:
كمينه:۴°
بیشینه:۱۰°
به‌روز شده در: ۰۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۴
سازمان حمایت اعلام کرد:
در هفت ماهه امسال 858 هزار و 957 فقره بازرسی در خصوص کالاها و خدمات اولویت دار توسط بازرسان سازمانهای صمت در سراسر کشور انجام شده است که منجر به تشکیل 38 هزار و 593 فقره پرونده شده است.
کد خبر: ۱۶۴۰۴۲
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۵
اقتصادگردان- در هفت ماهه امسال 154 هزار و 113 فقره پرونده برای واحدهای متخلف اقتصادی تشکیل شده و جهت رسیدگی به سازمان تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

در همین راستا، روزانه به طور متوسط در استان تهران 433 بازرس در قالب 216 تیم بازرسی مشغول بازرسی از واحدهای متخلف اقتصادی می باشند.

تاکنون بیش از ۷۳۰ هزار انبار و محل نگهداری کالا شناسایی و در سامانه جامع انبارها ثبت شده است. در این راستا سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با همکاری ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، نسبت به تهیه و تدوین شیوه نامه بازرسی از انبارها و مراکز نگهداری کالا ذیل الزامات سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری و نگهداری کالا اقدام کرده است.

بر اساس جمع بندی گزارش عملکرد بازرسی و نظارت سازمان‌های صمت استانهای سراسر کشور از تاریخ ابلاغ شیوه نامه تاکنون بیش از ۱۰۰ هزار و ۸۷۵ مورد بازرسی از انبارها و مراکز نگهداری کالا صورت گرفته که منجر به تشکیل ۲۱۲۶ فقره پرونده و ارسال به اداره کل تعزیرات حکومتی شده است.
نام:
ایمیل:
* نظر: