:
كمينه:۱۲°
بیشینه:۲۶°
به‌روز شده در: ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۵
نوبخت:
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: در استان ایلام نیز ۲۳ پروژه براساس ارزیابی ها تا پایان دولت شرایط تکمیل شدن دارند و ۱۳ هزار و ۷۹۰ میلیارد ریال برای اتمام آنها نیاز است که از ابتدای امسال تاکنون سه هزار و ۴۳۰ میلیارد ریال پرداخت شده است.
کد خبر: ۱۶۰۹۴۶
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۲
اقتصادگردان- محمدباقر نوبخت در نشست مشترک شورای برنامه ریزی و توسعه و اقتصاد مقاومتی استان ایلام اظهار کرد: بر اساس ارزیابی ها اجرای این پروژه ها ۷۴۸۰  میلیارد ریال ارزش تولیدات استان را ارتقا خواهد داد.

نوبخت تاکید کرد: با اینکه درآمد دولت کاهش یافته است ولی در تلاش هستیم پروژه ها با تخصیص اعتبار مورد نیز به سرانجام برسند و در استان ایلام نیز ۲۳ پروژه براساس ارزیابی ها تا پایان دولت شرایط تکمیل شدن دارند و ۱۳ هزار و ۷۹۰ میلیارد ریال برای اتمام آنها نیاز است که از ابتدای امسال تاکنون سه هزار و ۴۳۰ میلیارد ریال پرداخت شده است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه تاکید کرد: تلاش خواهیم کرد در ماه های انتهایی سال جاری بقیه اعتبارات به دستگاه ها تزریق شود و  در کنار این پروژه ها اعتبار سایر طرح ها را نیز با اولویت دنبال خواهیم کرد.

در پایان این نشست تفاهم نامه جهش تولید به امضای محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه و قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام به امضاء رسید.
نام:
ایمیل:
* نظر: