:
كمينه:۵°
بیشینه:۱۵°
به‌روز شده در: ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۶:۱۱
مدیرعامل بانک تجارت ترور دکتر محسن فخری زاده رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح را به مقام معظم رهبری، مردم قهرمان کشورمان و خانواده ایشان تبریک و تسلیت گفت.
کد خبر: ۱۶۴۳۶۷
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۶
اقتصادگردان- به گزارش روابط عمومی بانک تجارت متن پیام مدیرعامل این بانک به شرح زیر است:
بسم رب الشهدا والصدیقین
ترور ناجوانمردانه دانشمند برجسته، باسابقه، مجاهد و نخبه علمی و صنعت هسته‌ای کشور، شهید دکتر محسن فخری زاده رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح بار دیگر چهره پلید و خبیث رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی را نسبت به ملت شریف و سرافراز ایران آشکارتر ‌ساخت.
شهید فخری زاده در طول عمر پربرکت خود خدمات ارزنده‌ای را به صنایع دفاعی ایران ارائه کرد و تربیت شاگردان سخت‌کوشی که راه او را با تمام توان ادامه دهند، ازجمله میراث ماندگار او بشمار می‌روند.
میراث گرانبهایی که شهید فخری زاده پس از سه دهه مجاهدت پرثمر و گرانبها در مرزهای دانش دفاعی از خود به‌جا گذاشت باعث برتری‌های راهبردی فراوان برای نظام اسلامی شد و این خدمات بی‌بدیل همچون سرمایه‌ای سترگ در اختیار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت.
مشیت الهی همواره نشان از آن داشته که خون پاک شهدا، الهام‌بخش جوانان این مرزوبوم و محرّک قلوب مؤمنین در جهت اعتلا و سرافرازی همه‌جانبه میهن اسلامی و مقاومت ملل مظلوم و مستضعفان خواهد بود.
اینجانب ضمن عرض تبریک و تسلیت شهادت آقای محسن فخری‌زاده به مقام معظم رهبری، مردم قهرمان کشورمان و خانواده بزرگوار ایشان، از خداوند متعال علو درجات و رحمت واسعه برای این شهید سرافراز و صبر جمیل برای بازماندگان ایشان مسئلت می‌نمایم.
والعاقبه للمتقین
رضا دولت آبادی
مدیرعامل بانک تجارت
نام:
ایمیل:
* نظر: