاهی از اطلاعات خاموشی مناطق مختلف می توانند با مراجعه به سایت شرکت توزیع برق یزد به آدرس www.yed.co.ir و همچنین با نصب اپلیکیشن برق من از زمان خاموشی‌های احتمالی مطلع شوند.

تعداد مشترکان برق خانگی استان یزد  ۵۶۷ هزار مشترک، بخش صنعت ۱۲ هزار مشترک، بخش اداری ۲۲ هزار مشترک و ۱۰ هزار و ۶۰۰ مشترک نیز در بخش کشاورزی اعلام شده است.
نام:
ایمیل:
* نظر: