:
كمينه:۴°
بیشینه:۱۶°
به‌روز شده در: ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۹
روح اله خدارحمی، عملکرد بانک کشاورزی در تأمین امنیت غذایی، رشد اقتصادی بخش کشاورزی و قطع وابستگی کشور به واردات را اقدامی در مسیر تحقق اهداف انقلاب اسلامی معرفی کرد.
کد خبر: ۱۶۸۰۶۷
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۷
اقتصادگردان- به گزارش روابط عمومی و همکاری‌های بین الملل بانک کشاورزی، مدیرعامل این بانک در جلسه شورای عالی توسعه فرهنگ سازمانی ضمن بیان مطلب فوق افزود: بانک کشاورزی از انتقال آب خلیج فارس تا تأمین بخشی از هزینه های تولید واکسن کرونا ایفای نقش کرده است، همانطور که در مهم ترین طرح های آب رسانی کشور،توسعه بخش کشاورزی،توسعه امنیت غذایی،رشد منابع، پرداخت تسهیلات، توسعه مکانیزاسیون کشاورزی، توسعه گلخانه ها، و ... نقش بی بدیلی داشته است.

خدارحمی ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر، از برنامه های ستاد بزرگداشت این دهه در بانک کشاورزی حمایت کرد و خواستار تبیین اهداف انقلاب اسلامی به بهترین و گویا ترین شکل ممکن شد.

بر اساس این گزارش، دکتر داور ماهی کار رئیس هیأت مدیره بانک کشاورزی نیز تأثیر انقلاب اسلامی برمناسبات سیاسی منطقه و جهان را تشریح و نقش این بانک در تحقق اهداف عالیه انقلاب را تبیین کرد و گفت:طی42سال گذشته،بانک کشاورزی پیشرو و پیشاهنگ همه حرکت های فرهنگی و خدمت رسانی در عرصه نظام بانکی کشور بوده است و این روند را با قدرت ادامه خواهد داد.
نام:
ایمیل:
* نظر: