:
كمينه:۴°
بیشینه:۱۶°
به‌روز شده در: ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۹
مديرعامل بانك صنعت و معدن:
دكتر حسين مهري عنوان داشت: مجموع تسهیلات اعطایی بانک صنعت و معدن به واحدهاي توليدي در 10 ماه نخست سال 99 در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته به ميزان 54 درصد افزایش پیدا کرده است.
کد خبر: ۱۶۸۰۵۵
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۲
اقتصادگردان- به گزارش پایگاه اطلاع رساني بانك صنعت و معدن، وي ضمن بيان مطلب فوق افزود: بيشترين ميزان تسهيلات پرداختي در بخش تسهيلات ريالي و با اولويت تأمين سرمايه در گردش واحدهاي صنعتي و معدني بوده است.
دكتر مهري تصريح كرد: گزينش مشتريان خوش حساب و توانمند و پس از آن نظارت دقيق بر اجرای طرح ها هدف مهمی است که از سوي اين بانك همواره دنبال می شود چراکه اعتقاد داريم اگر طرح توسط متقاضي داراي اهليت و صلاحيت و در مدت زمان تعريف شده در پروژه و بدون اتلاف وقت به درآمد زایی برسد، بازپرداخت تسهيلات و بازگشت منابع بانك نيز در زمان مقرر، تحقق خواهد يافت.
مديرعامل بانك صنعت و معدن با اشاره به نقش اين بانك در به سرانجام رساندن طرح هاي ملي كه با هدف توسعه اقتصادي و صنعتي كشور به اجرا مي رسد خاطرنشان كرد: با وجود محدوديت هايي كه در منابع بانكي به لحاظ تحريم هاي ظالمانه اقتصادي وجود داشت، توانستيم به بخش زيادي از تعهدات خود عمل كنيم و در بخش مصوبات و انعقاد قراردادهاي تسهيلات نيز در ده ماهه سال جاري شاهد 46 درصد رشد بوده ايم.
نام:
ایمیل:
* نظر: