:
كمينه:۲°
بیشینه:۱۳°
به‌روز شده در: ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۳
از سوی معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری برای ارتقای بسته‌بندی و طراحی صنعتی محصولات دانش‌بنیان بسته حمایتی شامل ۵۰ درصد کمک‌هزینه طراحی صنعتی به شرکت‌ها اختصاص یافت.
کد خبر: ۱۶۴۵۶۵
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۲
اقتصادگردان- بسته حمایتی هزینه‌های طراحی صنعتی و بسته بندی محصولات دانش‌بنیان و خلاق به منظور حمایت از شرکت‌ها در حوزه‌های طراحی صنعتی و بسته‌بندی با تاثیر در کیفیت، عملکرد، ارگونومی، شکل ظاهری، گرافیک و بسته‌بندی محصولات است که تا سقف ۱۵۰ میلیون است که ۵۰ درصد از هزینه‌ها در این زمینه را پوشش می‌دهد.

محصولات و تجهیزات تولید داخل عموماً به‌دلیل طراحی صنعتی و بسته‌بندی نه چندان جذاب، با وجود مزیت‌های فنی و قیمتی، در ترغیب مشتریان و رقابت با محصولات خارجی مشابه عملکرد مناسبی ندارند. در همین راستا، بخشی از هزینه‌های طراحی صنعتی با هدف توسعه بازار محصولات دانش‌بنیان حمایت می‌شود. غیر از طراحی صنعتی محصول، طراحی بسته‌بندی نیز از جمله موارد مورد حمایت است.

بر اساس اعلام معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، علاوه بر آن بخشی از هزینه‌های طراحی و ساخت دمو با هدف توسعه بازار محصولات دانش‌بنیان و خلاق مورد حمایت قرار می‌گیرد. دمو، نمونه‌ای از محصول اصلی یا بخشی از آن است که در اختیار مشتری قرار داده می‌شود تا در کمترین زمان، با ظاهر، ویژگی، عملکرد و امکانات محصول اصلی آشنا شود و بر این اساس بتواند ارزیابی دقیق‌تری از محصول داشته باشد.
نام:
ایمیل:
* نظر: