:
كمينه:۵°
بیشینه:۱۵°
به‌روز شده در: ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۹
رویداد مجازی ارائه نیازهای صنعت لاستیک با هدف حمایت از توسعه زنجیره تامین حوزه لاستیک برگزار می‌شود.
کد خبر: ۱۶۷۰۶۵
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۱
اقتصادگردان- ستاد توسعه فناوری‌های فوتونیک لیزر مواد پیشرفته و ساخت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی، در نظر دارد، با هدف حمایت از توسعه زنجیره تامین حوزه لاستیک «رویداد ارائه نیازهای فناورانه حوزه لاستیک» را برگزار کند.

در این رخداد ملی، در مرحله اول نیازمندی‌های فناورانه شرکت‌های حوزه لاستیک شناسایی می‌شود و سپس فعالان فناور، شرکت‌های دانش‌بنیان، استارتاپ‌ها و هسته‌های فناور دانشگاهی و دیگر فعالان نوآور این حوزه، قابلیت‌ها و ایده‌های خود را به منظور برطرف کردن نیازهای شرکت‌های صنعتی ارائه می‌کنند. در صورت ایجاد توافق میان شرکت‌های فناور و مجموعه‌های بزرگ فعال در صنعت لاستیک توافق و همکاری فناورانه بین آنها شکل می‌گیرد.

طرح‌های برگزیده این رویداد که قابلیت بومی‌سازی نیازهای مورد نظر این صنعت را داشته باشند، پس از ارزیابی‌های لازم و در صورت تصویب مورد حمایت مادی و معنوی ستاد توسعه فناوری‌های فوتونیک لیزر مواد پیشرفته و ساخت قرار می‌گیرند.

بر اساس اعلام معاونت علمی ریاست‌جمهوری، این رویداد در تاریخ ۱۲ بهمن‌ماه سال جاری در صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار می‌شود.
نام:
ایمیل:
* نظر: