:
كمينه:۱۱°
بیشینه:۲۱°
به‌روز شده در: ۰۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۴
جلسه بررسی وضعیت اعطای تسهیلات به طرح های اقتصاد مقاومتی در حوزه صنایع دریایی توسط صندوق توسعه ملی و از طریق بانکهای عامل برگزار شد و فرآیند اعطای تسهیلات ارزی و ریالی به شرکتها و فعالین دریایی مورد بررسی قرار گرفت.
کد خبر: ۱۶۰۵۳۳
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۸
اقتصادگردان- این جلسه در محل وزارت صنعت، معدن و تجارت و با حضور مسئول دبیرخانه شورای عالی صنایع دریایی کشور، مدیر کل دفتر سرمایه گذاری و تامین مالی وزارت صمت، مدیر امور بانکی و اعتباری صندوق توسعه ملی نماینده معاونت هماهنگی و نظارت معاون اول رئیس جمهور، مدیر عامل شرکت صدرا و نمایندگان بانک های عامل منتخب شامل ملت، سپه، صادرات، پاسارگاد، صنعت، معدن و تجارت و توسعه صادرات برگزار شد.

هدفمند نمودن منابع مالی در روند اعطای تسهیلات ارزی از سوی بانکهای عامل بر اساس اولویت های اعلامی دبیرخانه شورای عالی صنایع دریایی کشور به عنوان مجری طرح اقتصاد مقاومتی توسعه صنایع دریایی از مصوبات مهم این جلسه بود.

همچنین در این جلسه مقرر شد؛ بانکهای عامل علاقمند به اعطای تسهیلات در بخش دریایی با توجه به سیاستهای ابلاغی شورای عالی صنایع دریایی کشور و وزارت صنعت، معدن و تجارت انتخاب و همچنین شعب منتخب از سوی بانکهای عامل معرفی شوند.
نام:
ایمیل:
* نظر: