:
كمينه:-۵°
بیشینه:۴°
به‌روز شده در: ۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۵
عضو هیات مدیره تصریح کرد:
در جلسه ارزیابی عملکرد شعب استان‌های اصفهان، یزد و چهارمحال و بختیاری عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون تحقق برنامه‌ها و توسعه پیشرفت‌ها را ازجمله اهداف این جلسات دانست.
کد خبر: ۱۶۳۹۳۳
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۱
اقتصادگردان- در این جلسات که با حضور عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون و همچنین معاون برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات مدیرعامل، رئیس و معاون اداره کل برنامه‌ریزی و مدیریت عملکرد و مدیران و روسای شعب استان‌های فوق در محل ساختمان مدیریت شعب استان اصفهان برگزار گردید. امیر هوشنگ عصارزاده گفت: هدف از برگزاری جلسات بررسی عملکرد شعب استان‌ها، تقویت و بهبود فعالیت‌های آن‌هاست و لذا باید ارزیابی‌ها به‌صورت عدد و رقم بیان شود تا به‌طور ملموس شاهد عملکرد استان‌ها باشیم.
وی در همین راستا افزود: این جلسات صرفاً برای طرح و یافتن مشکلات نیست بلکه هدف شناسایی چالش‌ها و ارائه راهکارهای لازم جهت فعالیت روبه رشد استان و شعب است. بر همین مبنا، در استان‌ها باید جلسات به‌صورت هفتگی و ماهانه برگزار شود تا با شناسایی مشکلات، نواقص و کمبودها در کوتاه‌ترین زمان شناسایی و تدابیر لازم اندیشیده شود.
این عضو هیات مدیره افزود: استان‌هایی که امروز در جلسه حاضرند همگی دارای ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های خوبی هستند و انتظارات از آن‌ها بسیار زیاد است، بنابراین باوجود پتانسیل‌های موجود، همه باید کمک کنیم تا روند رو به رشد در آن‌ها شتاب بیشتری بگیرد.
مسئولیت‌پذیری و اشراف نسبت به برنامه‌ها، مسیر رسیدن به اهداف توسعه‌ای را هموارتر می‌کند
عصار زاده همچنین در جمع روسای شعب استان یزد به مسئولیت‌پذیر بودن اشاره کرد و گفت: باید وظایفی که بر عهده‌داریم با حس مسئولیت‌پذیری و با نهایت ظرافت و دقت انجام شود و با برنامه‌ریزی دقیق و زمان‌بندی مشخص، بهبود شاخص‌های کلیدی ازجمله بهینه‌سازی مصارف، مطالبات غیر جاری، نرخ تخصیص و عملیات توسعه‌ای، رشد منابع و... در دستور کار کلیه استان‌ها قرار گیرد.
وی همچنین در جمع روسای شعب استان چهارمحال و بختیاری افزود: هر استان به نسبت ظرفیت و پتانسیل آن استان موردبررسی خواهد بود و مشارکت در پیشبرد برنامه‌ها باید مشارکت هدفمند و فعالانه باشد.
عصارزاده در توضیح این مطلب افزود: باید نسبت به کلیه طرح‌ها و برنامه‌ها اشراف کامل داشته و بااطلاع دقیق از جزئیات طرح و برنامه گام‌های مؤثری برداشته شود و کلیه فعالیت‌ها و برنامه‌ها در مجموعه بانک به‌عنوان یک واحد کل و به‌هم‌پیوسته در نظر گرفته شود چراکه پیشرفت و ارتقاء یک سازمان منوط به اجرای هوشمندانه و مسلط به همه اهداف و برنامه‌هاست.
وی در همین راستا تصریح کرد: ضرورت دارد تا با انتخاب یکی از معاونین جهت برگزاری جلسات و رصد نمودن برنامه‌ها و فعالیت‌های شعب به‌عنوان یک تکلیف، فعالیت شعب به‌طور کامل در کلیه شاخص‌ها موردبررسی قرارگرفته و نقاط ضعف و قوت بعد از شناسایی با پیگیری‌های مستمر و مکرر مرتفع گردد.
با توجه به ظرفیت‌های استان اصفهان، انتظارات از شعب این استان، بالاتر است.
در ادامه عضو هیات مدیره در جمع روسای شعب استان اصفهان به ظرفیت و پتانسیل استان اصفهان اشاره کرد و افزود: سهم استان اصفهان در اقتصاد کشور و بانک سهم به سزایی است و انتظارات از استان و همکاران بسیار بالا است.
وی در همین راستا خاطرنشان کرد: استان اصفهان طی سال‌های اخیر دارای کارنامه عملیاتی موفقی بوده لذا استمرار این موفقیت‌ها بسیار مهم است و با تلاش و همدلی و وحدت، نه‌تنها باید این پایداری را حفظ کرد بلکه باید به پیشرفت‌های بهتری در آینده نیز دست پیدا نمود و البته این موفقیت‌ها و پیشرفت‌ها مرهون تصمیم‌گیری‌های درست است و باید به‌طور محتاطانه ادامه یابد.
شایان‌ذکر است در این جلسه عالی محمودی مدیر شعب استان اصفهان، حکمتی نیا مدیر شعب استان یزد و عزیزی مدیر شعب استان چهارمحال و بختیاری نیز حضورداشته و همچنین در پایان جلسه، مدیران استان‌ها و روسای شعب نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمودند.
نام:
ایمیل:
* نظر: