:
كمينه:۱°
بیشینه:۴°
به‌روز شده در: ۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۳
محسن پورکیانی مدیرعامل و نایب رییس هیات مدیره و امین احمدیان، عضو هیات مدیره بیمه البرز از شعب تنکابن، رشت، بندرانزلی و نوشهر بازدید کردند.
کد خبر: ۱۶۴۸۱۳
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۳
اقتصادگردان- محسن پورکیانی در جمع کارکنان شعب بیمه البرز در استان های گیلان و مازندران که به طور جداگانه انجام شد، اظهار داشت: با توجه به پتانسیل بسیار مطلوب استان های شمالی در حوزه های مختلفی چون صنعتی و وجود بندر انزلی و منطقه ویژه آزاد ارس انتظار می‌رود که حرکت رو به جلوی بیمه البرز در این دو استان ادامه یافته و سهم بیمه در سبد خانوار و صنایع استان های شمالی افزایش یابد .
وی همچنین بر لزوم گسترش بیمه های عمر تاکید کرد و گفت: انتظار است با برنامه ریزی صحیح، ‌توسعه شبکه فروش و طراحی و ارائه محصولات جدید بیمه عمر ‌متناسب با نیاز بیمه گزاران و هموطنان بتوانیم شاهد رشد و نفوذ این رشته بیمه ای در دو استان گیلان و مازندران باشیم.
وی بر اهمیت آموزش شبکه فروش در حوزه‌های مختلف تاکید و ابراز امیدواری کرد: با برگزاری دوره‌های آموزشی مفید برای نمایندگان و ارکان شبکه فروش در حوزه‌های مختلف بتوانیم با تقویت همه جانبه شبکه فروش علاوه بر رشد سهم بیمه های زندگی در سبد پورتفوی شرکت شاهد رشد عملکرد و افزایش سهم بازار بیمه‌البرز در استان های شمالی کشور باشیم.
نام:
ایمیل:
* نظر: