:
كمينه:۱۲°
بیشینه:۲۳°
به‌روز شده در: ۰۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۸
هفته گذشته رقم خورد؛
هفته‌ای که گذشت، ۶۱۹ هزار و ۸۳ تن انواع کالا به ارزش بیش از ۷۳ هزار میلیارد ریال در بورس کالای ایران مورد دادوستد قرار گرفت که نشان‌دهنده رشد ۱۹ درصدی حجم معاملات در تالار محصولات صنعتی و معدنی است.
کد خبر: ۱۶۱۰۸۱
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۸
اقتصادگردان- به گزارش روابط عمومی شرکت بورس کالای ایران، در هفته اخیر و در تالار محصولات صنعتی و معدنی ۳۲۱ هزار و ۳۳۱ تن انواع کالا به ارزش ۴۰ هزار و ۵۷۲ میلیارد ریال معامله شد.

در این تالار ۳۰۱ هزار و ۹ تن فولاد، هفت هزار و ۷۰۰ تن آلومینیوم، ۶ هزار و ۸۸۰ تن مس، ۱۲ تن کنسانتره فلزات گران‌بها، ۱۲۰ تن سولفور مولیبدن، ۶۱۰ تن شمش روی و پنج هزار تن کنسانتره سنگ آهن از سوی مشتریان خریداری شد.

همچنین در هفته معاملاتی یاد شده در دو بخش داخلی و صادراتی تالار فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی، ۲۹۱ هزار و ۲۷۶ تن انواع کالا به ارزش ۴۵ هزار و ۹۰۷ میلیارد ریال به فروش رسید.

برپایه گزارش بورس کالا، در این تالار ۴۰ هزار تن وکیوم باتوم (ماده اولیه تولید قیر و نفت کوره است)، ۷۵ هزار و ۳۳۲ تن قیر، ۷۸ هزار و ۷۶۶ تن مواد پلیمری، ۵۰ هزار و ۳۶۸ تن مواد شیمیایی، ۱۷ هزار تن لوب کات (جزء اصلی و ماده اولیه تولید روغن موتور)، یک هزار و ۷۹۵ تن عایق رطوبتی، ۲ هزار و ۳۶۵ تن روغن پایه، ۱۵۰ تن آرگون و ۲۵ هزار و ۵۰۰ تن گوگرد معامله شد.

علاوه براین ۶ هزار و ۴۷۶ تن انواع کالا هم در بازار فرعی بورس کالای ایران دادوستد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر: